FortniteGdzie znaleźć gigantyczne głowy Astro

The Travis Scott Astronomer się zdarzył Rozpoczyna się ten tydzień, a w ramach nowych wyzwań musisz je znaleźć i wrócić Olbrzymie głowy Astro.

Wydarzenie astronomiczne odbywa się wokół obszaru Sweaty Sands na mapie, a nowy etap jest dostosowany do ceremonii. W ramach wyzwań związanych z wydarzeniem musisz znaleźć pięć i odbić się Olbrzymie głowy Astro Podczas ceremonii.

Będziesz miał czas do 26 kwietnia na ukończenie tego wyzwania, więc będziesz miał na to wiele szans i nie musisz go wypełniać w jednej grze. Oto przypomnienie czasów rozpoczęcia:

  • 24 kwietnia: 12 rano brytyjski czas letni
  • 24 kwietnia: 3 Pm czasu brytyjskiego
  • 25 kwietnia: 5 Poranna brytyjska godzina standardowa
  • 25 kwietnia: 4 Pm czasu brytyjskiego
  • 25 kwietnia: 23:00 czasu brytyjskiego

Przeciwnicy prawdopodobnie będą próbowali cię wyeliminować podczas wydarzenia, więc uważaj na sześć osób szukających głów Astro.

FortniteGdzie znaleźć gigantyczne głowy Astro 1

FortniteGdzie znaleźć gigantyczne głowy Astro

The Olbrzymie głowy Astro Trudno przegapić – duże, złote rzeźby głowy Travisa Scotta. Można je znaleźć blisko siebie w pobliżu Sweaty Sands i albo musisz na nich wylądować, albo zbudować dla nich schody. Po wejściu na głowę skacz w górę i w dół, aż zostanie w pełni zarejestrowany. Zbiegnij po schodach lub zeskocz i znajdź kolejne schody.

Możesz znaleźć gigantyczne głowice Astro:

  • Na wschód od piasków potowych
  • Dwa znajdują się na północny zachód i północny zachód od Sweaty Sands
  • Na dużej wyspie na południe od rekina
  • Na końcu wyspy na północny zachód od Pleasant Park

FortniteGdzie znaleźć gigantyczne głowy Astro 2

Po odbiciu wszystkich pięciu krajów otrzymasz Astro Antidotum w sprayu. Następnie możesz udać się na narty Yacht lub Apres i zatańczyć na parkiecie przez dziesięć sekund.

Zapisz się do newslettera VG247 Zdobądź najlepsze bity VG247 w swojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek!

The Martwa skóra Teraz dostępne dla posiadaczy Battle Pass i możesz śledzić wszystkie najnowsze wyzwania Deadpool tutaj.

Możesz sprawdzić naszą stronę internetową Przewodnik po wyzwaniu Henchman jest tutaj, Dzięki temu dowiesz się, gdzie znaleźć oprawców, przełożonych i Jak otworzyć skaner ID drzwi i skrzynek. Możesz także zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat tego, gdzie znaleźć Latarnię Lockie, Apres Ski i Mount Kay, gdzie możesz znaleźć tajne przejścia i bezpieczne kryjówki Cienia oraz jak odwiedzić Coral Cove, Stack Shack i Crash Site bez pływania w jednej grze.

Widzieć YouTube”); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (),}; }); }}}); }}