Frustrujący epicki kierunek Fortnite Zespół Rumble Bug

Fortnite Gracze Team Rumble poradzili sobie z irytującymi błędami, które sprawiają, że ich koledzy z drużyny wyglądają jak wrogowie. Epic omówił ten problem.

Team Rumble jest najbardziej swobodny Fortnite tryby gry są online, ale to nie znaczy, że ludzie nie traktują tego poważnie. Dla wielu graczy jest to jedyny tryb gry, z którego mogą korzystać regularnie.

W sezonie 2Epicka dokonała wielu pozytywnych zmian w modzie. Usuwają parowanie oparte na umiejętnościach, sprawiają, że wszystkie bronie wyglądają dziwnie lub lepiej, rozpoczynają graczy od 150 każdego składnika i usuwają przedmioty z Szybkości Re-Deploy.

Gracze Team Rumble są podekscytowani skakaniem i graniem, ale widzą frustrujące błędy, kiedy wysiadają z autobusu. Członkowie drużyny nie będą się tak ładować, przez kilka sekund będą wyglądać jak wrogowie.

Tydzień po sezonie 2 Na zewnątrz Epic przerywa milczenie na ten temat. 28 lutego Fortnite Stan Twitter Na koncie podano, że zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Utrata strzał członków drużyny w Drużynie Rumble pojawia się jako „Pozostań w następnej aktualizacji gry”. Możemy spodziewać się aktualizacji w przyszłym tygodniu, wtedy problem musi zniknąć.

Szpiedzy mogą być ukryci, ale przebieranie się za wroga nie ma sensu!

Problemy związane z miganiem / czasowym znikaniem strzał współpracowników w Team Rumble zostaną rozwiązane w następnej aktualizacji gry: https: //t.co/TO5mRfmZlv

– Fortnite Status (@FortniteStatus) 28 lutego 2020 r

Oznaczenie to różni się od znacznika „W fazie rozwoju”, który został stworzony dla gry rozwiązującej problemy z FPS dla graczy na PC. Przynajmniej Epic zorganizował Team Rumble dla wszystkich.