Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Funkcja połączeń WhatsApp wreszcie dostępna na iPhonie i wdrażana etapami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Funkcja połączeń WhatsApp wreszcie dostępna na iPhonie i wdrażana etapami

Nieczęsto się zdarza, że ​​użytkownicy iOS muszą czekać tak długo na nową aplikację lub nową funkcję aplikacji, ale WhatsApp kazał im czekać ponad dwa miesiące i udostępnił długo oczekiwaną funkcję połączeń głosowych. Najnowsza aktualizacja dostępna w App Store umożliwia wykonywanie połączeń WhatsApp, ale funkcja będzie wdrażana etapami, „tak jak miało to miejsce ostatnim razem na Androidzie”.

Zawsze wiedzieliśmy, że użytkownicy iPhone’a wkrótce otrzymają funkcję połączeń głosowych WhatsApp, ale nie wiedzieliśmy, jak szybko. Brian Acton, współzałożyciel WhatsApp, obiecał pod koniec zeszłego miesiąca, że ​​użytkownicy iPhone’a otrzymają funkcję połączeń głosowych w ciągu kilku tygodni i prawie dotrzymał słowa.

Najpopularniejsza na świecie platforma do przesyłania wiadomości ogłosiła niedawno, że ma 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Nic dziwnego, że wdrożenie tak ważnej funkcji, jak połączenia głosowe, dla wszystkich użytkowników na wszystkich platformach zajmuje tygodnie i miesiące. Początkowo ta funkcja była oparta na systemie Android i dopiero niedawno została udostępniona wszystkim użytkownikom tej platformy. Można się spodziewać, że podobnie będzie również na iPhonie (wkrótce to potwierdzimy).

Nowa funkcja połączeń głosowych umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych z kontaktami, co oznacza, że ​​WhatsApp stanie się bardziej konkurencyjny Skype. Z naszych wstępnych testów wynika, że ​​połączenia głosowe działają całkiem nieźle, ale przed nimi jeszcze długa droga Skype lub jakość Vibera, ale nadal godna pochwały w przypadku bezpłatnej aplikacji.

Najnowsza aktualizacja dodaje także iOS 8 obsługa rozszerzenia share, czyli nic innego jak możliwość udostępniania zdjęć, filmów i dokumentów bezpośrednio do WhatsApp z innych aplikacji. Była to niewątpliwie jedna z najbardziej pożądanych funkcji iPhone’a.

Kilka miesięcy temu WhatsApp uruchomił usługę klienta stacjonarnego o nazwie WhatsApp Web. Wersja WhatsApp na komputer działa tylko na Androidzie, Windows Jednak obecnie są to telefony, urządzenia BlackBerry i Nokia S60. Mamy nadzieję, że WhatsApp Web wkrótce będzie obsługiwał urządzenia z systemem iOS.

Table of Contents