Funkcja Tinder Super Like

Niezależnie od tego, czy kochasz Tindera, czy go nienawidzisz, aplikacja pozostaje solidnym dowodem na to, że bycie w świetności nie oznacza, że ​​nadszedł czas, aby przestać ewoluować, rozwijać się i rozszerzać na rzeczy, które działają najlepiej. W jednej z najnowszych aktualizacji aplikacji 2016 Tinder wprowadził funkcję „Super Like”. Nie obraca w lewo ani w prawo, przesuwając się po głowie, ale zmienia grę w sposób, w jaki użytkownicy wchodzą w interakcje na małe (ale ważne) sposoby. Na powierzchni może wydawać się prosty, ale jak to często bywa, dzieje się więcej, czego można się spodziewać pod powierzchnią. W tym krótkim przewodniku omówimy jedną z najnowszych funkcji Tindera i zobaczymy, czy nie możemy pomóc Ci w korzystaniu z Super Likes, aby poprawić ogólne wrażenia z kojarzenia online.

Pokoloruj mnie staromodnym, kujonowym lub wręcz absurdalnym, ale kiedy po raz pierwszy usłyszałem, co Tinder postanowił nazwać swoją nową funkcją, pierwszy obraz, który przeszedł mi przez głowę, to Mario, nasz ulubiony hydraulik superbohaterów marki Nintendo, wielokrotnie zadający ciosy uderz pięścią w kawałek geometrii otoczenia, która wciąż daje monetę za monetą. To dobra reprezentacja tego, co odczuwa wielu użytkowników Tindera, gdy codziennie korzystają z aplikacji. Pośpiesz się jak najszybciej przesuwając palcem w lewo, spróbuj trafić w kilka „praw” w drodze do katalogu, a następnie zamknij aplikację.

Oczywiście stało się to, zanim dowiedziałem się więcej o Super Likes i sposobie, w jaki tak mała funkcja może pomóc zmienić tendencję Tindera do odczuwania monotonii, po używaniu go w ten sam sposób przez całe tygodnie. Wyobraź sobie, że moje zainteresowanie rośnie, gdy dowiedziałem się, że funkcja ta nie będzie przeznaczona wyłącznie dla użytkowników Tinder Plus, którzy płacą za usługi premium i funkcje, które nie są dostępne dla osób korzystających z bezpłatnej wersji aplikacji.

Funkcja Tinder Super Like 1

Zobaczmy, czy nie możemy trochę pokolorować linii intrygi.

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć podstawy działania Tindera (w bardzo dziwnym przypadku, gdy nie korzystałeś z najpopularniejszego internetowego narzędzia do dobierania pokoleń, które widziało to pokolenie). Zapisujesz się, przesyłasz swój Facebook profil, a Ty podasz kilka ważnych szczegółów dotyczących dobierania graczy. Kim jesteś zainteresowany Jak daleko chciałbyś podróżować, aby poznać ludzi? Rzeczy jak te. Po tym Tinder rozwija swoją algorytmiczną magię i stawia twój profil na tle innych osób, które uważa za dobre dla ciebie.

Następnie otrzymasz listę żywotnych dopasowań i możesz je sortować. Podczas przeglądania przesuń palcem w lewo, aby odrzucić dopasowanie, i przesuń w prawo, aby pokazać zainteresowanie. Każdy, kogo przesuniesz w prawo, zobaczy ty na dopasowanej liście, a jeśli oboje przesuniesz w prawo, Tinder umożliwia kontakt w celu wysyłania wiadomości do siebie.

Proste rzeczy, prawda?

Monotonia przesuwania Tinder

Jest to prostota, która często przyciąga ludzi do aplikacji Tinder (oprócz tego, że jest bezpłatna), ale gdy zostaną w nią wciągnięci, codzienne grindowanie meczów Tinder może stać się walić. To prawie tak, jakby aplikacja zbyt dobrze spełnia swoje zadanie, w tym sensie, że zawsze będziesz mieć dopasowania – oczywiście w zależności od gęstości zaludnienia w obszarze określonym podczas rejestracji.

Posiadanie tylko dwóch sposobów interakcji z dopasowaną listą powoduje, że cały proces staje się nieco monotonna, a także niebezpiecznie nijaki. Swatanie online powinno być ekscytujące, prawda? Tinder's logo jest zapalonym płomieniem! Co stało się z podekscytowaniem związanym z perspektywą romansu?

Nie jesteśmy pewni, ale wzorzec powtarzania przeciągania w lewo stał się tak zły, że jedna z funkcji premium Tinder Plus opiera się na skłonności do popełniania błędów podczas przesuwania w lewo. Ludzie są tak pochłonięci przesuwaniem w lewo, że często mylnie robią to komuś, kto to robią by przesunęłam w prawo. Dzięki Tinder Plus możesz cofnąć się jednym przesunięciem i poprawić takie błędy, ale większe pytanie brzmi czemu czy te błędy się zdarzają?

Super lubi

Super Likes dają użytkownikom Tinder nowy sposób interakcji z listą dopasowanych profili, a dla osób, które odczuwały stagnację w Tinderze, jest to coś w rodzaju małego daru niebios. Ogranicza się to, ile możesz z niego korzystać (co jest dobre, a wyjaśnię to wkrótce), a nawet użytkownicy Tinder Plus mogą tak bardzo rozszerzyć jego funkcjonalność. Dodaje jednak warstwę niuansów do usługi matchmakingu, która nie jest ukryta w algorytmach i właśnie tego potrzebował Tinder.

Tinder super jak

Osoby korzystające z bezpłatnej aplikacji Tinder mają teraz nowy sposób przesuwania palcem. Mogą go używać raz dziennie, a użytkownicy Tinder Plus mogą z niego korzystać pięć razy dziennie. Zastosowania nie kumulują się; nie masz dwóch zastosowań, jeśli pominiesz dzień.

Po przesunięciu w górę na profilu, właśnie rozdałeś Wspaniały Jak, co stanowi krok w górę od „podobnego”, który byłby wskazany podczas normalnego przesunięcia w prawo. Czy jest to narzędzie zaprojektowane w celu zwiększenia ego ludzi? Niemal na pewno, ale dodanie tej funkcji miało efekt falowania podczas regularnego korzystania z aplikacji. To nie jest tylko nowa opcja, sama; nieznacznie zmieniło znaczenie przesunięcia w prawo (czyli nędznie wskazane w powyższej reklamie).

Jak korzystać z Super Likes

Rzeczywista praktyka rozdawania Super Like jest prosta. Przesuń palcem w górę na profil osoby lub stuknij małą niebieską gwiazdkę widoczną w jej rogu. Oba te działania mają ten sam efekt. Po rozdaniu Super Like zostaniesz przekazany szczęśliwemu człowiekowi, aby otrzymać twoją przysługę, po czym będzie mógł wybrać sposób, w jaki będzie chciał odpowiedzieć.

Mogą przesunąć w lewo. Mogą przesunąć w prawo. Mogą machać w górę zaraz do ciebie, ale nie jest to konieczne, aby ułatwić rozmowę i ewentualną datę. Niezależnie od tego hashtag #SuperLikesforSuperLikes jest teraz rzeczą lepszą lub gorszą. Przed wejściem na pokład z że bzdury, weź pod uwagę, że dostajesz tylko jeden Super Like dziennie, chyba że jesteś użytkownikiem Tinder Plus, który otrzymuje pięć.

Najlepszym sposobem na uzyskanie największej skuteczności Super Lajków jest robienie tego, co implikuje imiennik – używaj go tylko w profilach, które reprezentujesz naprawdę zainwestowane. Możesz otrzymać tylko jeden dziennie (lub pięć), ale to nie znaczy, że ty potrzeba używać go codziennie. Ponadto nie ma to wpływu na korzystanie z funkcji Super Like. Jeśli chodzi o to, jeśli osoba, którą oddałeś Super Like, skończy się popiersiem, możesz zakończyć tę rozmowę z taką samą łatwością, jak gdybyś wykonał regularne machnięcie w prawo.

Co jeśli sytuacja się odwróci? Co powinieneś zrobić, jeśli ktoś wyśle ty super jak? Jak wspomniano powyżej, nie powinieneś czuć się zobowiązany do odwzajemnienia tego. Jeśli masz tylko jednego Super Like do wykorzystania w ciągu jednego dnia, dlaczego miałbyś wysłać go z powrotem do osoby, która już wysłałem Ci jedną, gdy tę samą wiadomość można przekazać prostym przesunięciem w prawo? Zachowanie się w stylu Tit-for-Tat na Tinderze rzadko jest regułą, która i tak prowadzi do trwałych relacji, dlatego zawsze lepiej jest korzystać z platformy Tinder w sposób ekonomiczny – pozwól, aby interakcja z innymi ludźmi, których spotkasz, była twoim przewodnim światłem, a nie profile, przeciągnięcia lub linie pick-up (i omawialiśmy linie pickup, a Tinder zawodzi wcześniej).

Jak to zmienia krajobraz Tindera jako usługi kojarzeń, chociaż? Na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejna warstwa wzmacniająca ego w systemie przesunięcia w prawo i niektórzy użytkownicy moc zobacz to w ten sposób. Jednak tak naprawdę pozwala ci przedzierać się przez morze przypadkowych ruchów w lewo i w prawo i szybciej znajdować znaczące relacje. Myślę, że kobiety prawdopodobnie cierpią z powodu tego konkretnego problemu bardziej niż mężczyźni (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mężczyźni mają większą tendencję do przesuwania w prawo na profilach z gorączkowym porzuceniem.) Gdy ktoś wysyła ci swoje jeden singiel Super Jak oni mają od jednego dnia, możesz rozpoznać fakt, że jest to coś z ograniczonego towaru. Nie byliście produktem sesji, w której wzięli udział, przesuwając w prawo; byłeś jeden że wybrali ze wszystkich profili, z którymi zostali dobrani tego dnia.

Efektem końcowym jest bardziej znaczący system dobierania graczy, i chociaż z pewnością zwiększy niektóre ego po otrzymaniu Super Likes, jest to również znak, że ktoś postrzega cię jako klejnot wśród monotonii dopasowanych masowo profili.

Mamy nadzieję, że nasz mały przewodnik pomógł Ci nie tylko lepiej zrozumieć najnowszą funkcję Tindera, ale także docenić, co może on poprawić w Tinderze. Jeśli byłeś jednym z tych użytkowników, którzy zmęczyli się grindem, dodanie Super Likes może być tym, co musiała zrobić usługa swatania, aby Cię sprowadzić! Jak zawsze uwielbiamy twoje komentarze i pytania i rozważamy udostępnienie tego artykułu Facebook i Twitter!