Galaxy Note Aparat 10+ 5G to …

Za każdym razem, gdy Samsung wprowadza na rynek nowy model swojego flagowego telefonu, możesz wybaczyć wrażenie, że firma pozycjonuje je jako wysokiej klasy aparat, który obejmuje również funkcjonalność smartfona. Stało się tak na pewno podczas imprezy Unpacked w zeszłym tygodniu w Nowym Jorku, kiedy Samsung ją wypuścił. Galaxy Note 10+ i spędzaj dużo czasu i uwagi promując jakość obrazu i wideo, a także zaawansowane narzędzia wbudowane w kamery profesjonalnej jakości.

Samsung ma teraz jeszcze więcej powodów, aby promować ten niesamowity aparat na urządzeniu dzięki DxOMark Galaxy Note Wyszło ponad 10 recenzji kamer 5G. Przedni aparat telefonu komórkowego uzyskuje wynik 99 od maksimum, w porównaniu do górnego wyniku tylnego aparatu wynoszącego 113. Oba są w zasadzie nieistotnymi liczbami, jak wyjaśnialiśmy wiele razy w przeszłości.

Przeglądy kamer oczywiście nie mogą opierać się na testach wydajności z obiektywnymi wynikami, pomimo nacisków DxOMark, że w rzeczywistości może mierzyć taką wydajność. Nie oznacza to, że należy całkowicie zignorować tego rodzaju recenzje. Zamiast tego recenzja czegoś podobnego przez DxOMark Galaxy Note Zdecydowanie warto przeczytać 10+, zwłaszcza jeśli wydajność aparatu naprawdę Cię interesuje przez telefon.

Jak wyjaśnił Samsung w podsumowaniu nowej recenzji DxOMark, wynik w aparacie podsumowuje „ocenę jakości zdjęć i wideo urządzeń DxOMark w celu zapewnienia konsumentom neutralnych i wiarygodnych danych testowych dotyczących wydajności aparatu. smartfonów ”. Ogłoszenie trwa, DxOMark zapewnia podpunkty jakości zdjęć i wideo, a następnie włącza je do ogólnego wyniku.

Biorąc pod uwagę najwyższy wynik, kamera jest dołączona do wariantu 5G Note Ponad 10 najlepszych porównywalnych telefonów, takich jak Huawei P30 Pro, OnePlus 7 Pro i iPhone XS Max. Zobacz pełne szczegóły Note 10+ komentarzy tutaj.

Podsumowanie recenzji zauważyło, że Samsung Galaxy Note 10+ 5G stać się najwyżej ocenianym urządzeniem pod względem jakości obrazu smartfonów w naszej bazie danych. Znakomita wydajność we wszystkich zastosowaniach oznacza, że ​​niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy filmy, możesz być pewien niesamowitych wyników z najnowszego flagowego urządzenia Samsunga. Podczas gdy wynik jest ogólnie podobny do stabilnego partnera Galaxy S10 5G, różne ulepszenia algorytmu przetwarzania poprawiły wyjątkową jakość obrazu zaobserwowaną wcześniej na urządzeniach premium Samsunga

Źródło obrazu: Samsung