Galaxy S11 podwoi żywotność baterii i doda aparat 108 Mpx

Krążyło kilka plotek na temat tego zespołu. Przez mniej niż kilka miesięcy stopniowo poznawaliśmy wiadomości, które firma wprowadza do swojej oferty flagowych telefonów.

Kilka miesięcy temu w sieci wędrowała seria renderowanych obrazów, które wydają się być przeciekami nowego projektu S11. Można w nich zobaczyć takie szczegóły, jak propozycja estetyczna, którą Samsung opuszcza. Można również zaobserwować pewne zmiany położenia, takie jak powrót „upuszczenia” kamery na środek sprzętu.

Plotki się jednak nie skończyły. Tylko w zeszłym tygodniu poznaliśmy więcej szczegółów na temat S11, ponieważ w przyszłości będzie korzystać z większej liczby chipów Snapdragon zamiast Exynos i nowej możliwości nagrywania filmów w 8K. Teraz pojawiło się jeszcze więcej plotek na temat cech tego długo oczekiwanego zespołu.

Aparat zdolny do konkurowania z iPhone'em

W nowej grupie plotek jedna z najwybitniejszych ma związek z aktualizacją, którą Samsung zamierza wprowadzić w kamerze swojego zespołu. Planuje dołączyć do kamery 108 Mpx, która została wypuszczona na świat w tym roku.

Niektórzy konkurenci, tacy jak Xiaomi, mają go już na niektórych swoich urządzeniach, a inni, jak iPhone, mają odpowiednik, który może dać walkę. Dlatego, aby nie pozostać w tyle, Samsung zamierza również dołączyć do tego ruchu i jeszcze bardziej poprawić jakość swoich zdjęć.

Wygląda na to, że firma nie jest zadowolona z dopasowania tabeli wyników, ale planuje wprowadzić trzy nowe czujniki do kamery swojego sprzętu. Pierwszy to szeroki kąt, który pozwoli ci robić zdjęcia panoramiczne. Następnie drugim jest Zoom x5, który znacznie poprawi jakość powiększonych zdjęć.

Wreszcie ostatni czujnik będzie obsługiwany promieniami podczerwonymi. Zasadniczo ich zadaniem będzie uwolnienie ich do środowiska i dostrzeżenie odbicia na obiektach. W ten sposób głębię zdjęć wykonanych za pomocą S11 można wykładniczo poprawić.

Samsung podwaja zakład dzięki akumulatorom

Szczegółem, który sprawia, że ​​niektóre zespoły przewyższają inne pod względem popularności, jest żywotność ich baterii. Teraz, im bardziej rozszerzony może być na ładunek, tym lepiej.

Dlatego często zdarza się, że wielcy programiści urządzeń mobilnych skupiają się na tym celu. Przykładem tego jest bateria 4000 mAh, która została dostarczona z iPhone'em 11 i cieszyła się doskonałym odbiorem.

Ponadto S10 przedłużył żywotność baterii i został bardzo dobrze przyjęty. Teraz S11 planuje podwoić swój ostatni zakład i przybyć z baterią 5000 mAh, która nie tylko przekroczy własne liczby, ale także ma wszystko, co przewyższa iPhone.

Wszystko jeszcze nie zostało potwierdzone

Chociaż w ostatnich miesiącach wydaje się wiele do powiedzenia na temat kolejnego S11, prawda jest taka, że ​​Samsung zapisał swoje komentarze. W tej chwili nie skomentował ani nie wyjaśnił.

Dlatego plotki wciąż pozostają w zasłonie niepewności. Ogólnie rzecz biorąc, Samsung wypowiada się o swoim nowym sprzęcie w pierwszym kwartale roku. Z tego powodu przynajmniej jesteśmy pewni, że nie powinniśmy czekać tak długo, aby poznać prawdę kryjącą się za tymi wszystkimi przeciekami na temat S11, które pojawią się w 2020 roku.