Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Galaxy S22: Samsung ma już datę na zaprezentowanie swojego smartfona z najwyższej półki

Jeden z smartphones najbardziej oczekiwanym w 2022 r. jest Galaxy S22 Samsunga. Ten nowy top w ofercie koreańskiej marki przez kilka miesięcy będzie standardem rynkowym i pokaże to, co najlepsze.

Plotki i przecieki już wiele na ich temat ujawniły 3 Nowy smartphones a teraz pojawiła się kolejna ważna informacja. TEN Galaxy Niedługo zostanie zaprezentowany S22, a Samsung w końcu ustalił datę premiery.

Samsung Galaxy S22 prezentuje smartfon

Po raz kolejny nie są to oficjalne informacje i zostały ujawnione przez Samsunga, ale pojawiły się odpowiednie dane, których wszyscy się spodziewali. Data premiery Galaxy S22 w końcu przybył i przygotowuje nadejście tego nowego smartfona.

Data premiery Samsunga Galaxy S22

według czego ujawnił strona Digital Daily powinna odbyć się w lutym przyszłego roku. Zaawansowane jest to, że Twoja prezentacja będzie od razu na początku, na 8 luty, w wirtualnym wydarzeniu, które posłuży jako podstawa dla tych nowych smartphones.

Nawet z tym potwierdzeniem już przedstawionym, zaproszenia na wirtualne wydarzenie powinny zostać wysłane do prasy pod koniec stycznia, otwierając drogę do tej prezentacji. Poza tym momentem może odbywać się publiczna prezentacja w normalnym rozpakowaniu.

Samsung Galaxy S22 prezentuje smartfon

Dzień po prezentacji nowego Galaxy S22 Samsung powinien wystawić te nowe w przedsprzedaży smartphones. Sprzedaż publiczna powinna nastąpić później, oczekiwana 24 lutego. To okno czasowe wprowadza nowy model na rynek miesiąc później niż S21.

Jest więcej nowości poza smartfonem

Oczywiście w tym nowym Galaxy Rozpakowany 2022 Samsung jak zwykle ma zaprezentować jeszcze więcej produktów. Oczekuje się, że nowe tablety nadal będą pojawiać się na scenie Galaxy Tab S8, a także inne dodatki i inny sprzęt, prawdopodobnie poświęcony audio.

To doskonała wiadomość dla tych, którzy czekają na wieści od Samsunga, The Galaxy S22 to najbardziej oczekiwany smartfon ostatnich miesięcy, który się pojawia 1 miesiąc po kolejnej nowości marki, Galaxy S21 WF.