Galaxy Spójrz na ponad 20 wyciekających szczegółów aparatu, w tym 50-krotny zoom i laserowy autofokus

Jeden z głównych aspektów Galaxy telefon, na którym zawsze skupiał się Samsung, to wydajność aparatu. Dlatego zawsze istnieje duże zainteresowanie rodzajem aparatu, który Samsung wyposaży na swoim nowym flagowcu w miesiącach poprzedzających jego wprowadzenie na rynek.

Dzisiaj nowy wyciek twierdzi, że ma szczegóły na temat Samsunga Galaxy Spójrz na ponad 20 kamer. Mówi to Ice Universe, dokładne źródło wycieków Samsunga w przeszłości Note 20+ będzie zawierać główny aparat 108 MP, który obsługuje raporty, które słyszeliśmy wcześniej.

Raport stwierdza również, że Samsung planuje użyć laserowego czujnika autofokusa Note 20+ zamiast czujnika czasu lotu. The Galaxy S20 Ultra został wprowadzony na rynek w tym roku z aparatem 108MP i został skrytykowany za pewne problemy z ostrością, więc Samsung zareagował, upuszczając czujnik ToF znaleziony w S20 Ultra w celu laserowego autofokusa na Note 20+, co zdecydowanie pomaga zwiększyć koncentrację.

Układ tylnej kamery Note Mówi się, że 20+ ma być wyposażony w 12-megapikselowy ultra-aparat, a także w teleobiektyw 13MP z 50-krotnym zoomem. To połowa tego Galaxy Aparat SX Ultra 100x z zoomem jest wciąż imponującym poziomem powiększenia, więc zmiana może nie być poważna dla większości ludzi.

Plotki mówią, że Samsung planuje uruchomić Galaxy Uwaga 20 i Uwaga 20+ podczas sierpniowego wydarzenia online, więc możemy być za kilka miesięcy, aby zobaczyć, co potrafi ten aparat. Czy na podstawie tego, co do tej pory słyszeliśmy, jesteś zainteresowany Note 20 lub Note 20+?