Galaxy Uwaga 20 Ultra przyjedzie (też?) W wersji LTE, bez 5G

Z pewnością nie jest już tajemnicą Samsung Galaxy Uwaga 20 będzie miał większy wariant, który najprawdopodobniej zostanie wymieniony Galaxy Uwaga 20 Ultra. Do tej pory nie jest jasne, że ta ostatnia, choć najwyższa, może pojawić się na niektórych rynkach bez połączenia 5G.

Można się tego dowiedzieć z bazy danych FCC, z którą powiązane są dokumenty SM-N985F, jest to jeden z modeli Galaxy Uwaga 20 na rynku międzynarodowym, z Exynos i frytkami bez 5G (co potwierdza opis, patrz zrzut ekranu poniżej).

Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie warianty Exynos będą miały tylko modemy LTE, choć jesteśmy trochę zaniepokojeni, że inne warianty urządzeń, oznaczone kodem modelu SM-N986B, pojawiają się w bazie danych FCC bez odniesienia do 5G. Pierwotnie wersja SM-N986B była uważana za Galaxy Note 20 Ultra z chipem Exynos i modemem 5G.

W Stanach Zjednoczonych wszystkie modele Galaxy Note 20 Ultra zainstaluje Snapdragon 865, który integruje modem Snapdragon X55M 5G; jednak, jak to miało miejsce w przeszłości, Samsung może zdecydować się na uruchomienie wariantu 5G tylko w niektórych krajach, w których 5G jest już dość rozpowszechniony.

Nie musisz się zbytnio martwić: musimy tylko poczekać kilka tygodni, aby dowiedzieć się, jak się sprawy mają Galaxy Uwaga 20 e Galaxy Uwaga 20 Ultra.