Galaxy Z Fold 2 – Obrazy nowego składanego smartfona Samsunga

Samsung ma tylko kilka dni, aby szczegółowo przedstawić swoją nową linię produktów. Wiadomo już na pewno, jakie gadżety będą prezentowane, ale wciąż jest wiele do odkrycia. Oprócz Galaxy Note 20 znajdzie się miejsce na prezentację innego smartfona, ale składanego, czyli Galaxy Z Fold 2.

To jedne z pierwszych zdjęć, które ujawniają jego konstrukcję (w tym mały wyciek).

Galaxy Z Fold 2  - Obrazy nowego składanego smartfona Samsunga 1

Samsung zaprezentuje tego dnia 5 Sierpień oficjalnie to nowe produkty Galaxy. THE Galaxy Note Gwiazdą imprezy będzie 20, ale zostaną też zaprezentowane nowe wkładki douszne Galaxy Buds Live, tabletki z linii Galaxy Tab S7, składany smartfon Galaxy Z Fold 2 i nadal zegar Galaxy Zegarek 3.

Nad Galaxy Zegarek 3, niedawno ukazało się wideo, które ujawnia cały jego wygląd, niektóre specyfikacje, a nawet niektóre menu i interakcje.

Co do nowego Foldwiele też napisano, a Samsung potwierdził swoją premierę w kilku zwiastunach. Jedną z informacji, które pojawiły się w Internecie, było jego nazwisko Galaxy Z Fold 2. Zmieniono nazwę linii składania marki Galaxy Z i w obliczu modelu będącego następcą pierwszego Fold, miało sens, że to była nazwa.

Samsung Galaxy Z Fold 2 na obrazach

Teraz niedawne udostępnianie dalej Twitter wydaje się potwierdzać, że:

Samsung Galaxy Z Fold 2  na obrazach

Oprócz tego udostępnienia strona mysmartprice opublikowała kilka renderingów smartfona, ujawniając ogromne ekrany i znacznie ciekawszy projekt niż pierwsza wersja.

Galaxy Z Fold 2  - Obrazy nowego składanego smartfona Samsunga 2

Dzięki tym obrazom można zobaczyć wewnętrzną komorę perforowaną na ekranie zamiast wycięcia w pierwszym Fold, który okazał się dość nieelegancki. Ale przednia szyba również zaskakuje swoim rozmiarem. Na Galaxy Foldbył mały ekran o niskiej rozdzielczości.

Galaxy Z Fold 2  - Obrazy nowego składanego smartfona Samsunga 3

Renderowanie pojawia się również w dwóch kolorach, podstawowym czarnym i Mystic Bronze, kolorze, który będzie oznaczał te nowe wydania.

Według niektórych plotek Galaxy Z Fold 2 będzie mieć ekran wewnętrzny o rozdzielczości 7,7 cali i na zewnątrz będzie 623 cale. Ekran wewnętrzny może mieć częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Będzie wyposażony w Snapdragon 865+ i będzie miał baterię 4.356 mAh z bezprzewodowym ładowaniem 15 W. Tylne aparaty powinny mieć selfie 12 MP + 64 MP + 12 MP i 10 MP.

Wreszcie nadal oczekuje się, że cena nie osiągnie 2000 € za zaledwie kilka euro.