Galaxy Z Fold 2pojawiają się pierwsze oficjalne wersje ulotki …

Samsung, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Foldskładany smartfon,

Plik Nowy Galaxy Z Fold 2 nie ma więcej tajemnic. Najnowsze plotki całkowicie ujawniły nową generację składanego smartfona Samsunga. Zaletą tych przewidywań jest Ishan Agarwal we współpracy z MySmartPrice.

Na obrazku początkowym możesz podziwiać Galaxy Z Fold 2 w kolorze Mystic Bronze. Drugim kolorem dostępnym w chwili premiery będzie Mystic Black, nawiązujący do tej z pierwszej generacji urządzenia.

Oprócz oficjalnych renderingów możemy jednak odkryć plik pełna karta katalogowa składanego smartfona Samsung. Będąc prawdziwą ewolucją Galaxy Fold wiadomość jest istotna i bardzo interesująca.

Jedną z najbardziej oczywistych zmian jest wewnętrzne wyświetlanie plików Galaxy Z Fold 2 nie ma już tradycyjnego wycięcia na korzyść konstrukcji z dziurkami. Świetna praca przy uszlachetnianiu krawędzi pozwala również użytkownikowi mieć do dyspozycji większy ekran bez zbyt wielu przeszkadzających elementów.

Samsung Galaxy Z Fold 2 pokazuje się w nowych renderingach

Samsung, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Foldskładany smartfon,

Zewnętrzny wyświetlacz mierzy 60,23 cala z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Zamiast tego wyświetlacz wewnętrzny przybywa 70,59 cala, ale obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz. Procesor wybrany przez Samsunga to Qualcomm Snapdargon 865 Plus, któremu towarzyszy 12 GB pamięci RAM i 256/512 GB pamięci wewnętrznej.

Kamera tylna będzie miała potrójną konfigurację z jedną Główny obiektyw 64 MP, ultraszerokokątny obiektyw 12 MP i kolejny czujnik 12 MP. Zamiast tego przedni aparat będzie miał 10 MP. Samsung wnosi również do tego urządzenia akumulator dwukrotnie zwiększony o łączną pojemność 4, 365 mAh z obsługą szybkiego ładowania przy 25 W i 15 W z ładowaniem bezprzewodowym. Szacunkowa cena początkowa to około dwa tysiące dolarów.