Game of Thrones HD, ponowne wydanie wysokiej rozdzielczości dla Shield Android TV

Już w The Walking Dead, Telltale Games odniosło wielki sukces, ale teraz dzięki nowej przygodzie graficznej poświęconej słynnemu serialowi telewizyjnemu Game of Thrones słynny software house dosłownie się wyludnił. Podobał mi się ten rozdział tak bardzo, że został ogłoszony dzisiaj wersja HD dla Shield Android TV.

bQD090tdjErcBOLgrYhliAbkaj8W3clNWLp5q3ARaRikbNiDuuGeRk2bd 9Zk Sgpg = h900

Dokładnie tak, jak to miało miejsce w pierwszych rozdziałach przygody graficznej poświęconej The Walking Dead, gra będzie opowiadać o wydarzeniach całkowicie niezwiązanych z głównym wątkiem serialu lub powieści. W Game of Thrones HD zostanie przedstawiona historia domu Forrester, szlachetnej rodziny wspomnianej właśnie w opowieściach George’a RR Martina. Dzięki tej sztuczce dom oprogramowania będzie mógł zbudować prawdziwą rodzinę bez kolizji z główną historią opowiadaną w serialu telewizyjnym. Jest to zatem zupełnie nowy odcinek.

Jednak podczas przygody będzie można spotkać znane postacie z serialu telewizyjnego, postacie, które zostaną wypowiedziane przez tych samych aktorów co film. Rozgrywka pozostaje dość podobna do innych produkcji Telltale Games, jest tograficzna przygoda, w której wynik historii i przyszłość bohaterów zależy od naszych decyzji podejmowanych w licznych dialogach w grze. W tym rozdziale skupiono się na oprogramowaniu, aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualne dialogi.

Gra poświęcona Game of Thrones jest dostępna od jakiegoś czasu w Google Play Store i iTunes, a wersja HD, która będzie działać w rozdzielczości 1080p, będzie dostępna wyłącznie w systemie Android TV Shield.