Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gdzie jest aplikacja Mi Fit Xiaomi? Teraz nazywa się Zepp Life i nie wnosi nic nowego

Ci, którzy korzystają z Mi Band Xiaomi, a nawet innych urządzeń tej marki, dobrze znają aplikację Mi Fit. Daje to pełną kontrolę nad tymi gadżetami i umożliwia przeglądanie wszystkich gromadzonych przez nie informacji zdrowotnych.

Nieoczekiwanie w aplikacji Mi Fit pojawiła się radykalna zmiana. Ma nową nazwę Zeep Life, ale podobno będzie to jedyna nowość, jaką znajdziemy w tej nowej wersji aplikacji dedykowanej Mi Band.

Aplikacja Mi Fit Zeep Life Xiaomi Mi Band

Ekosystem Xiaomi nie jest bardzo prosty. Oprócz listy nazwisk smartphones i inne urządzenia, ma również zestaw aplikacji, które w wielu przypadkach koncentrują się tylko na jednym urządzeniu lub mają ograniczony zakres użytkowania.

Z restrukturyzacją do przeprowadzenia, która już doprowadziła do zmiany nazwy w smartphones a nawet w innych aplikacjach Xiaomi zrobiło kolejny krok. Jego dobrze znana, a nawet używana aplikacja Mi Fit dyskretnie zniknęła, ustępując miejsca aplikacji Zepp Life.

Aplikacja Mi Fit Zeep Life Xiaomi Mi Band

Aplikacja Mi Fit Zeep Life Xiaomi Mi Band

Jest to zmiana, która dotyczy zarówno wersji dla android jak ten dedykowany iOS a to sprowadza się do nowej nazwy. Nowa wersja zostanie zainstalowana automatycznie, w ramach normalnej i często wykonywanej aktualizacji.

Pod względem interfejsu nowa aplikacja Zepp Life jest dokładnie tym, co miał na myśli Mi Fit. Obecne są tylko odniesienia do nowej nazwy, ze wszystkimi funkcjami i opcjami obecnymi w tych samych obszarach, a także obsługą tych samych urządzeń.

Aplikacja Mi Fit Zeep Life Xiaomi Mi Band

Aplikacja Mi Fit Zeep Life Xiaomi Mi Band

Wydaje się, że jest to kontynuacja zmiany Xiaomi. Chcesz wyeliminować wszystkie odniesienia do Mi i nie ogranicza się to do smartphones. Nazwa Zepp nie jest nieznana, jest również używana w nowym Amazfit, a nawet w Huami, twórcy Mi Band.

Zobaczymy, jak pojawi się nowy smartband Xiaomi, Mi Band 7, który powinien zostać zaprezentowany już niedługo. Powinieneś zachować wszystko bez zmian, ze wszystkimi przygotowywanymi wiadomościami, ale nadal jest logiczne, aby zmienić nazwę, zgodnie z tą samą stosowaną teraz strukturą.