Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gdzie kupić lód blisko mnie: 44 najlepsze miejsca do znalezienia tanich torebek z lodem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Gdzie kupić lód blisko mnie: 44 najlepsze miejsca do znalezienia tanich torebek z lodem

Urządzasz przyjęcie lub organizujesz grilla w domu? A może prowadzisz firmę, która potrzebuje regularnych dostaw lodu? Czytasz właściwy artykuł, jeśli chcesz wiedzieć

W zależności od tego, jakie jedzenie i napoje serwujesz lub jakie inne zastosowania lodu by Ci służyły, wiele miejsc sprzedaje lód w Twojej okolicy. Ten artykuł pomoże Ci spełnić wymagania dotyczące lodu, wymieniając te miejsca z myślą o najlepszej ofercie dla Twoich potrzeb, budżetu i lokalizacji.

Miejsca, które sprzedają lód w pobliżu mnie

Podczas planowania imprezy lub wydarzenia posiadanie wystarczającej ilości lodu jest niezbędne, aby wszystko było chłodne, ale gdzie kupujesz lód luzem? Skąd wiesz, że dostajesz rozsądną cenę?

Oto obszerny przewodnik, który pomoże Ci znaleźć najlepsze miejsca do kupowania lodu w Twojej okolicy.

Artykuły spożywcze

Większość sklepów sprzedaje torby z lodem; niektóre mają nawet maszyny, w których można kupić lód na funty. Jednak sklepy spożywcze zazwyczaj pobierają premię za swój lód, więc nie zawsze jest to najlepsza opcja, jeśli szukasz okazji.

Stacje benzynowe

Sprawdź na lokalnej stacji benzynowej lub w sklepie spożywczym. Wiele z tych firm sprzedaje lód luzem w rozsądnej cenie i często są one otwarte później niż w sklepach spożywczych, co czyni je wygodną opcją, jeśli chcesz kupić lód w ostatniej chwili.

Bary szybkiej obsługi

Większość fast foodów ma maszyny do lodu, które pozwalają kupować lód w torebkach. Ponadto jest to wygodne, ponieważ możesz po prostu wstąpić do restauracji typu fast food, gdy potrzebujesz lodu, zamiast odbyć niezapomnianą wycieczkę do sklepu.

Lokalne lodowe domy

Domy lodowe sprzedają tylko lód luzem i zazwyczaj mają najlepsze ceny w okolicy. Jednak mogą one być wygodne tylko dla niektórych, ponieważ często znajdują się na obszarach przemysłowych i mogą nie mieć regularnych godzin pracy.

Zawsze porównuj ceny przed zakupem, bez względu na to, gdzie zdecydujesz się kupić lód. I pamiętaj, jeśli chodzi o utrzymywanie chłodu, zawsze błądź po stronie za dużo, a nie za mało!

Gdzie mogę zamówić dostawę lodu w workach w pobliżu?

Wyobraź sobie, że twoi przyjaciele przyjeżdżają na uroczystość ukończenia szkoły i musisz upewnić się, że wszystko jest idealne. Workowany lód luzem utrzyma żywność i napoje w chłodzie, ale nie masz lodu u siebie! Możesz się więc zastanawiać: „Gdzie mogę kupić lód?”

Co możesz zrobić, jeśli próbowałeś wyszukać w przeglądarce internetowej „torby z lodem w pobliżu” lub „masowy lód w pobliżu”, ale nic nie zostało znalezione? Wypisaliśmy to dla Ciebie.

Oto kilka opcji dostawy worków z lodem do Twojego miejsca zamieszkania.

Wiele supermarketów i sklepów ogólnospożywczych sprzedaje lód w torebkach, a niektóre oferują nawet dostawę lodu, na przykład:

1. Walmart

Walmart, największy na świecie sprzedawca detaliczny, zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, od artykułów spożywczych, odzieży, znaczków pocztowych, elektroniki itp. Jeśli chcesz napełnić swoje lodówki i utrzymywać zimne napoje przez cały dzień, Walmart zapewni Ci 10-funtowe torby Reddy lód.

A jeśli chcesz się zrelaksować, możesz użyć wielu toreb do napełnienia lodówki, im więcej lodu, tym lepiej!

Cena torebki lodu o wadze 10 funtów w kostkach kosztuje około $10,50.

2. Klub Hurtowni BJ

Klub hurtowni BJ jest idealny do kupowania lodu na codzienne potrzeby. Znajdziesz ten amerykański klub magazynowy tylko dla członków w 16 stanach z 230 klubami.

Sprzedają 20-funtowe worki lodu w kostkach, które kosztują około $3.

3. Jedzenie dla młodych

Jeśli mieszkasz w Minnesocie lub Illinois, na pewno słyszałeś o Cub Foods.

Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym lód w workach, ponieważ sieć sklepów sprzedaje lód w kostkach 3 rozmiary: 6, 9i 20 funtów. A jeśli chcesz kruszony lód, też go dostaniesz.

6- i 20-funtowe worki na lód są dostępne w kostkach, podczas gdy 9-funtów jeden zawiera bloki lodu. Cena 6-funty, 9-funty, a 20-funtowe worki to $20,49 $10,99 i $40,49 odpowiednio.

4. Sheetz

Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś lodu i zastanawiałeś się „gdzie kupić lód w pobliżu?” Odpowiedzią jest prawdopodobnie Sheetz.

Sheetz to jedna z największych sieci sklepów wielobranżowych w Stanach Zjednoczonych. Sprzedają lód w kostkach głównie w 5 funtów i worki 20 funtów.

5. 7-Jedenaście

Szukasz gdzie kupić worki z lodem blisko mnie? 7- Jedenaście jest odpowiedzią! Możesz go znaleźć na każdym rogu, otwarte 24 godziny na dobę7 aby zaspokoić twoje potrzeby związane z lodem.

Mają wiele opcji lodu do wyboru w workach 10 i 20 funtów. Dostali nawet smakowy lód, aby dodać coś do twojego napoju. 10-funtowy worek lodu kosztuje od $2.5 do $4.

6. Rozdrabniacz cen

Supermarkety Price Chopper to świetne miejsca na zakup lodu. Mają szeroki wybór lodów, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Możesz użyć punktów lojalnościowych, aby uzyskać zniżki na przyszłe zakupy wszystkiego, co od nich kupisz.

Znajdziesz worki z lodem 7 funtów i 20 funtów w Price Chopper, z cenami $20,79 i $5odpowiednio 0,29.

Rekommenderad:  Dlaczego każdy detalista potrzebuje strony internetowej — nawet sklepy stacjonarne

7. Całej żywności

Jak sama nazwa wskazuje, Whole Foods oferuje wiele opcji żywności ekologicznej oprócz innych artykułów codziennego użytku, takich jak lód.

Możesz kupić torebki z lodem w kostkach 7 i 10 funtów ze sklepu.

8. Harrisa Teetera

Działający w więcej niż 6 stwierdza, Harris Teeter ma około 230 supermarketów. Co ciekawe, kiedy ty nie możesz użyć swojej karty debetowej bez kodu PIN daje do 25 $ zwrotu gotówki z osobistym czekiem.

W swoich sklepach mają kostki i kwadratowe torebki z lodem w stylu koktajlowym, które można kupić, aby zachować chłód.

9. Krogera

Kroger sprzedaje lód, ale to nie wszystko. Sprzedają również różne inne produkty, w tym żywność, napoje i artykuły gospodarstwa domowego. Kroger to punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb.

Oferują kostki lodu w workach 10 i 20 funtów.

10. Freda Meyera

Czy wiesz, że Fred Meyer to coś więcej niż sklep spożywczy? Oprócz lodu sprzedają artykuły spożywcze, odzież, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego i nie tylko.

A jeśli szukasz gdzie kupić lód blisko mnie, sprawdź je.

Sklepy Fred Meyer sprzedają 10-funtowe kostki lodu za około $2. Mają jednak wiele opcji i rozmiarów worków na lód do wyboru.

11. Albertsonowie

Będąc drugą co do wielkości siecią supermarketów po Kroger, Albertsons może również zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na torebki z lodem.

Z więcej niż 2200 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych oferuje prawie wszystko, od warzyw, przez elektronikę, po 10-funtowe torby na lód. Cena wynosi około $2 za worek.

12. Kosztco

Dla każdego, kto kiedykolwiek musiał taszczyć ciężką torbę kostek lodu ze sklepu do samochodu, 20-funtowa torba kostek lodu Costco za $2 jest darem niebios.

A jakby tego było mało, firma prowadzi również samoobsługowe stacje benzynowe na Islandii, Tajwanie, w Meksyku, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i USA.

13. ShopRite

Chociaż siedziba ShopRite znajduje się w New Jersey, sklep ma ponad 300 oddziałów w innych miejscach i stanach, oferując wiele rzeczy.

Oferują workowany lód tylko w jednym rozmiarze; 7 funtów.

14. Gigantyczne jedzenie

Firma Giant Food of Maryland jest znana jako Giant i posiada 170 supermarketów oraz 159 w pełni działających aptek w Stanach Zjednoczonych.

Mają też worki z lodem 510 i 20 funtów.

15. Gigant jedzenia

Food Giant to jeden ze słynnych supermarketów w całym kraju, ze 100 różnymi lokalizacjami.

Mają hurtowo lód premium Reddy, głównie w 10-funtowych workach.

16. Lew jedzenia

Food Lion działa w 10 stanach Ameryki z 1100 hipermarketami i oferuje worki z lodem wielkości 810 i 16 funtów.

Mają też aplikację mobilną, aby natychmiast dostarczyć wszystko na miejsce.

17. Publikacja

Sieć supermarketów Publix z powodzeniem prowadzi interesy w 7 Południowo-wschodnie stany i już się skończyły 1200 sklepów spożywczych wyposażonych w maszyny do liczenia monet.

Publix oferuje worki na lód w różnych rozmiarach od 5 do 20 funtów w różnym przedziale cenowym.

18. Klub Sama

Od bezpłatnych próbek po masowe artykuły hurtowe, w Sam’s Club każdy znajdzie coś dla siebie.

A jeśli konkretnie szukasz lodu na sprzedaż w pobliżu mnie, klub Sama jest dla Ciebie. Oferuje przede wszystkim lód premium Arctic Glacier w workach 6 i 20 funtów. Lody idealnie sprawdzają się w usługach cateringowych, lokalach gastronomicznych oraz na eventach.

Możesz przechowywać ten duży lód w workach w zamrażarce, dopóki go nie potrzebujesz. Możesz dostać 20-funtową torbę na lód za $20,25.

19. Bezpieczna droga

Safeway ma ponad 265 sklepów spożywczych, w których można kupić suchy lód w Północnej Kalifornii i na Hawajach.

Mają regularny i premium lód w kostkach w 20-funtowych workach.

20. Hy-Vee

Hy-Vee akceptuje elektroniczny transfer korzyści (EBT) na Środkowym Zachodzie i oferuje workowany lód luzem po przystępnych cenach. W Ameryce jest 260 sklepów Hy-Vee.

Sprzedają lód o nazwie Krystal Klear. The 8 kilogramowa torba będzie kosztować $2.99, podczas gdy 20-funtowy to $50,99.

21. Wegmanowie

Wegmans to świetna opcja na zakup lodu w rozsądnym przedziale cenowym. Oferują workowany lód różnych firm, w tym Arctic Glacier.

Ceny są następujące: worek wolno topniejącego lodu do picia zawierający 6 lodowe kule kosztują $50,99, 16-funtowa torba na lód Arctic Glacier również kosztuje $50,99, a 10-funtowy schłodzony lód to $30,99.

22. Cel

Target prowadzi ponad 1000 sklepów i klubów w całej Ameryce Północnej, z udziałem w indeksie S&P 500.

Target sprzedaje Sparkletts Premium Ice, który utrzymuje napoje w niskiej temperaturze i nie zawiera głównych alergenów pokarmowych, takich jak soja, pszenica lub orzeszki ziemne.

The 9 funtów torba na lód kosztuje $10,67.

23. Exxon Mobil

ExxonMobil Corporation to amerykańska międzynarodowa korporacja naftowo-gazowa z siedzibą w Irving w Teksasie. Mają różne inne przedmioty, takie jak koszulki, torby podróżne i lód w workach.

Sprzedaje lód workowany w workach 10 i 20 funtów.

24. Wawa

Zastanawiasz się „czy blisko mnie jest kruszony lód”? Następnie Wawa jest miejscem, do którego należy się udać. Oferują kostki lodu i kruszone worki na lód 5 i 20 funtów w przystępnych cenach.

Sklep oferuje wiele opcji jedzenia i napojów, które możesz zabrać ze sobą do domu lub zamówić z dostawą.

Rekommenderad:  Top 10 tanich strategii marketingowych dla startupów

25. Szewron

Druga co do wielkości firma naftowa w kraju, Chevron, ma swoją siedzibę w San Ramon w Kalifornii, która obsługuje nie tylko pojazdy, ale także potrzeby ludzi.

Podobnie jak w innych sklepach, można stąd dostać lód w kostkach w 10- i 20-funtowych workach.

26. BP

BP ma ok 7200 punktów benzynowych, aby ułatwić pilotom dużych pojazdów tankowanie na długich trasach.

Sprzedają jednak nie tylko gaz. Możesz odwiedzić dowolną stację BP, aby uzyskać potrzebny lód. Sprzedają 20-funtowe worki z lodem.

27. Okrąg K

Circle K to popularny sklep ogólnospożywczy w różnych krajach, w którym można kupić wszystko o każdej porze, w tym torby z benzyną i lodem.

Tak! Oferują 10-funtową torbę na lód za $30,99, co jest dość przystępne.

28. Wycieczka Kwik

Jeśli jesteś w drodze i potrzebujesz lodu, Kwik Trip to fantastyczna opcja.

Produkuje szereg towarów dla swoich sklepów, w tym jogurt, mleko butelkowane, wodę butelkowaną, lód i wyroby piekarnicze.

Wchodzą torebki z kostkami lodu 2 rozmiary z Kwik Trip: 10 i 20 funtów.

29. Walgreens

Walgreen Company, znana również jako Walgreens, to amerykańska korporacja, która prowadzi drugą co do wielkości sieć aptek w kraju.

Oprócz leków możesz dostać lód z tej sieci aptek. Oferują 10-funtowe kostki lodu.

30. Sklep wielobranżowy Casey

Co byś zrobił, gdybyś zjadł pizzę, a twój zimny napój nie był tak schłodzony? Oczywiście dostaniesz lód.

Jeśli szukasz do tego kruszonego i pokrojonego w kostki lodu, możesz go kupić w swoim własnym sklepie Casey’s General Store.

Oferują worki z lodem o wadze 10 i 20 funtów.

31. Olbrzymi Orzeł

Na Środkowym Zachodzie i Wschodnim Wybrzeżu Giant Eagle prowadzi ponad 460 sklepów spożywczych z piekarniami, które akceptują EBT. Ponadto w godzinach pracy kilka z jego lokalizacji oferuje całodobową realizację czeków.

Muszą wejść do loda 710 i 22 funty w różnym przedziale cenowym.

32. HEB

HEB to sklep z artykułami do odbioru przy krawężniku, który znajdziesz na każdym rogu. Posiada szeroką gamę produktów, takich jak mrożonki, nabiał, błyszczące łyki itp., W tym lód.

A 7-funtowa torebka lodu Reddy’ego w HEB kosztuje $20,05.

33. Ekspres rodzinny

Z 70 sklepami ogólnospożywczymi w Ameryce, Family Express to miejsce, w którym znajdziesz lód w rozsądnej cenie.

Możesz odwiedzić sklep i dostać 8 i 20 funtów worków z lodem na napoje i napoje.

34. Farmy Cumberland

Regionalna sieć sklepów ogólnospożywczych z siedzibą w Westborough w stanie Massachusetts Cumberland Farms obsługuje głównie stany Nowy Jork, Nowa Anglia i Floryda.

Oferują 10 i 20-funtowe kostki lodu.

35. Wendy’s

Istnieje mniej więcej 2900 barów szybkiej obsługi obsługiwanych przez firmę Wendy’s, która słynie z frytek z solą morską, kwadratowych hamburgerów i lodów Frosty.

Jeśli potrzebujesz lodu, możesz go kupić u Wendy’s. The 8 Dostępna jest tam funtowa torba na lód.

36. McDonald’s

Możesz zakończyć wyszukiwanie, gdzie kupić lód w pobliżu mnie, po obejrzeniu swojego ulubionego baru szybkiej obsługi, McDonald’s, ponieważ możesz tam dostać wszystko, czego chcesz.

Oprócz sprzedaży posiłków typu happy meal, mogą oferować workowany lód po wyższych cenach. Restauracja oferuje lód w kostkach/kruszony w przedziale cenowym od $00,99- $10,50.

37. Chick-fil-A

Co najbardziej lubisz dostawać od Chick-fil-A? Nie mów nam tego głośno, ponieważ jesteś tutaj, aby znaleźć miejsca, w których można kupić lód.

A co, jeśli powiemy, że możesz dostać lód z Chick-fil-A? Niespodzianka! Mają małe 5-funtowe worki z lodem.

38. Burger King

Burger King może słynie z burgerów, ale informujemy, że jest to również jedno z miejsc, w których można kupić lód.

Możesz kupić 510 i 20-funtowe torby na lód, zaczynając od $1 dla 5 worek funtów, bez podatku.

39. Królowa nabiału

Chociaż dostajesz swoje ulubione lody od Dairy Queen, możesz stamtąd kupić torby z lodem do swojego domu.

Sprzedają m.in 8-funtowy worek lodu w kostkach za $3.

40. Arby’s

Szukasz lodu? Znajdź Arby’s w najbliższej lokalizacji i zamów dostawę stamtąd. Jeśli mówisz, że nie sprzedają lodu, mylisz się, kolego!

Mają worki z lodem po 10 funtów.

41. Steak ‘n Shake

Ta szybka firma zaspokoi twoje nocne pragnienie, ale przydaje się również, gdy dostajesz telefon od mamy, by przynieść lód.

Steak ‘n Shake oferuje 10-funtowe worki lodu w kostkach.

42. Dunkin’ Donuts

Dunkin’ Donuts ma ok 8500 sklepów słynących z ponad 50 rodzajów pączków i odmian kawy w 41 stanach.

Oprócz tych artykułów spożywczych i napojów znajdziesz torby z lodem o wadze 10 funtów.

43. Starbucks

Oprócz kawy i napojów Starbucks sprzedaje lód. Oznacza to, że zawsze możesz orzeźwiająco schłodzić się zimnym napojem, bez względu na porę roku!

Nie oferują lodu w kostkach. Jednak poprosisz o małe 5-funtowe torebki z kruszonym lodem ze Starbucks.

44. Sonic Drive-In

Czy wiesz, że Sonic Drive-In jest firmą macierzystą Buffalo Wild Wings i Arby? Teraz możesz!

Oferuje inny rodzaj lodu; samorodek w 8- worek funtowy.

Gdzie w pobliżu mogę kupić lód luzem?

Jeśli szukasz lodu luzem w pobliżu, sprawdź lokalny sklep spożywczy, stację benzynową lub fast food. Inną opcją jest poszukiwanie specjalistycznej firmy zajmującej się lodem w Twojej okolicy.

Rekommenderad:  10 niezależnych ofert pracy na żądanie (i gdzie je znaleźć) w 2023 r

Firmy te zwykle oferują szeroki wybór lodu do kupienia, a nawet mogą oferować usługi dostawy. Ponadto zawsze możesz zamówić lód luzem przez Internet. Kilka stron internetowych sprzedaje lód, a wiele z nich oferuje konkurencyjne ceny i wysyłkę na terenie całego kraju.

Jakie rodzaje lodu mogę kupić?

Większość ludzi myśli o lodzie po prostu jako o zimnym, bezbarwnym materiale, który wkłada się do napojów. Ale w zależności od sytuacji lód może działać na wiele sposobów: schładzać koktajle, zmniejszać obrzęki, utrzymywać świeże jedzenie na wystawie, a nawet służyć jako improwizowany klimatyzator w upalne dni.

Istnieje wiele różnych rodzajów lodu, z których każdy ma unikalne właściwości i zastosowania. Tutaj jest kilka z nich:

To klasyczne kostki lodu, które znajdziesz w większości napojów. Świetnie nadają się również do schładzania potraw.

Mają kształt półksiężyców i topią się wolniej niż zwykłe kostki. Świetnie nadają się do koktajli i long drinków.

Kruszony lód jest idealny do smoothies i slushy. Jest również dobry do łagodzenia bólu (po prostu połóż worek na siniaku!).

Pełne kostki są większe niż zwykłe kostki, więc topią się wolniej. Świetnie sprawdzą się na imprezach i dużych spotkaniach.

Lody Nugget są małe i chrupiące, dzięki czemu idealnie nadają się na przekąskę. Świetnie nadaje się również do napojów dla dzieci.

Lód blokowy jest twardy i gęsty, dzięki czemu idealnie nadaje się do zimnych potraw. Nadaje się również do rzeźbienia i rzeźbienia.

Kule to okrągłe kule lodu, które powoli topnieją. Idealnie nadają się do fantazyjnych koktajli i romantycznych drinków.

Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla, często używany do utrzymywania niskiej temperatury żywności podczas transportu. Może również tworzyć efekty specjalne (takie jak palenie napojów).

Ile kosztuje worek lodu?

Zastanawiasz się, ile ta torba z lodem cię cofnie? Cóż, to zależy od tego, gdzie go kupisz. Szybkie wyszukiwanie w Google „gdzie kupić lód w pobliżu” pokazuje, że ceny są różne.

Lody w workach zazwyczaj kosztują od $00,16 i $00,40 za funt. 20-funtowa torba może kosztować nawet $6 lub zaledwie $1 za 10-funtowy worek.

Często zadawane pytania (FAQ) – Gdzie kupić lód w pobliżu

Ile kosztuje worek lodu?

Lody w workach zazwyczaj kosztują od $00,16 i $00,40 za funt

Czy można kupić lód w McDonald’s?

Tak, McDonald’s oferuje różne rodzaje lodu, które można kupić. Możesz także kupić lód w McDonald’s w różnych rozmiarach.

Jak kupić lód na stacji benzynowej?

Istnieją różne rozmiary worków na lód, które można dostać na stacjach benzynowych. Zapłać gotówką lub użyj karty, a lód jest twój.

Jak kupić lód w sklepie spożywczym?

Możesz kupić lód, płacąc gotówką lub kartą w sklepie spożywczym.

Wniosek – gdzie kupić lód blisko mnie

Stacje benzynowe, sklepy spożywcze, restauracje typu fast food, sklepy ogólnospożywcze i wiele innych miejsc wymienionych w tym artykule sprzedają różne rodzaje lodu w różnych cenach. Jeśli regularnie potrzebujesz dużej ilości lodu, możesz nawet dostarczać lód od firm lodowych. Lokalni detaliści zazwyczaj mają zapasy lodu w mniejszych ilościach, jednocześnie sprzedając inne główne produkty.

Oprócz tego, że znajdujesz się w dogodnym miejscu w pobliżu, najlepszym miejscem do zakupu lodu jest to, które sprzedaje go tanio. Więc jeśli możesz, rozejrzyj się i porównaj ceny, aby uzyskać najlepszą ofertę, a otrzymasz ją w mgnieniu oka.

Powiązane lektury: