Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gdzie sprzedawać karty Yugioh (16 najlepszych miejsc w 2023 r.)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Gdzie sprzedawać karty Yugioh (16 najlepszych miejsc w 2023 r.)

Yu-Gi-Oh to jedna z najpopularniejszych kolekcjonerskich gier karcianych wszechczasów, a obecnie niektóre ultrarzadkie karty można sprzedać za dziesiątki tysięcy dolarów.

Dostrzegając możliwość zarobienia pieniędzy, wielu kolekcjonerów przybyło do tej klasycznej japońskiej kolekcjonerskiej gry karcianej.

Od czasu oficjalnej premiery w 1999 roku gra podbiła świat, a gracze w każdym wieku cieszą się wyjątkową rozgrywką i niesamowitą oprawą graficzną.

Jeśli masz kolekcję kart i od jakiegoś czasu nie grałeś, warto się im przyjrzeć. W Twojej kolekcji mogą znajdować się karty z limitowanej edycji, które są warte fortunę.

w tym poście Odkryję najlepsze miejsca do sprzedaży kart Yugioh, ile można zarobić na sprzedaży kart i wiele więcej. Zacznijmy!

Ile warte są karty Yu-Gi-Oh?

Jeśli chcesz szybko i łatwo zarobić dodatkową gotówkę, rozważ sprzedaż kart Pokemon, kart sportowych i kart Yu-Gi-Oh. Ale ile są warte te karty?

Niektóre z tych kart można sprzedać za kilka dolarów, podczas gdy inne są sprzedawane za setki, a nawet tysiące. Są też super rzadkie karty, które mogą być warte fortunę.

The najdroższą zrobioną kartą jest Tournament Black Lustre Soldier o wartości ponad $2 milion!

Najlepsze miejsca do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh

Niektóre z najlepszych miejsc do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh wymieniono poniżej. Pamiętaj, że możesz uzyskać najwyższą kwotę za swoje karty Yu-Gi-Oh, niezależnie od tego, czy sprzedajesz karty osobiście, czy online.

1. eBay

NA eBay możesz sprzedać prawie wszystko, w tym karty Yu-Gi-Oh i inne karty do gry Manga.

Ponieważ serwis eBay jest łatwą w użyciu platformą, nie powinieneś mieć problemu z przekazaniem dużej kolekcji kart Yu-Gi-Oh właściwemu nabywcy i za uczciwą cenę. A jeśli wciąż znajdujesz karty, które warto sprzedać, możesz prowadzić własny mały sklep z kartami na stronie.

W serwisie eBay istnieje ogromny rynek przedmiotów kolekcjonerskich i wszelkiego rodzaju kart. A wszystko, co kupujący musi zrobić, aby znaleźć to, czego szuka, to przeprowadzić proste wyszukiwanie.

Codziennie w serwisie eBay sprzedawane są zarówno podstawowe, jak i rzadkie karty, a im rzadsze są Twoje karty, tym bardziej prawdopodobne jest, że ktoś jest skłonny zapłacić za nie najwyższą cenę.

Aby sprzedawać w serwisie eBay, musisz założyć konto i zweryfikować swoje dane. Po wykonaniu tych kroków możesz rozpocząć proces sprzedaży.

Najpierw zrób zdjęcia swojego produktu i opublikuj je. Następnie dołącz kuszące opisy do zdjęć. Powinieneś również spojrzeć na podobne ceny kart Yu-Gi-Oh i odpowiednie dane cenowe, aby ustalić, jaka jest uczciwa cena za twoje karty.

Pamiętaj, że eBay zajmuje ok 5%-10% opłaty sprzedawcy za każdy sprzedany przedmiot. Opłata ta jest niższa niż opłaty pobierane przez inne platformy za sprzedaż kart Yu-Gi-Oh.

eBay to doskonały rynek, ponieważ ma miliony użytkowników. Co więcej, na tej platformie istnieje duża społeczność kolekcjonerów Yu-Gi-Oh, więc możesz czuć się bezpiecznie, robiąc zakupy i sprzedając tutaj. Niezależnie od tego, czy masz na sprzedaż cenne karty, czy też chcesz hurtowo sprzedawać tajne rzadkie przedmioty, eBay to miejsce, do którego należy się udać.

2. Odtwarzacz TCG

Jeśli kiedykolwiek wcześniej sprzedawałeś lub wymieniałeś karty, wiesz o tym Odtwarzacz TCG jest jedną z najpopularniejszych platform. Zawsze mają szeroki wybór, a na tej stronie można znaleźć karty Yu-Gi-Oh, karty Pokemon, karty Magic i wiele więcej. Jest to platforma przeznaczona dla graczy, w szczególności tych, którzy lubią gry karciane, grafiki karciane itp.

Jeśli chodzi o karty Yu-Gi-Oh, w TCG Player istnieje aktywna i stale rosnąca społeczność i rynek. Jeśli poważnie myślisz o zakupach online konkretnych kart, rozważ przejrzenie rynku graczy TCG.

Sprzedaż w TCG Player jest prosta. Najpierw musisz utworzyć konto. Podaj swoje dane kontaktowe i odpowiednie informacje dotyczące płatności. Następnie sporządź listę dla swoich kart. Podobnie jak w innych witrynach, rzadsze karty będą przyciągać większe zainteresowanie, zwłaszcza jeśli są to tęczowe folie lub w nieotwartych paczkach.

Podczas korzystania z tej platformy obowiązuje opłata za sprzedaż w wysokości 10,25%. Jest wysoka, ale biorąc pod uwagę, że jest to niezawodna witryna i sprawia, że ​​sprzedaż jest dość płynna, jest rozsądna. Nie będą pobierać więcej niż 50 USD za każdą sprzedaną kartę. Po pobraniu opłaty pozostały zysk trafia bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Jeśli chcesz współpracować z renomowaną witryną i uzyskać uczciwą wartość rynkową przy sprzedaży kart, rozważ sprzedaż w TCG Player.

3. OfertaUp

OfertaUp to kolejna opcja, chociaż ta platforma nie jest tradycyjnie używana do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh. Większość osób odwiedzających tę witrynę chce kupić meble, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego i podobne produkty. Jednak posiadacze kart Yu-Gi-Oh nadal mogą sprzedawać karty tutaj, a ponieważ mogą – robią to!

Możesz wyszukiwać karty Yu-Gi-Oh w zakładce wyszukiwania u góry strony, aby zobaczyć, co inni ludzie robią na stronie. Jeśli są aktywne aukcje, możesz porównać ceny, aby dowiedzieć się, jakie stawki mogą przynieść Twoje karty.

Wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć sprzedaż na OfferUp, to założyć konto. Gdy to już będzie na uboczu, zrób zdjęcia swoich kart, napisz opisy i ustal odpowiednie ceny.

Najlepszą rzeczą w OfferUp jest to, że możesz sprzedawać tutaj inne niepowiązane przedmioty, jednocześnie sprzedając karty Yu-Gi-Oh. Masz stare krzesło, którego chcesz się pozbyć? Wypisz to obok swoich kart Yu-Gi-Oh!

Rekommenderad:  7 Firmy posiadające sklepy Metaverse — ale czy warto je odwiedzać?

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że karty należy dostarczyć osobie, która je kupiła. Ten proces może obejmować czekanie na klienta lub wysłanie mu kart. OfferUp oddaje większość procesu w Twoje ręce.

4. Facebook Rynek

W te dni, Facebook to coś więcej niż aplikacja społecznościowa. To także dom Facebook Rynek, jedno z najlepszych miejsc online do kupowania i sprzedawania przedmiotów, których już nie potrzebujesz. Na tej platformie ludzie sprzedają wszystko, od butów, których już nie potrzebują, po karty kolekcjonerskie, których chcą się pozbyć.

Tak jak przed skorzystaniem z innych witryn, powinieneś przestudiować platformę handlową FB przed wystawieniem, aby wiedzieć, czy jest to naprawdę właściwe miejsce na Twoje karty. Jest skonfigurowany jak lokalny rynek, więc musisz znajdować się w obszarze, w którym ludzie aktywnie szukają kart Yu-Gi-Oh, aby przyciągnąć oferty.

Na tej stronie można było zobaczyć złotą folię, rzadkie karty duchów, a nawet rzadkie karty rozgwiazdy.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby kupować i sprzedawać Facebook Rynek to A Facebook konto. Kiedy będziesz gotowy, rób doskonałe zdjęcia swoich przedmiotów, pisz kuszące opisy i wystawiaj je, aby świat mógł je zobaczyć. Atrakcyjne obrazy i opisy prawdopodobnie doprowadzą do sprzedaży kart.

Dodatkowo możesz sprzedawać wiele przedmiotów jednocześnie Facebook Rynek. Sprzedając karty Yu-Gi-Oh, możesz też sprzedać krzesło, stół lub lampę biurkową.

Facebook Opłaty na rynku a 5% opłaty za każdym razem, gdy coś sprzedajesz. W porównaniu z innymi platformami sprzedaży kart online, opłata za FB Marketplace jest atrakcyjnie niska. Jeśli wiesz, jak działa Facebook Marketplace i interesuje Cię sprzedaż hurtowa, możesz nieźle zarobić na sprzedaży kart foliowych na tej platformie.

5. Rynek kart

Rynek kart to kolejna doskonała platforma do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh online. Jest to europejski rynek online i jeden z największych rynków kart kolekcjonerskich na świecie. Wraz z kartami Yu-Gi-Oh na tej platformie znajdziesz Magic, Pokemon, World of Warcraft i inne popularne karty.

Możesz wyszukiwać karty według stanu, typu i innych cech, a łatwo jest porównywać ceny, gdy chcesz określić, która karta ma lepszą wartość.

Aby rozpocząć, po prostu załóż konto w Card Market. Dodaj informacje o płatności, przesyłaj zdjęcia, pisz opisy i ustalaj ceny. Możesz zacząć otrzymywać oferty na aukcję w dniu rejestracji.

Otrzymasz zapłatę za pośrednictwem PayPal lub przelewu bankowego; powiązanie konta PayPal jest wygodniejszą opcją. Pamiętaj, że Card Market zajmuje ok 5% prowizji za każdym razem, gdy sprzedajesz kartę za pośrednictwem ich platformy. Jest też 3% opłaty za przeliczenie waluty, która będzie miała zastosowanie, jeśli sprzedasz swoje karty osobie spoza Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jeśli chcesz czegoś bardziej profesjonalnego, użyj Card Market, gdy masz karty Yu-Gi-Oh, które trzeba sprzedać. The 5Procentowa opłata za sztukę jest niska w porównaniu z opłatami na innych platformach, ale możesz mieć trudności ze sprzedażą bardzo rzadkich kart na tej platformie.

6. Sklep Dave’a i Adama

Dave’a i Adama to kolejna najlepsza platforma dla tych, którzy chcą sprzedawać karty kolekcjonerskie. Ta platforma jest używana głównie do sprzedaży kart sportowych, ale istnieje również rynek kart do gier. Jeśli chcesz sprzedawać za pośrednictwem tej platformy, najpierw sprawdź listę zakupów, aby upewnić się, że karty Yu-Gi-Oh są jednym z pożądanych produktów na rynku.

Możesz także wyszukiwać karty Yu-Gi-Oh, aby określić, jak wygląda rynek w danej chwili. Mają mnóstwo informacji na swojej stronie dla zainteresowanych kupujących, więc przeprowadź badania przed utworzeniem aukcji.

Przez większość czasu istnieje wiele aktywnych aukcji kart Yu-Gi-Oh. Co więcej, Dave and Adam’s to świetna strona dla tych, którzy chcą sprzedawać boostery i pudełka, ale możesz też sprzedawać karty pojedynczo. Wiele z najlepszych boosterów i pudełek kosztuje co najmniej 100 USD na tej platformie.

Wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć sprzedaż, to założyć konto w serwisie. Następnie prześlij swoje karty do firmy. Jeśli Twoje karty zostaną sprzedane, firma płaci przez PayPal lub czekiem. Sprawy mogą się skomplikować, jeśli masz na sprzedaż wiele tajnych rzadkich kart, ale ogólnie sprzedaż na tej platformie jest tego warta.

Niestety sprzedaż za pośrednictwem Dave and Adam’s ma pewien minus: sprzedaż musi przekraczać 199 USD, aby firma mogła zapewnić bezpłatną wysyłkę do kupującego. Ale jeśli konsekwentnie generujesz dużą sprzedaż, zostaniesz nagrodzony kartami podarunkowymi i kredytem sklepowym.

Dave and Adam’s to najlepsza platforma dla tych, którzy chcą hurtowo sprzedawać karty. W rzeczywistości wielu sprzedawców masowych zarabia znacznie więcej niż ci, którzy sprzedają karty indywidualnie.

7. Mercari

Mercari to kolejna doskonała strona dla tych, którzy chcą pozbyć się kart Yu-Gi-Oh i jednocześnie zarabiać pieniądze. Na tej stronie zamieszczanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. A jeśli znajdziesz odpowiedniego kupca, możesz dużo zyskać na sprzedaży. Mercari działa bardzo podobnie jak OfferUp i Facebook Rynek.

Ale zanim spróbujesz sprzedawać na tej stronie, najpierw ustal, jaką cenę chcesz uzyskać za swoje karty Yu-Gi-Oh. Jeśli wycenisz swoje karty uczciwie, proces sprzedaży będzie znacznie łatwiejszy i prawdopodobnie zostaniesz dopasowany do kolekcjonera, który kupuje karty jako hobby.

Aby sprzedawać na Mercari, musisz najpierw założyć konto. Następnie zrób zdjęcia swoich przedmiotów i napisz atrakcyjne opisy. Teraz publikuj ogłoszenia za darmo. Na tej stronie możesz wystawić dowolną liczbę przedmiotów.

Rekommenderad:  23 strony internetowe do hostingu seminariów internetowych, które musisz znać

Na tej stronie zapłacisz ok 2.9% prowizji plus trzydzieści centów opłaty za każdy sprzedany przedmiot. Pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Jeśli podoba Ci się pomysł posiadania pełnej kontroli nad swoimi operacjami na rynku kart kolekcjonerskich, uczyń Mercari platformą, na której sprzedajesz karty Yu-Gi-Oh. W końcu możesz zamieścić tyle ogłoszeń, ile chcesz i nie płacić ani centa.

8. Subforum Reddita r/YGOMarketplace

Reddit ma wiele podformularzy, a niektóre z nich są przeznaczone specjalnie do kupowania i sprzedawania produktów. Jedno z najlepszych miejsc do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh znajduje się w podformularzu Reddit: r/YGOMarketplace.

Aby rozpocząć, musisz założyć konto Reddit, aby móc wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami na tym podforum. Gdy jesteś częścią witryny, możesz publikować swoje zdjęcia i opisy swoich kart. Wielu użytkowników tworzy listę dostępnych kart, aby pokazać użytkownikom, co mogą kupić.

Ponieważ Reddit nie ma nic wspólnego z płatnościami, musisz sprawdzić, która metoda płatności jest najlepsza dla osoby, która chce kupić twoje karty.

Ponadto, jeśli sprzedajesz karty na Reddit, będziesz odpowiedzialny za zajęcie się wysyłką

Aby nawiązać kontakt ze społecznością entuzjastów Yu-Gi-Oh, skorzystaj z podformularza Reddit, ponieważ dyskusje tutaj nie dotyczą tylko kupowania i sprzedawania — fani dyskutują o grze, serialu, mandze itp.

9. Sell2BB Nowości

Sell2BB Nowości jest jednym z długoletnich graczy w dziedzinie przedmiotów kolekcjonerskich. Zajmują się zarówno kupowaniem, jak i handlem, a specjalizują się w przedmiotach kolekcjonerskich i rzadkich kartach.

Ta strona internetowa kupuje pojedyncze karty Yu-Gi-Oh i kupuje hurtowo. Twoje karty muszą być w nienaruszonym stanie, aby ta witryna mogła je kupić. Im rzadsza karta, tym więcej Sell2BBNovelties za nią zapłaci.

Otrzymujesz zapłatę za swoje karty za pośrednictwem PayPal lub kredytu sklepowego. Pamiętaj, że nie jest to najlepsze miejsce, jeśli chcesz pozbyć się zużytych kart.

10. Serce kart

Serce kart to kolejna doskonała platforma dla tych, którzy chcą sprzedawać karty Yu-Gi-Oh. Na tej stronie można przeczytać o wszystkich rodzajach kart Yu-Gi-Oh, a także informacje dla fanów serialu.

Na tej stronie istnieje przyzwoity rynek kart, a platforma kupi je bezpośrednio, jeśli masz przedmioty, których chcą.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą kart do Heart of the Cards, skontaktuj się z nimi. Złożą ofertę na twoje karty, jeśli są w idealnym stanie lub są rzadko używane. Możesz otrzymać do 40% wartości detalicznej karty. Możesz również otrzymać 50% kredytu sklepowego, jeśli wolisz użyć karty do zbudowania swojej kolekcji.

Nie zarobisz tyle na sprzedaży Heart of the Cards, ile na innych platformach. Jest to jednak świetna strona, jeśli chcesz poszerzyć swoją kolekcję i dowiedzieć się więcej o grze.

11. Konwencje komiksowe

Konwencje komiksowe to duże zgromadzenia, na których pojawiają się fani różnych gier, anime itp., aby wchodzić w interakcje. Tutaj znajdziesz osoby sprzedające wszelkiego rodzaju karty i na pewno znajdziesz co najmniej tuzin osób sprzedających karty Yu-Gi-Oh na konwencie komiksowym.

Na tych konwencjach często są budki i to właśnie przy tych budkach kupuje się, wymienia i sprzedaje karty. Jeśli tu zajrzysz, możesz znaleźć rzadkie karty z tęczową folią i mozaiką, ponieważ kolekcjonerzy uwielbiają chodzić na te konwencje.

Większość sprzedawców kart informuje z wyprzedzeniem, że będzie sprzedawać karty, takie jak poszukiwany Niebieskooki Biały Smok, na nadchodzącej konwencji, więc regularnie sprawdzaj stronę internetową konwencji lub Facebook strona z aktualizacjami.

Możesz także porozmawiać z innymi uczestnikami konwencji, aby sprawdzić, czy ktoś uważa, że ​​Twoje karty są warte swojej ceny. Im rzadsze są twoje karty, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz kogoś do wymiany na konwencie.

12. Gra Gobliny

Gra Gobliny działa bardzo podobnie do Dave’a i Adama. Regularnie aktualizują listę posiadanych kart Yu-Gi-Oh, a na ich stronie nie musisz płacić za sprzedaż swoich kart.

Korzystanie z Game Goblins jest łatwe, ponieważ wyświetlają one swój ekwipunek w arkuszu Google. Znalezienie kart, których szukasz, nie zajmuje dużo czasu, a jeśli masz karty, których chcą, z przyjemnością zdejmą je z twoich rąk za rozsądną kwotę gotówki.

Musisz mieć karty jakości, aby sprzedawać je w Game Goblins. Niektóre osoby płacą ponad 100 USD za karty na tej stronie. Oferują również opcję kredytu sklepowego dla tych, którzy chcą wykorzystać wpływy ze sprzedaży na zakup większej liczby kart. Otrzymasz 25% premii za wymianę, jeśli sprzedasz karty za kredyt sklepowy.

13. Witryna osobista

Jeśli masz mnóstwo kart Yu-Gi-Oh, możesz zarobić na ich sprzedaży. Uruchom swoją witrynę za pomocą narzędzia do tworzenia platform, takiego jak WordPress lub Wix, i stwórz sklep, w którym możesz reklamować to, co masz. To jest mniej więcej to, co robią lokalne sklepy z kartami, ale nie potrzebujesz witryny sklepowej.

Najlepiej jest utworzyć witrynę, jeśli masz już obserwujących. Zawsze możesz skorzystać z serwisów społecznościowych, takich jak TikTok, Instagram, FacebookI YouTube. Reklamuj, że sprzedajesz karty po stałej cenie — karty sprzedają się szybko dzięki takiej promocji.

Tworzenie witryny nie zajmuje dużo czasu. Jeśli chcesz wysokiej jakości witryny, zapłać za jej opracowanie. Możesz nawet sprzedawać inne karty na swojej stronie, takie jak karty Pokemon i Magic.

Pamiętaj tylko, że zarządzanie witryną wymaga dużo pracy. Jeśli nie masz czasu na nadążanie za zamówieniami i wysyłkami, wypróbuj inną metodę sprzedaży.

Rekommenderad:  Jak znaleźć nazwę karty sieciowej Windows 10?

14. Lombardy

Lombardy są świetne, jeśli sprzedajesz karty Yu-Gi-Oh w paczkach; to nie są miejsca dla tych, którzy sprzedają pojedyncze karty. Biorąc to pod uwagę, jeśli masz kartę, która jest warta mnóstwo pieniędzy, lombard może złożyć ci atrakcyjną ofertę.

Aby wypróbować tę metodę, udaj się do lokalnego lombardu i sprawdź, czy kupują karty Yu-Gi-Oh. Niektóre sklepy nie mają z nich żadnego pożytku, podczas gdy inne płacą za te karty duże pieniądze.

Jeśli masz rzadką kartę i znajdziesz odpowiedni sklep, masz doskonałą szansę na zarobienie dużych pieniędzy na swojej karcie. A ponieważ lombardy zazwyczaj płacą gotówką, nie trzeba czekać na rozliczenie czeku.

Zamiast iść do sklepu, zawsze możesz zadzwonić lub sprawdzić ich stronę internetową, aby sprawdzić, czy kupią twoje karty. Jeśli lombard nie jest zainteresowany twoimi kartami, natychmiast je odrzuci; nie będą tracić czasu na dobijanie targu.

15. Lokalne sklepy z komiksami

Jeśli masz lokalny sklep z komiksami w swojej okolicy, idź do niego ze swoimi kartami Yu-Gi-Oh. Wiele sklepów oferuje uczciwe oferty na zestawy wzmacniające. A jeśli przyniesiesz im rzadkie karty, takie jak teksturowane karty foliowe, prawdopodobnie złożą ci jeszcze lepszą ofertę, ponieważ lokalne sklepy z kartami, takie jak te, rozpoznają cenne karty, gdy je napotkają.

Przeprowadź badania online, zanim udasz się do sklepu z komiksami. Sprawdź ich stronę internetową i zobacz, czy oferują informacje o tym, co kupują. Niektóre sklepy z komiksami biorą stare przedmioty, podczas gdy inne zaopatrują półki tylko w zupełnie nowe produkty.

Aby uniknąć marnowania czasu, zadzwoń do lokalnego sklepu z komiksami, aby zobaczyć, co akceptują. Mogą brać tylko rzadkie karty i duże talie kart. Jeśli chcesz pozbyć się podstawowych kart, możesz nie mieć szczęścia.

Sklepy z komiksami to także doskonałe miejsce na poznanie innych fanów Yu-Gi-Oh. Możesz sprzedać im swoje karty lub zapytać, czy są chętni do wymiany. Upewnij się tylko, że cena sprzedaży jest jasna.

16. Etsy

Etsy nie jest zwykle kojarzona ze sprzedażą kart, ale jest jednym z najlepszych miejsc dla nowoczesnych entuzjastów Yu-Gi-Oh do sprzedaży swoich kart. Jeśli masz wiele kart, Etsy pozwoli Ci stworzyć sklep i obsługiwać zainteresowanych klientów. Mają wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, w tym system śledzenia, który jest bardzo przydatny dla tych, którzy sami zajmują się wysyłką.

Na Etsy istnieje przyzwoity rynek kart Yu-Gi-Oh, choć nie jest on tak duży, jak na stronach poświęconych wyłącznie grom karcianym. Krótko mówiąc, im rzadsze są Twoje karty, tym więcej zainteresowanych kupujących znajdziesz na tej stronie.

Jeśli chcesz sprzedawać na Etsy, najpierw załóż konto. Następnie utwórz sklep i upewnij się, że informacje o płatności są prawidłowe. Teraz zrób zdjęcia swoich kart, napisz podpisy i wystaw je na sprzedaż w swoim nowym sklepie. Przeszukaj inne oferty kart Yu-Gi-Oh, aby dokładnie wycenić swoje karty.

Tam jest 6.5% opłaty za każdy przedmiot sprzedany na Etsy. Jesteś również odpowiedzialny za wysyłkę kart do klientów, więc będziesz musiał zająć się pakowaniem itp.

Etsy to wyjątkowe miejsce do sprzedaży kart Yu-Gi-Oh, ale jest łatwe w użyciu, co częściowo wyjaśnia jego popularność. Jeśli włożysz wystarczająco dużo wysiłku w wygląd swojej strony, znajdziesz klienta, który będzie chciał kupić Twoje karty.

Co decyduje o wartości rynkowej kart?

Istnieje kilka różnych czynników, które mogą wpływać na cenę Twoich kart.

Na przykład karty, które były intensywnie grane, będą warte mniej niż karty w stanie niemal idealnym. Ponadto karty z akcentami z teksturowanej folii, takie jak rzadka karta Blue Eyes White Dragon, wszędzie kosztują niezły grosz.

Edycja karty może również wpływać na jej wartość. Niektóre karty zostały wydane tylko w niektórych częściach świata, co czyni je bardziej pożądanymi dla kolekcjonerów.

Co więcej, karty, które zostały wykluczone z oficjalnych turniejów, są często warte mniej niż te, które są nadal legalne.

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko zarobić 3000 $, czy nawet szybko zarobić 5000 $ – sprzedaż kart Yugioh to świetna opcja, jeśli je masz!

Ostatnie przemyślenia na temat tego, gdzie sprzedawać karty Yugioh

Karty Yu-Gi-Oh mogą być warte ogromną sumę pieniędzy, nawet jeśli mają zaledwie kilka lat.

Jeśli masz super rzadką kartę lub sekretną rzadką kartę, możesz otrzymać tysiące dolarów za jedną kartę.

Nadal nie wiesz, gdzie sprzedawać karty Yu-Gi-Oh?

Najlepszym miejscem do sprawdzenia najpierw jest eBay ze względu na liczbę potencjalnych nabywców. Możesz również sprawdzić lokalne sklepy z grami, sklepy z komiksami i lombardy w Twojej okolicy, jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy.