Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Gdzie znaleźć kable rozruchowe i baterie w Warzone 2 DMZ

Call of Duty Warzone 2 DMZ jest oficjalnie dostępne, a sezon 2 przyniósł wiele niesamowitych misji i zadań. W tym sezonie gracze będą musieli zacząć od wykonania swoich zadań. Zadania Legionu, Czarnego Mous i Białego Lotosu mogą wymagać wykonania w strefie DMZ. Aby jednak odblokować misje Czarnego Mous w Warzone 2 DMZ, musisz najpierw ukończyć wszystkie misje poziomu 2 i 3 dla Legionu i White Lotus. Po ich ukończeniu będziesz mógł zdobyć karty, karty telefoniczne, wzmocnienia, PD, plany, nielegalną broń i nie tylko.

Jedną z misji, które należy ukończyć w grze, jest misja Mechanik. Jest to misja czwartego poziomu należąca do grupy misji frakcji Legion. Jednak użytkownicy mają problemy ze znalezieniem kabli rozruchowych i baterii potrzebnych do ukończenia misji.

Jeśli jesteś w tym trybie, ten przewodnik będzie pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, gdzie znaleźć kable rozruchowe i baterie w Warzone 2 DMZ.

Gdzie znaleźć kable rozruchowe i baterie w Warzone 2 DMZ

Gdzie znaleźć kable rozruchowe i baterie w Warzone 2 DMZŹródło obrazu: https://www.youtube.com/@yoursixgaming

W DMZ jest wiele przedmiotów do znalezienia i odebrania, niektóre z nich są łatwiejsze do znalezienia, a inne są trudne. Kable rozruchowe i baterie są łatwe do znalezienia, ale gracze zwykle potrzebują ich kilku na misje. Aby znaleźć kable rozruchowe, będziesz musiał przeszukać te lokalizacje –

  1. Gracze muszą szukać stacji benzynowych i zaglądać na znajdujące się w nich półki
  2. Wyszukaj warsztaty samochodowe
  3. Gracze powinni także zajrzeć do skrzynek z narzędziami
  4. Gracze powinni przeszukać budynki w Mawizeh Marhlands, gdzie znajdują się skrzynki z narzędziami
Akumulatory samochodowe w Warzone 2 DMZ LokalizacjaŹródło obrazu: https://www.youtube.com/@yoursixgaming

W przypadku akumulatorów gracze będą musieli szukać w tych samych obszarach, co kabel rozruchowy, ale będą musieli skupić się na stacjach benzynowych i warsztatach samochodowych. Można je znaleźć na dowolnej mapie (wyspa Ashika i Al Mazrah), aby znaleźć oba przedmioty. Przeszukując budynki, takie jak stacje benzynowe i warsztaty samochodowe, będziesz w stanie znaleźć zarówno akumulatory, jak i kable rozruchowe.