Gdzie znaleźć najlepsze oferty na Czarny piątek i Cybernetyczny poniedziałek

Święto Dziękczynienia zbliża się wielkimi krokami, ale kiedy indyk zostanie zjedzony, a resztki będą w lodówce, nadszedł czas, aby spojrzeć na najlepszą sprzedaż roku. Oto niektóre z najlepszych ofert w Czarny piątek i Cyberponiedziałek.

Przedsprzedaż

Czarny piątek przypada 29 listopada tego roku, a Cybernetyczny poniedziałek – 2 grudnia, ale nie musisz czekać na zakończenie Święta Dziękczynienia, aby skorzystać z tych ofert. Wielu największych uczestników branży oferuje już niesamowite oferty.

Dla kucharza Amazon obecnie oferuje 132 $ zniżki na mikser stojący Kitchenaid z odchylaną głowicą lub 34 procent zniżki na Instant Pot Ultra 6. Amazon ma także fantastyczne oferty na telewizory.

Przedsprzedaż Walmart obejmuje wszystko od 150 USD na 14-calowy cienki laptop HP do 37 procent od próżni Dyson V7.

Apple fani mogą znaleźć wyprzedaże na MacBook Pro pod adresem Amazon, Macbook Air Core i5s i Airpods w serwisie eBay oraz seria 4 Apple Watch w Walmart. Wszystkie te wyprzedaże są obecnie aktywne.

Czarny Piątek

Oferty na Czarny piątek online Nintendo Switch

Wszyscy czekają na oferty w Czarny piątek, a my mamy dla Ciebie najlepsze z nich.

Wyprzedaże Walmart w Czarny piątek rozpoczynają się dzień przed Świętem Dziękczynienia.

Best Buy to miejsce, w którym możesz kupić niedrogie technologie w tym sezonie w Czarny piątek. Drzwi otwarte w Święto Dziękczynienia o godz 5 po południu., więc będziesz chciał szybko zjeść. Zaoszczędź do 750 USD na Samsung Galaxy Note 10 telefonów i 100 USD w telefonie Samsung 11.6- calowy Chromebook.

Amazonjak zawsze ma fantastyczne okazje. Tablety Fire, Kindle Paperwhite i inne Amazon technologia trafiła do sprzedaży 22 listopada, a większa sprzedaż prawdopodobnie zostanie ogłoszona w miarę zbliżania się Czarnego Piątku.

Nawet Costco bierze udział w uroczystościach w Czarny piątek. Najbardziej ekscytującą okazją są odbojniki Samsunga Note 10 i 10+ telefonów. Dzięki aktywacji Verizon możesz zaoszczędzić do 400 USD na każdym urządzeniu, a także przynieść ze sobą kartę podarunkową Costco o wartości 420 USD. Możesz także zaoszczędzić 550 USD na Google Pixel 4.

Cyber ​​Poniedziałek

Oferty na czarny piątek online Samsung Galaxy Zakładka S4

Home Depot oferuje 40% zniżki na urządzenia, a Leesa ma nawet 350 $ zniżki na materace – plus, rzucają dwie bezpłatne poduszki. Target ma ogromną wyprzedaż na 65-calowym telewizorze Samsung Smart, a Best Buy będzie miał Samsunga Galaxy Tab S4 za 200 USD taniej.

Old Navy będzie miała 50% zniżki na wszystko, Sonos oferuje nawet 100 $ zniżki na głośniki, a nowi członkowie mogą uzyskać 50% zniżki na abonament RTR Unlimited od Rent The Runway – żeby wymienić tylko kilka.

Zobaczymy więcej o Cybernetycznym poniedziałku, gdy zbliżamy się do tego dnia sprzedaży online. Walmart i Amazon wydają się być największymi sprzedawcami, więc miej na nich oko.

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?