Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Gdzie znaleźć racje żywnościowe w Modern Warfare 2 w strefie zdemilitaryzowanej

Misje poziomu Medical Mule White Lotus w Modern Warfare 2 DMZ są dość trudne. Misje te dotyczą przede wszystkim opieki i materiałów medycznych. Twoi gracze ponoszą wiele ofiar i pilnie potrzebują pomocy. Jednak niektórzy gracze mają problemy ze zgromadzeniem wymaganych materiałów i nie mogą znaleźć awaryjnych racji żywnościowych. Jeśli jesteś na tej samej łódce, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo pomocny. W tym poradniku dowiesz się gdzie znaleźć awaryjną żywność w Modern Warfare 2 DMZ.

Gdzie znaleźć racje żywnościowe w Modern Warfare 2 w strefie zdemilitaryzowanej

Podobnie jak większość innych misji w strefie zdemilitaryzowanej, misja Medical Mule White Lotus będzie zasadniczo składać się z trzech etapów. W pierwszym kroku będziesz musiał znaleźć i dostarczyć 20 stymulatorów. W następnym kroku poprosimy Cię o 10 racji żywnościowych. Tymczasem ostatnim krokiem będzie wydobycie 5 Self Revives.

Znalezienie stymulatorów jest dość łatwe i większość graczy będzie miała minimalne problemy z wykonaniem tego zadania. Chociaż jest to rzadkie, wydaje się, że 5 Self Revives nie sprawia graczom żadnego problemu. Jednak tego samego nie można powiedzieć o racjach nadzwyczajnych.

Miejsca, których warto szukać

Gdzie znaleźć racje żywnościowe w Modern Warfare 2 w strefie zdemilitaryzowanej

Jeśli chodzi o miejsca, w których można znaleźć awaryjne racje żywnościowe w grze, najlepszymi miejscami do szukania są małe domki i znajdujące się w nich lodówki. Mówiąc dokładniej, jest szansa, że ​​wielu z nich znajdziesz w szpitalu pomiędzy kamieniołomem Al-Safwa a rafinerią ropy Rohan. Przy głównej autostradzie asfaltowej i równoległej linii kolejowej znajdować się będzie niewielki przystanek wypoczynkowy ze stacją benzynową i przychodnią medyczną. Tutaj trzeba szukać. Oczywiście można je znaleźć także w innych losowych miejscach na mapie, ale tego miejsca musisz szukać, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje szanse. Na prawo od Al Sawah będzie kompleks z mnóstwem namiotów i będzie tam mnóstwo apteczek i lodówek z nimi.