Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

George Clooney występuje w zwiastunie „Catch-22” Hulu

George Clooney produkuje, reżyseruje i uczestniczy w miniserialu adaptacji powieści Josepha Hellera napisanej w 1961 roku, „Catch-22”. Produkcja pojawi się na platformie serwisu streamingowego Hulu 17 maja i już możecie cieszyć się zwiastunem.

Clooney powróci na mały ekran po 20 latach, aby ożywić porucznika Scheisskopfa. Aktor doceniony za swoją rolę w serialu „E.R” przyznał jednak grupie dziennikarzy, że od początku sprzeciwiał się pomysłowi wcielenia się w postać w tym nowym projekcie Hulu.

Oparty na powieści napisanej w 1961 roku przez Hellera, „Catch-22” będzie limitowaną serią, która będzie miała sześć odcinków, w których widzowie będą mogli uchwycić przygody i nieszczęścia amerykańskiej eskadry lotniczej podczas II wojny światowej.

Po przejściu przez fazę oporu Clooney potwierdził: do uczestników Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnychktóry nie tylko będzie częścią projektu jako aktor, ale także pojawi się na liście jako producent wykonawczy i reżyser dwóch odcinków.

„Nie chciałem się w to wplątać” – powiedział Clooney, ale przyciągnęła go praca scenarzystów, którzy w niesamowity sposób rozwinęli postacie. Z drugiej strony aktor skomentował, że serial ma wyśmiewać „biurokrację i śmieszność wojny”.

„Paragraf 22” będzie opowiadać historię żołnierza Yossariana – granego przez Christophera Abbota – który jest wściekły na decyzję armii o zwiększeniu liczby misji, które żołnierz musi wykonać, aby zostać zwolnionym ze służby. Ponieważ jedynym sposobem na uniknięcie dalszych misji jest ogłoszenie się szaleńcem, Yossarian musi uczestniczyć w bardziej niebezpiecznych misjach, co ożywia ten projekt.