Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gesty grawitacyjne umożliwiają dodawanie gestów do dowolnego telefonu z systemem Android

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Gesty grawitacyjne umożliwiają dodawanie gestów do dowolnego telefonu z systemem Android

Gesty są świetne; można ich użyć do szybkiego uruchomienia określonego zdarzenia bez konieczności interakcji z urządzeniem i ręcznego wykonywania tej czynności. Niestety nie każdy producent wdraża tę funkcjonalność; niektóre z nich, jak Motorola, z dumą obnoszą się z nimi jako jednym z kluczowych atutów sprzedaży. Szczerze mówiąc, są tam całkiem prawdziwe; Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z najnowszego telefonu Moto, wiesz, jak przydatne jest „przekręcenie, aby uruchomić aparat” lub „przecięcie, aby włączyć latarkę”. Na szczęście dostępna jest teraz aplikacja na Androida, która umożliwia łatwe definiowanie gestów na dowolnym telefonie z Androidem i choć dostępnych jest mnóstwo opcji, „Gesty grawitacyjne” w szczególności wykonuje swoją pracę bezbłędnie.

Gesty grawitacyjne to bezpłatne narzędzie o rozmiarze 2 MB (tak, tylko DWA MB) w Sklepie Play, które wykorzystuje akcelerometr i żyroskop (Twój telefon MUSI mieć oba te czujniki) do interpretacji czterech podstawowych gestów, takich jak potrząśnięcie lub siekanie, i na tej podstawie możesz przydzielać im różne zadania. Główny nacisk położony jest na prostotę, jaką zapewnia, interfejs związany z materiałami został utrzymany w minimalnym zakresie, a aplikacja nie komplikuje procesu konfiguracji, w przeciwieństwie do innych podobnych tytułów. Tych czterech gestów można używać poza ekranem. Dostępnych jest wiele różnych zadań, które można połączyć, w tym przełączanie ustawień, otwieranie aplikacji lub dzwonienie do kogoś.

Uruchom aplikację po jej zainstalowaniu, a mały tutorial zapozna Cię z każdym gestem poprzez animacje. Jeśli nadal masz wątpliwości, obejrzyj film załączony na końcu tego artykułu. Aby działały przy wyłączonym ekranie, należy na sekundę zakryć czujnik zbliżeniowy i wykonać żądany gest, aby działał poza ekranem.

Po inicjalizacji aplikacja przeniesie Cię na pustą stronę z pływającym przyciskiem w prawym dolnym rogu i czerwonym przełącznikiem u góry; włącz go, aby aktywować gesty. Teraz, aby przydzielić akcje, naciśnij przycisk plus i wybierz gest. Następnie możesz wybrać konkretne zadanie z listy i gotowe. Aby usunąć funkcję, przesuń wpis w prawo lub w lewo. Opóźnienie między rozpoznaniem a wykonaniem gestu jest prawie znikome. Można jednak dostroić poziomy czułości w ustawieniach. Ponadto funkcja wyłączania ekranu powinna normalnie działać, ale jeśli tak się nie dzieje, upewnij się, że jest włączona na stronie ustawień.

Gesty grawitacyjne to narzędzie, które musisz mieć, jeśli chcesz szybko wykonać zadanie. Używam go głównie do uruchamiania aplikacji aparatu. W sklepie dostępnych jest kilka zaawansowanych opcji, takich jak Kontrola gestów GMD, ale wymagają one dostępu do konta root. To było wszystko. Śmiało, spróbuj. Daj nam znać, jeśli utkniesz na jakimś etapie.

Table of Contents