GFXplorer, przyjazny sposób dogłębnego poznania komputera

Jako użytkownicy zwykle nie zdajemy sobie sprawy z wielu technicznych aspektów komputera, na ogół uważając je za skomplikowane. Jednak znajomość danych, takich jak ilość pamięci RAM, dysku twardego lub wersji sistema operativo to, co zajmujemy, jest nawet ważne, aby dać więcej światła personelowi pomocy technicznej, który pomoże ci w przedstawieniu problemu. Te dane można zobaczyć w sistema operativo natywnie jednak zawsze są opcje, które znacznie ułatwiają pracę, gdy chodzi o takie problemy, jak wyszukiwanie danych technicznych.

W tym sensie chcemy przedstawić GFXplorer, bardzo prostą aplikację Windows co pozwoli ci uzyskać wszystkie informacje sistema W tym samym miejscu

Poznaj wszystkie dane swojego komputera

GFXplorer, przyjazny sposób dogłębnego poznania komputera 1

Znajomość danych naszych komputerów jest ważna zarówno podczas otrzymywania wsparcia technicznego, jak i przy wyborze nowego. Oznacza to, że jeśli nie wiemy, ile pamięci RAM mamy lub jakiego rodzaju procesora, nie będzie sposobu, aby wybrać nowy komputer, który przekroczy jego cechy. Dlatego GFXplorer jest świetną alternatywą, ponieważ dla zwykłych użytkowników jest znacznie prostszy niż inne narzędzia, takie jak Everest lub CPU-Z, że chociaż są bardzo kompletne, nie są w pełni przyjazne dla użytkownika.

Pobieranie GFXplorer jest bezpłatne, nie wymaga spełnienia żadnych wymagań wstępnych, a także jest super lekką aplikacją o wielkości poniżej 1 MB.

GFXplorer, przyjazny sposób dogłębnego poznania komputera 2

Po włączeniu do sistema, uruchom go, a wyświetli się małe okno pełne informacji i niektórych kart. Pierwszy to „Windows”, Która pokaże wersję sistema operativo, numer kompilacji i bity. Możesz także zobaczyć wersję NetFramework, którą zajmuje, a nawet pamięć wirtualną.

Z „CPU, RAM, MB” zobaczysz wszystko związane ze sprzętem w dziedzinie pamięci, procesora, a także informacje o wersji BIOS-u. Następnie znajdziesz zakładkę „Wideo, audio, sterowniki”, która pomoże Ci poznać markę, model i sterownik zainstalowany dla obsługi aspektów audio i wideo.

GFXplorer, przyjazny sposób dogłębnego poznania komputera 3

Na koniec zakładka „Narzędzia” zawiera całą serię bardzo interesujących narzędzi do edycji rejestru, usuwania złośliwego oprogramowania, otwierania menedżera zadań i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, GFXplorer to idealne narzędzie dla zwykłych użytkowników szukających prostszego sposobu dostępu do obszarów informacyjnych sistema i lepiej poznać wszystkie aspekty sprzętowe.

Aby to udowodnić kliknij ten link.