Globalna wersja Mi Note 10 zaczął otrzymywać Androida 10 na MIUI 11

Mi Note 10 Xiaomi Android 10 MIUI 11 atualização

Mi Note 10 jest jednym z najlepszych smartphones od Xiaomi. Ma kilka unikalnych cech, w szczególności jego aparat o rozdzielczości 108 megapikseli odciął konkurencję od tego, co oferuje.

Mimo tych wszystkich unikalnych możliwości ten smartfon pozostaje w tyle, jeśli chodzi o aktualizacje. Jest to jeden z niewielu, który wciąż nie ma Androida 10, z którego wielu już korzysta w ramach marki. To się teraz zmieni wraz z nową funkcją, która została wprowadzona.

Mi Note 10 Aktualizacja Xiaomi Android 10 MIUI 11

Wielka wiadomość dla fantastycznego Mi Note 10

Mi Note 10, znany na całym świecie jako Mi CC9 Pro, to smartfon, który wyróżnia się swoimi aparatami. Oprócz 5 obiektywy, jeden z nich ma główny czujnik 108 MP, teleobiektyw, makro i ultrawidoczne.

Dzięki tym funkcjom jest wyjątkowy i jest postrzegany przez wszystkich jako doskonały smartfon. Oczywiście część fotograficzna to nie wszystko i istnieje wiele innych argumentów, które wyróżniają się na tym urządzeniu Xiaomi.

Kolejna Xiaomi, która odbiera Androida 10 z MIUI 11

Teraz wygląda na to, że zostanie ponownie podniesiony za pomocą czegoś nowego. Xiaomi ogłosił że globalna wersja Mi Note 10 w końcu zacznie odbierać Androida 10. Ten pojawia się wraz z MIUI 11 i ma więcej aktualności.

Mi Note 10 Aktualizacja Xiaomi Android 10 MIUI 11

Po pojawieniu się w wersji dedykowanej na rynek chiński, ta wersja poszerza granice i dociera na nowe rynki. W sumie są 2,6 GB, która umieściła Androida 10 i MIUI 11 na tym smartfonie.

Ważna aktualizacja dla tego smartfona

Oczywiście to wydanie jest wciąż w stabilnej fazie beta, co oznacza, że ​​jest gotowy do użycia. Jednak w celu kontrolowania problemów jest nadal ograniczony do niektórych użytkowników. Oczekuje się, że wkrótce dotrze na wszystkie rynki.

Xiaomi ponownie pokazuje swoje zaangażowanie w aktualizację swojego smartphones. Po obszernej liście wyposażenia z dostępną aktualizacją nadeszła kolej Mi Note 10 otrzyma tę aktualizację.

Powiązane Artykuły

Back to top button