Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Going Mobile – Skoki na modę Mobile

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Going Mobile – Skoki na modę Mobile

Jest prawie połowa 2014 roku i jeśli Twój sklep internetowy nie jest dostępny na urządzeniach mobilnych, tracisz poważny potencjał sprzedaży. Trendy w handlu elektronicznym przewidują, że sprzedaż mobilna, która w ciągu ostatnich kilku lat wzrosła o dwucyfrowy procent, wystrzeli firmy internetowe w górę. Klienci dokonujący zakupów mobilnych skłaniają się ku łatwym do znalezienia sklepom i sklepom, które ułatwiają zakupy mobilne. Spraw, by Twój sklep internetowy stał się wysoce dochodowym modą mobilną.

krok #1. Włącz mobilny projekt swojej witryny, aby klienci mogli odwiedzać mobilną wersję Twojej witryny i kupować od Ciebie w locie. 3dcarters może umożliwić im projektowanie mobilne Tutaj.

krok #2. Teraz, gdy jesteś już na właściwym miejscu, oceń, jak przyjazna dla użytkownika jest Twoja witryna mobilna. Udawaj, że jesteś klientem, który nie był wcześniej w Twojej witrynie mobilnej i musi coś kupić. Przejdź przez proces wyszukiwania produktu i dokonywania zakupu.

krok #3. Sprawdź swoją witrynę na różnych platformach mobilnych, aby określić, jak responsywny jest jej projekt. Chcesz, aby projekt Twojej witryny wyglądał i reagował tak samo na komputerze stacjonarnym, jak na tablecie i smartfonie. 3dcart oferuje kilka świetnych (i darmowych!) responsywnych szablonów stron sklepy 3dcart.

Pamiętaj, że zakupy mobilne to przede wszystkim wygoda klienta. Mają luksus porównywania produktów sklepowych, a także sklepów internetowych. Wyróżnij się dzięki niezwykle dokładnemu wyszukiwaniu produktów, prostej, bezpiecznej kasie i świetnemu responsywnemu motywowi.