Golf Skies: Przyjemna gra casualowa jest zdecydowanie warta obejrzenia –

Golf Skies: Przyjemna gra casualowa jest zdecydowanie warta obejrzenia - 1

To właśnie te gry sprawiają, że App Store jest tym, czym się stał. Dzięki Golf Skies (link do App Store) mały programista zaimplementował prosty pomysł w zabawny i graficzny sposób. Tutaj zdecydowanie warto nacisnąć przycisk pobierania.

Dzieje się tak również dlatego, że Golf Skies jest początkowo oferowany bezpłatnie i można go tak łatwo wypróbować. Jeśli podoba Ci się gra, możesz na stałe korzystać ze zintegrowanej reklamy za uczciwą jednorazową opłatą w wysokości 3, 49 euro dezaktywuje.

Rozgrywka w Golf Skies jest łatwa do opisania: piłka zostaje zrzucona z miniplanety, a następnie musisz skierować ją między innymi planetami do dołka. Monety trzeba zbierać, aby kulce nie zabrakło energii i została przyciągnięta przez pole grawitacyjne następnej planety.

Dzięki zintegrowanemu samouczkowi szybko zrozumiesz Golf Skies i zinternalizujesz sterowanie pomimo braku niemieckiej lokalizacji.

Na początku czeka na Ciebie sześć pól golfowych z dziewięcioma dołkami. Możesz ponownie zagrać na poszczególnych polach, aby zdobyć własne wysokie wyniki. Nie chodzi tylko o jak najmniejszą liczbę wymaganych uderzeń, ale także o możliwie najkrótszy czas.

Istnieją również power-upy i specjalne piłki golfowe ze specjalnymi umiejętnościami, które można dla odmiany kupić za zebrane monety. W każdym razie dobrze się bawię z Golf Skies i mam nadzieję, że deweloper odniósł wystarczająco dużo sukcesów w swojej pracy, aby móc dostarczać aktualizacje z nową zawartością.