Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Good Omens” ma datę premiery i potwierdza, że ​​Benedict Cumberbatch jest częścią obsady

„Dobre wróżby” Miał już wysokiej jakości obsadę, ponieważ kierowali nim Michael Sheen i David Tennant. Jednak dzisiaj do listy dołącza sam dr Strange, Benedict Cumberbatch, a data premiery ujawnia się w samą porę.

Musimy jednak ostrzec, że udział Cumberbatcha nie będzie widoczny, zamiast tego będzie on odpowiedzialny za oddanie głosu „gigantycznemu animowanemu szatanowi”, który pojawi się w serialu – podobnie jak w przypadku filmu animowanego „The Grinch” – .

W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Frances McDormand – odpowiedzialna za oddanie Bogu głosu – Derek Jacobi, Jon Hamm, Nick Offerman, Miranda Richardson, Mireille Enos i Marl Gattis. Ale jeśli te nazwy nie są wystarczającym powodem, aby zwrócić twoją uwagę, przypominamy, że „Dobry znak” będzie miniserialem Amazon Prime Video oparty na powieści o tej samej nazwie Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Zanim ujawnimy datę premiery, najpierw poinformujemy Was trochę o fabule. Koniec świata się zbliża, więc kłujący anioł – grany przez Sheen – i demon, który źle sobie radzi – obniżają wydajność Tennanta – postanawiają zawrzeć dziwny sojusz, aby powstrzymać zbliżający się Armagedon. Ziemia, którą bardzo polubili.

https://www.youtube.com/watch?v=2ZSXlNRRoGU

Jednak utrata Antychrysta – 11-letniego chłopca skazanego na odsiedzenie końca dni – zmusza bohaterów Sheena i Tennanta do rozpoczęcia przygody, która ma go odzyskać, a tym samym ocalić świat.

Teraz ten projekt trafi do służby Amazon na następny 31 maja i do tej pory rozważano tylko sześć odcinków jedynego sezonu – na razie –.


Table of Contents