Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google Fit jest już dostępny do pobrania i zapewnia scentralizowaną opiekę zdrowotną & Śledzenie kondycji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Google Fit jest już dostępny do pobrania i zapewnia scentralizowaną opiekę zdrowotną & Śledzenie kondycji

Odpowiedź Google na AppleZestaw zdrowotny jest tutaj. Google Fitogłoszony jeszcze w czerwcu tego roku, następuje teraz dostępny do pobrania w Sklepie Play. Podobnie jak AppleHealth Kit Google Fit to centralne miejsce do monitorowania celów zdrowotnych i statystyk ćwiczeń. Aplikacja jest kompatybilna z każdym urządzeniem Android Wear dostępnym na rynku.

Co ważniejsze, Google Fit może działać jako samodzielny monitor zdrowia. Aplikacja może monitorować Twoje chodzenie, bieganie i jazdę na rowerze (ale bez pływania). Cele można wyznaczać na podstawie czasu trwania lub łącznej liczby kroków, a Fit będzie informować Cię o Twoich postępach każdego dnia. Aplikacje innych firm (takie jak Runtastic) i urządzenia do śledzenia kondycji (takie jak Fitbit) również mogą korzystać z platformy Google i wprowadzać dane dotyczące Twojego zdrowia.

Powiązane: 10 najlepszych aplikacji fitness na Androida

Potwierdzonymi partnerami w momencie premiery na początku tego roku byli Nike, HTC, LG, Withings, Motorola, Noom, Runtastic, RunKeeper i Polar. Oczekuje się, że w najbliższej przyszłości więcej trackerów i aplikacji do śledzenia kondycji będzie korzystać z interfejsów API Google Fit. Można również uzyskać dostęp do Google Fit za pośrednictwem Internetu zbyt. Chociaż ta aplikacja fitness jest zgodna z nowymi wytycznymi Google dotyczącymi projektowania materiałów, Google Fit jest dostępny dla wszystkich użytkowników Androida 4.0 i nowsze. Można się spodziewać, że Google Fit będzie pożeraczem baterii, ale możemy to potwierdzić dopiero po dokładnym przetestowaniu aplikacji.

Pobierz Google Fit na Androida

Table of Contents