Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google Glass powróci, Woz przewiduje osobliwość i więcej… [Tech News Digest]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Google Glass powróci, Woz przewiduje osobliwość i więcej… [Tech News Digest]

Google Glass powróci, Woz ostrzega ludzkość, Twitch zostaje zhakowany, Netflix upadł, osadzając wątki komentarzy Reddit, a Siri i Netflix ścierają się.

Schmidt ucisza szklanych krytyków

Prezes Google, Eric Schmidt, zaprzeczył twierdzeniom, że Google Glass jest w jakikolwiek sposób martwy. Firma nagle wstrzymała produkcję technologii ubieralnej w styczniu, zabijając program Explorer. Jednak Schmidt starał się wyjaśnić sprawę dotyczącą przyszłości produktu.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Schmidt powiedział The Wall Street Journal, że następnym krokiem z Google Glass jest „” Kontynuował, „” Zakończył, rysując podobieństwa między Glass a ciągłymi wysiłkami Google na rzecz rozwoju samojezdnych samochodów, analogicznie „”

Google Glass jest teraz w rękach Tony’ego Fadella, wcześniej odpowiedzialnego za kierowanie rozwojem Apple iPod i projektowanie produktów inteligentnego domu Nest. Mogą minąć lata, zanim zobaczymy drugą próbę Google’a na sprzedaż tego konkretnego urządzenia do noszenia publicznie, ale z Fadellem na czele z pewnością ma większe szanse na sukces niż pierwsza próba.

Steve Wozniak boi się przyszłości

Steve Wozniak dodał swój głos do rosnących obaw związanych z przyspieszeniem sztucznej inteligencji. W wywiadzie dla Australian Financial Review, Woz, który był współzałożycielem Apple obok Steve’a Jobsa, oświadczył: „”

Woz powiedział dalej: „”

Osobliwość technologiczna to hipoteza, która została zbadana w niezliczonych filmach i programach telewizyjnych, a jednak ludzkość nadal aktywnie pracuje nad rozwojem coraz bardziej złożonych robotów. Jeśli jako gatunek zdecydujemy się ignorować Hawkinga, Muska, Woźniaka i innych, to być może zasługujemy na przerażający los, który sami sobie stwarzamy.

Twój Twitch Konto zostało zresetowane

Twitch zresetował wszystkie hasła do wszystkich kont użytkowników po zadeklarowaniu tam “” Twitch używa niejasnego języka, sugerując, że obecnie nie jest pewien rozmiaru i skali incydentu hakerskiego.

Rekommenderad:  Google potwierdza piksel 6 Oferta obejmuje trzy lata aktualizacji Androida

W e-mailu wysłanym do wszystkich użytkowników Twitch ostrzega, że ​​wszystkie następujące informacje mogły zostać naruszone: „” W rzeczywistości jest to raczej dużo potencjalnie wrażliwych informacji. Ups.

Netflix ląduje w Australii i Nowej Zelandii

Jak zapowiadano pod koniec zeszłego roku, Netflix pojawił się w Australii i Nowej Zelandii. Jest to pierwszy port, do którego zawinie Netflix w regionie Azji i Pacyfiku, a jesienią dołączy do niego Japonia. Netflix ma nadzieję, że w ciągu pięciu lat będzie dostępny we wszystkich krajach na całym świecie.

Abonenci w Australii i Nowej Zelandii otrzymują mniej treści niż ich amerykańscy kuzyni, a The Sydney Morning Herald donosi, że 220 seriali telewizyjnych i 900 filmów dostępnych w obu krajach wypada niekorzystnie w porównaniu z 940 serialami telewizyjnymi i 6,170 filmów dostępnych w USA

Mimo to jest to wczesne dni, a Netflix jest znany z ciągłych zmian w swoim składzie treści. I miesięczna opłata w wysokości AU$80,99 (USD7) nadal wydaje się rozsądne, biorąc pod uwagę różnorodność filmów i seriali dostępnych do transmisji strumieniowej.

Komentarze Reddit można teraz osadzać na innych stronach internetowych, tak jak komentarz Sir Tima Bernersa-Lee na temat Internetu został osadzony powyżej. Reddit testuje tę funkcję od kilku miesięcy i jest teraz dostępna we wszystkich komentarzach na publicznych subredditach.

Uzyskanie kodu osadzania jest tak proste, jak kliknięcie odpowiedniej opcji w bezpośrednim łączu komentarza, który chcesz osadzić. Niestety istnieje możliwość trollingu, biorąc pod uwagę, że wszelkie zmiany będą respektowane. Kieruj się więc zdrowym rozsądkiem przy wyborze komentarzy do osadzenia. Liczę na to, że Berners-Lee nie zredaguje swojego komentarza tak, by był potokiem przekleństw. Nie zrobiłby tego, prawda?

Siri i Netflix: Najlepsi przyjaciele

I wreszcie, chociaż Siri jest często bardzo przydatnym narzędziem w twoim arsenale, nie jest tak wspaniale, gdy oglądasz Parks and Rec na Netflix, a jedna z postaci mówi: „Siri myśli, że ją wzywasz, i odpowiada odpowiednio.

Rekommenderad:  Wszystko, co musisz wiedzieć o Google RankBrain

Co gorsza, Netflix cofa zawartość o kilka sekund za każdym razem, gdy przestajesz oglądać, co oznacza, że ​​linia będzie powtarzana w nieskończoność. Pewno Apple powinien był przewidzieć ten problem i uniemożliwić Siri reagowanie na wyjście audio z samego urządzenia?! [H/T Reddit]

Twoje opinie na temat dzisiejszych wiadomości technicznych

Czy jesteś optymistą co do powrotu Google Glass? Czy Steve Wozniak okaże się słuszny w swoich przewidywaniach na przyszłość? Czy Siri i Netflix powinni po prostu nauczyć się dogadywać?

Daj nam znać, co myślisz o wiadomościach technicznych dnia, publikując w sekcji komentarzy poniżej. Ponieważ zdrowa dyskusja jest zawsze mile widziana.

Źródło zdjęcia: Bh Sovon za pośrednictwem Flickr