Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google o aktualizacji recenzji produktów: nie chodzi tylko o to, czy Twoja witryna jest witryną z recenzjami produktów, czy nie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Google o aktualizacji recenzji produktów: nie chodzi tylko o to, czy Twoja witryna jest witryną z recenzjami produktów, czy nie

Podczas spotkania z Johnem Muellerem specjalista ds. SEO zastanawiał się, w jaki sposób Google traktuje witrynę jako witrynę z recenzjami produktów w związku z aktualizacją recenzji produktów.

Ich główne pytanie dotyczyło aktualizacji recenzji produktów. To tylko dla ich własnego zrozumienia i chcą dowiedzieć się więcej o tajnikach tego algorytmu.

Chcieli wiedzieć, w jaki sposób Google rozpoznaje, czy dana strona lub witryna jest powiązana z recenzjami produktów.

Ich przykład: Załóżmy, że istnieją studia przypadków, które mówią, że istnieją głównie witryny stowarzyszone, które piszą o recenzjach produktów, uwzględniając zalety i wady, ponieważ porównują produkty.

Na przykład istnieje witryna e-commerce sprzedająca długopisy – pióra wieczne, pióra kulkowe itp. Prowadzą też bloga, na którym recenzują własne produkty.

Piszą o zaletach i wadach swoich produktów oraz porównują różne produkty. Mimo że jest to witryna handlu elektronicznego, blog mówi także o produktywności. Czy zatem, gdyby Google odwiedził tę witrynę, powiedziałby: „OK, to są także recenzje produktów i dlatego można je przeanalizować w ramach aktualizacji recenzji produktów”? Aktualizacja recenzji produktów może mieć wpływ na treść.

John wyjaśnił, że w przypadku rekomendacji Google dotyczących recenzji produktów jego zdaniem będą one przydatne w przypadku każdego rodzaju recenzji produktów.

Nie pomyślałby o aktualizacji recenzji produktów w kategoriach „czy Google uważa, że ​​moja witryna jest witryną z recenzjami produktów, czy nie, więc zastosuję po prostu te indywidualne najlepsze praktyki”.

Zamiast tego przyjąłby podejście polegające na tym, że jeśli uważasz, że te najlepsze praktyki mają zastosowanie do Twoich treści, po prostu zastosuj je.

Nie przyjąłby podejścia typu „czy Google uważa, że ​​moja witryna pasuje do tej kategorii”?

Dzieje się to około godz 4:02 znak na filmie.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Profesjonalista SEO 2 4:02
Moje pytanie dotyczy aktualizacji recenzji produktów. I zasadniczo z własnego zrozumienia wynika, że ​​chcę dowiedzieć się więcej na ten temat. Chciałem się tylko dowiedzieć, w jaki sposób Google rozpoznaje, czy dana strona lub witryna jest powiązana z recenzjami produktów. Podam więc przykład.

Podobnie jak studia przypadków, które mówią, że istnieją głównie witryny afiliacyjne, które, wiesz, ponieważ piszą o recenzjach produktów, zaletach i wadach, porównują produkty. Ale na przykład istnieje witryna e-commerce, która sprzedaje długopisy, pióra wieczne, pióra kulkowe i tego typu rzeczy. Prowadzą też bloga, na którym recenzują własne produkty.

Piszą o zaletach i wadach swoich produktów, porównują różne produkty. Ale chociaż jest to witryna e-commerce, blog mówi także o recenzjach produktów, więc czy Google może to powiedzieć: OK, to także recenzje produktów i można je, no wiesz, analizować poprzez aktualizację recenzji produktów? Aktualizacja recenzji produktów może mieć wpływ na tę treść.

Jan 5:00
Mam na myśli zalecenia, które mamy dotyczące recenzji produktów, myślę, że byłyby istotne dla każdego rodzaju recenzji produktów. Zatem niekoniecznie będę próbował sprawdzić, na przykład, czy Google uważa moją witrynę za witrynę z recenzjami produktów, czy nie?

A potem zastosuję te dobre praktyki. Jeśli jednak uważasz, że te dobre praktyki miałyby zastosowanie do Twoich treści, po prostu zastosuj je. Więc ja bym to widział inaczej. Czy Google uważa, że ​​pasuję do tej kategorii?

Dlatego muszę wykonać następujące kroki. Ale czy te kroki mają sens w przypadku moich treści? A jeśli tak, to po prostu to zrób, tak.