Google opóźnia wycofanie klasycznych Hangoutów dla G …

Google opóźnia wycofanie klasycznych Hangoutów dla G Suite do czerwca 2020 r 1 Zdjęcie za pośrednictwem Softonic

Na początku tego roku Google potwierdziło, że usunie klasyczne Hangouty dla klientów G Suite około października. Przeniesienie jest częścią zamiaru Google, aby przekierować użytkowników G Suite do nowych usług czatu, mianowicie Hangouts Chat i Hangouts Meet.

Dzisiaj gigant wyszukiwania dokonał zmian na osi czasu i ogłosił, że utrzyma obsługę Hangoutów dla G Suite do czerwca przyszłego roku. Stało się tak po tym, jak wielu klientów współpracujących z Google i pakietów produktywnych poprosiło o więcej czasu na przejście na Czat.

W okresie przedłużenia klasyczne Hangouty będą nadal otrzymywać pomoc w zakresie ulepszonego przejścia do rozmów grupowych i dodatkowych funkcji, takich jak potwierdzenia odczytu. Spotkanie czatów i Hangoutów rozpoczęto na początku 2017 r., Kierując je do klientów komercyjnych.

Administratorzy G Suite mogą jednak nadal migrować do czatu, dołączając do programu przyspieszonego przejścia na zaproszenia. Jednak jednostki organizacyjne nie mogą w tej chwili przejść.

Po zalogowaniu klasyczne Hangouty zostaną wyłączone, a wszyscy użytkownicy przejdą na czat z wczesnym dostępem do jego funkcji. Administratorzy mogą również stopniowo otrzymywać nową domenę, jeśli już zarejestrowali się w programie.