Google Pixel Smartphone 4 XL ma poważny problem z baterią

The Pixel 4 XL firmy Google został wprowadzony stosunkowo niedawno i wyglądało na to, że będzie to sukces firmy z Kalifornii. Istnieją jednak już skargi od użytkowników.

Zgodnie ze skargami smartphones mają poważny problem z akumulatorem, który z kolei uderza w tył urządzenia, uszkadzając go.

Google Pixel Smartphone 4 XL ma poważny problem z baterią 1

Google Pixel 4 XL ma poważny problem z baterią

Zakres pikseli 4 został wydany publicznie w październiku ubiegłego roku, a oczekiwania dotyczące nowego sprzętu Google były dobre.

Jednak kilku użytkowników smartphones Google Pixel 4 XL przyszło zauważyć problem z baterią tego modelu. Zgodnie z reklamacjami właścicieli sprzętu tylna część telefonu się poluzowuje, a przyczyną jest spuchnięta bateria.

W jednej ze skarg można przeczytać:

Miałem 4XL od momentu jego premiery i dopiero teraz zdaję sobie sprawę, że tylny panel wychodzi powoli. To tak, jakby klej słabnie, a części powoli się rozdzielają. Zaczynając w prawym górnym rogu

Google Pixel Smartphone 4 XL ma poważny problem z baterią 2

Według Publikacja poprzednio pozostawiony na platformie Reddit przez kierownika uBreakiFix, partnera naprawczego autoryzowanego przez Google, ten podnośnik tylnej części jest spowodowany właśnie problemami z baterią spowodowanymi przez „złącza niskiej jakości„. Twoim zdaniem te złącza baterii występują w wielu smartphones Piksel 4 XL są delikatne i ulegają uszkodzeniu nawet podczas normalnego użytkowania.

Ponadto menedżer dodaje, że jest to poważny problem w Pixel 4 XL i nie rozumiem, dlaczego Google nie naprawia go poprawnie.

Google Pixel Smartphone 4 XL ma poważny problem z baterią 3

Spośród wszystkich narzekających użytkowników nie wszyscy byli w stanie wymienić komponenty, nawet jeśli sprzęt był objęty gwarancją.

Problemy związane z baterią urządzenia mogą prowadzić do poważniejszych konsekwencji, takich jak pożar. Jednak do tej pory Google oficjalnie nie rozpoznał problemu.

Czytaj też: