Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google przygotowuje się do całkowitej modernizacji interfejsu Android Auto

oprócz twojego sistema przeznaczony do smartphones, Google dużo stawia na Androida Auto i to, co daje kierowcom. To najbardziej logiczny sposób interakcji z telefonem podczas jazdy, zapewniający maksymalną ochronę.

Ten sistema teraz przygotowuje się do otrzymywania ważnych wiadomości dzięki całkowicie przeprojektowanemu interfejsowi. Obrazy już istnieją i ujawniono wszystko, co Google przygotuje na tę renowację.

Wiadomości dotyczące interfejsu Google Android Auto

Od jakiegoś czasu mówi się o możliwości odnowienia Android Auto przez Google. Jest to jeden z wyborów, jakie użytkownicy wybierają w swoich samochodach, zapewniając intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs w systemach rozrywki.

Zmiany były teraz widziane w najnowszej wersji beta, ukryte i gotowe do oceny przez ograniczoną grupę użytkowników. To dowodzi, że nowość jest naprawdę przygotowywana i wkrótce zostanie udostępniona użytkownikom.

Wiadomości dotyczące interfejsu Google Android Auto

Pierwsza duża zmiana jest w dolnym obszarze, gdzie przechowywane są ogólne polecenia. Zostaną one również pogrupowane i umieszczone bliżej użytkownika, dzięki czemu będą bardziej dostępne i łatwiejsze w obsłudze dla kierowcy.

Kolejna zmiana, ta jeszcze bardziej przydatna w użytkowaniu, da Androidowi Auto podział ekranu tak, aby można było z nich korzystać 2 lub więcej aplikacji jednocześnie. Podział ekranu nie będzie wykonywany symetrycznie, jest naturalnie dostosowywany i dostosowywany do używanych aplikacji, na wszystkich typach ekranów.

Odkryto również nową aplikację, której nie wiadomo, co przyniesie. Nazywa się Cast i uważa się, że może to być związane z wyświetlaniem czegoś na tych ekranach. Wygląda więc na to, że Android Auto otrzymuje własnego Chromecasta. Będzie też możliwość wysyłania SMS-ów w odpowiedzi na połączenia, wszystko w tym interfejsie.

To doskonała wiadomość, która całkowicie odmieni Androida Auto. Google będzie już testować nowe funkcje, aby wkrótce udostępnić je wszystkim, a tym samym tchnąć nowe życie w to wyjątkowe uzupełnienie smartphones Android.