Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google radzi dla obszarów konkurencyjnych Dowiedz się, jak faktycznie sprawić, by Twoje treści były wyjątkowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Google radzi dla obszarów konkurencyjnych Dowiedz się, jak faktycznie sprawić, by Twoje treści były wyjątkowe

Podczas hangouta Johna Muellera, który odbył się 9 października 2021 r., wyjaśnił, że w konkurencyjnych obszarach, w których występuje wiele podobnych treści, ważne jest, aby dowiedzieć się, jak uczynić swoje treści bardziej wyjątkowymi.

Webmaster, który pracuje dla sieci 20 lekarzy ortopedów w całych Stanach Zjednoczonych, boryka się z problemami związanymi z powtarzającymi się treściami u większości tych samych klientów.

John wyjaśnił, że ważna jest przede wszystkim wyjątkowa treść. W tego rodzaju niezwykle konkurencyjnych przestrzeniach jeszcze ważniejsze jest wymyślenie, w jaki sposób możesz stworzyć unikalną wartość, która pomoże Ci zapewnić przewagę konkurencyjną niezbędną do odniesienia sukcesu w Google.

Nie wpadnij w pułapkę tworzenia tej samej strony lokalizacji dla każdej lokalizacji dla każdego klienta. To nie jest dobry pomysł.

I nie powtarzaj tego samego, co robią twoi konkurenci.

Ta rozmowa ma miejsce mniej więcej w 50:02 minucie filmu.

Transkrypcja Hangouta z Johnem Muellerem, 9.10.2021

Webmaster 6 50:02
Tylko szybkie pytanie. Pracuję dla sieci 20 lekarzy ortopedów zlokalizowanych w całych Stanach Zjednoczonych. Wszystkie działają pod tym samym parasolem i zapewniają dokładnie te same usługi. Oprócz tego, że znajdują się w różnych miastach i mają różnych lekarzy, nie ma różnic w praktykach. Czy byłby więc problem, gdybyśmy korzystali z tych samych treści podczas tworzenia witryn internetowych i optymalizowali je jedynie pod kątem lokalizacji?

Na przykład mamy wiele witryn internetowych. Każda witryna internetowa ma stronę dotyczącą chirurgii łokcia. I ma tę samą treść, dokładnie tę samą treść, z wyjątkiem tego, że zamiast mówić: operacja łokcia w Nowym Jorku, jest napisane: operacja łokcia, Houston, czy jest z tym jakiś problem?

A może powinniśmy zrobić coś lub coś więcej, trochę więcej personalizacji? Ponieważ dostosowujemy stronę główną, stronę O nas i wiele innych stron. Ale skoro jest tak wiele innych stron, tak wiele konkretnych usług, to czas i pieniądze przeznaczane na treść.

Jana 51:18
Myślę, że jest to coś, w przypadku czego prawie trzeba pomyśleć także o rodzaju obszaru rywalizacji. I zastanów się, czego ludzie będą szukać. Jeśli ludzie ogólnie szukają chirurgii łokcia i chcą informacji, może rozsądniej byłoby mieć stronę dotyczącą chirurgii łokcia ogólną, a na dole jakiś dynamiczny element przypominający nasze biuro w pobliżu, to jest to są to różne adresy tam wymienione.

Jeśli natomiast ludzie szukają operacji łokcia w Nowym Jorku, może warto mieć unikalną stronę z operacjami łokcia w Nowym Jorku. Szczególnie w odniesieniu do bardziej konkurencyjnych rynków i konkurencyjnych rodzajów treści naprawdę próbowałbym znaleźć sposób, aby upewnić się, że treść jest naprawdę wyjątkowa.

I nie chodzi tylko o pobieranie bloków tekstu i przesuwanie ich w inne miejsce. Ale tak naprawdę upewniamy się, że jest to coś wyjątkowego w tym sensie, że kiedy nasze algorytmy patrzą na te różne strony, nie stwierdzają, że 90 procent strony jest takie samo.

Dlatego po prostu zaindeksujemy jedną z tych stron. I nagle strona dotycząca Twojej operacji łokcia na Florydzie jest tą, która jest indeksowana i klasyfikowana. A strona o Nowym Jorku jest postrzegana jako jej duplikat.

Webmaster 6 52:37
Aby być bardziej szczegółowym, istnieją różne strony internetowe. Więc nie są, nie są umieszczone w jednej witrynie internetowej. Czy to nadal ma zastosowanie do tego, co mówisz?

Jana 52:50
Tak tak. Dobra. Myślę, że to nadal miałoby tam zastosowanie. Myślę więc, że jeśli chcesz utworzyć do tego osobne strony, po prostu upewnię się, że są naprawdę wyjątkowe, ponieważ jest to coś, w przypadku czego naprawdę chcesz mieć pewność, że algorytmy Google nie będą przeglądać tych stron i powiedzieć: „Och, to prawie to samo, co poprzednio, które widzieliśmy”.

A my po prostu wyeliminujemy jednego z nich i ułatwimy Ci zadanie. Ponieważ nasze algorytmy przypominają powiedzenie: „No cóż, zaoszczędzimy Ci kłopotów związanych z koniecznością indeksowania wszystkich tych stron”. Po prostu przeszukamy jeden z nich. Ale prawdopodobnie chcesz, aby wszystkie zostały przeszukane i zaindeksowane.

Webmaster 6 53:31
Dobra. Doceniam twoją odpowiedź. I dziękuję.