Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google w końcu udostępnia aplikację Google Fit na iOS Apple Watch integracja

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Google w końcu udostępnia aplikację Google Fit na iOS Apple Watch integracja

Dla wszystkich entuzjastów fitnessu posiadających urządzenie z systemem iOS mamy dobrą wiadomość. Google właśnie wprowadziło swoją aplikację fitness Google Fit, dostępną od dłuższego czasu na Androidzie, na iOS. W zeszłym roku aplikacja została przeprojektowana na Androida, a teraz wreszcie trafiła na iOS. Jest zintegrowany z Apple Zdrowie i Apple Watch aby umożliwić Ci lepsze śledzenie swoich celów fitness. Dodatkowo ma dwa inteligentne cele związane z aktywnością: minuty ruchu i punkty kardio.

Według giganta wyszukiwarek zarówno minuty ruchu, jak i punkty kardio pomagają ludziom budować mądrzejsze i zdrowsze nawyki w ciągu dnia. Koncepcja obu funkcji działa mniej więcej tak:

  • Im więcej się ruszasz, tym więcej zarabiasz minut ruchu, a
  • Im intensywniej się poruszasz, tym więcej zdobywasz punktów Heart Points

Celem zdobycia większej liczby punktów jest to, że im więcej zdobędziesz punktów Heart Points, tym bliżej będziesz osiągnięcia zalecanej przez AHA (American Heart Association) i WHO (Światową Organizację Zdrowia) ilości tygodniowej aktywności fizycznej niezbędnej do uzyskania dobrej kondycji. Aby śledzić swoje punkty, zawsze możesz wrócić do „Dziennika”, aby sprawdzić postępy w realizacji obu celów aktywności i przekonać się, jaką różnicę możesz mieć dla swojego zdrowia, wykonując te czynności.

Jeśli chodzi o śledzenie ogólnych postępów, sprawa nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać, i niezależnie od tego, jakich aplikacji lub urządzeń używasz do monitorowania kondycji, snu i ogólnego samopoczucia, Google Fit Cię wspiera. Google twierdzi, że aplikacje takie jak Sleep Cycle, Nike Run Club i Headspace, z którymi ludzie się łączą Apple Zdrowie, zsynchronizuj się z aplikacją Google Fit, aby uzyskać kompleksowy wgląd w swoje zdrowie, a także punkty kardio i minuty ruchu, które zdobywasz, wykonując różne czynności. Firma twierdzi również, że niezależnie od tego, z jakiego urządzenia fitness korzysta dana osoba, czy to Apple Watch lub zegarek z systemem Wear OS firmy Google, Google Fit śledzi wszystkie aktywności treningowe.

Pobierz Google Fit na iOS

Table of Contents