Google wprowadzi obsługę M1 Silicon do Dysku na komputer w kwietniu

Google wprowadzi obsługę M1 Silicon do Dysku na komputer w kwietniu 1

Od czasu wprowadzenia w listopadzie programiści stale aktualizują swoje aplikacje, aby były kompatybilne z Applekrzemowa platforma M1. Najnowszą aktualizacją jest firma Google i jej niedawno zmieniona nazwa aplikacji Dysk Google na komputer. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Na początku tego miesiąca Google wprowadził aktualizację 45.0 w aplikacji Transmisja plików z Dysku — firmowej wersji Dysku Google, w której wprowadzono kilka aktualizacji obejmujących również zmianę nazwy: „Dysk Google na komputer”.

Google zaktualizował również dokument pomocy technicznej dla przedsiębiorstw, dodając: „Transmisja plików z Dysku obecnie nie obsługuje technologii ARM Windows laptopy i tablety, w tym Microsoft Surface Pro X. A Transmisja plików z Dysku jeszcze nie obsługuje Apple Urządzenia M1.”

Od tego czasu Google ogłosił plany wprowadzenia obsługi M1 Silicon do Dysku Google na komputer w wersji 47.0 ukaże się w kwietniu.

Wersja konsumencka Dysku Google została zaktualizowana 13 stycznia o „ulepszoną obsługę krzemu M1” oraz poprawki dotyczące tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji.

„Dysk Google na komputer” będzie jedną z ostatnich usług Google, które zostaną zaktualizowane do obsługi Apple Krzem.