Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Google wreszcie rozwiązało jeden z największych problemów Androida Auto

Dzięki coraz większej liczbie użytkowników, dzięki większej adopcji przez marki, Android Auto ma coraz większą widoczność. To rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce korzystać z funkcji smartfona bezpośrednio w samochodzie.

Oczywiście ujawniło to niektóre wady tej propozycji Google, która stara się szybko je rozwiązać. Jeden z najważniejszych teraz wydaje się być wreszcie rozwiązany, a tym samym przywraca jedną z najważniejszych cech sistema dedykowany do samochodów.

Problem z Androidem Auto Google smartphones

Duży problem Androida Auto

To właśnie w listopadzie ubiegłego roku znane były pierwsze skargi użytkowników Androida Auto. Na forach Google zaczęło się raporty do wyłonienia ważnego problemu, który ograniczał korzystanie z tej propozycji.

Z tego, co widać, użytkownicy skarżyli się, że po aktualizacji wiadomości SMS nie były już wyświetlane na sistema od Google. Okazało się, że nie jest to kwestia skoncentrowana na producencie i była szeroko rozpowszechniona zarówno w samochodach, jak i w smartphones.

Problem z Androidem Auto Google smartphones

Google naprawiło ten błąd raz na zawsze

Powszechnie stosowane rozwiązania, które mają na celu eliminację i ponowne powiązanie smartphones z samochodem wydają się nie działać, co pozostawia jeszcze bardziej ograniczonych użytkowników. Jedynym przedstawionym rozwiązaniem było poczekanie, aż Google rozwiąże problem, co nie zawsze jest szybkie.

W końcu i dzięki najnowszej aktualizacji Androida Auto wydaje się, że ta sytuacja została ostatecznie rozwiązana. TEN nadeszła odpowiedź od samego Google, który na swoim forum ujawnił, że ta sytuacja jest przestarzała i że SMS-y powinny być ponownie prezentowane w Android Auto.

Problem z Androidem Auto Google smartphones

Wszystko musi być aktualne smartphones

Google prosi również użytkowników o zachowanie ostrożności przed sprawdzeniem, czy problem został skutecznie rozwiązany. Używane aplikacje, zarówno Android Auto, jak i aplikacje powiązane z SMS-ami, muszą zostać zaktualizowane w sklepie Android Play w smartphones.

To usunie jedną z największych wad, jakie do tej pory miało rozwiązanie Google dla samochodów. Google skupiło się na rozwiązaniu tego problemu i teraz przedstawia rozwiązanie dla swoich użytkowników, aby w końcu to mieć sistema kompletne i w pełni funkcjonalne.