Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Google wykorzystuje wiele różnych sygnałów do identyfikowania wpisów gości

Google wykorzystuje wiele różnych sygnałów do identyfikowania wpisów gości

Inny specjalista SEO był zaniepokojony używaniem cytatów, linków i postów gości.

Kiedy zajmują się selekcją treści, zasadniczo pobierają treść z WebMD i używają fragmentu jako punktu odniesienia.

Specjalista ds. SEO zapytał, czy powinien podawać link do WebMD jako cytat źródła informacji, czy nie.

John Mueller powiedział, że jeśli coś cytują, to zawsze będzie miało sens podanie linku do źródła informacji. To naprawdę tylko kwestia użyteczności. Jeśli chodzi o SEO, niekoniecznie nastąpi zmiana poprzez samo utworzenie linku do cudzych witryn.

John porównał to do techniki spamowej, takiej jak ta stosowana, gdy specjalista SEO tworzy stronę o niskiej jakości. Następnie na dole umieściliby link do CNN, Google lub Wikipedii i mieliby nadzieję, że Google uzna tę stronę za dobrą tylko dlatego, że zawiera link do CNN.

Nie przejmuj się zbytnio użyciem dobrego tekstu zakotwiczenia. Zamiast tego martw się o użycie dobrego tekstu zakotwiczenia i linku do Twoich treści, aby użytkownicy byli pewni, jaka jest treść, do której prowadzi link.

Upewnij się, że uwzględniłeś także kontekst, aby zwiększyć zrozumienie przez użytkownika, dokąd prowadzi link wewnętrzny.

Specjalista ds. SEO miał kolejne pytanie dotyczące wpisów gości. Mówiąc dokładniej: skąd Google wie, czy post gościa jest płatny i czy wypalić link, czy przypisać mu wartość?

John powiedział, że linki do wpisów gościnnych zawsze powinny być nofollower.

Zasadniczo post gościnny jest reklamą Twojej firmy. W związku z tym John zalecił upewnienie się, że posty gości nie są obserwowane.

Tekst zakotwiczenia linku jest tak naprawdę częścią, która sprawia, że ​​posty gości są problematyczne.

Ta rozmowa ma miejsce mniej więcej w 23:16 na filmie.

Profesjonalista SEO 7 23:16
Po pierwsze, moje wideo jest wyłączone, ponieważ mam pewne problemy z przepustowością. Moje pierwsze pytanie: wszystkie moje pytania są małe i dotyczą tekstu zakotwiczenia.

Kiedy więc piszemy stronę na naszej własnej stronie internetowej i selekcjonujemy treści, na przykład z WebMD, bierzemy fragment i używamy go jako punktu odniesienia. A gdybyśmy mieli podać cytat z WebMD, czyli inaczej źródłowy adres URL. Wolałem używać go w stopce. Zatem kiedy osoba to czyta, nie przeskakuje w obrębie artykułu i nie przechodzi do WebMD, aby dowiedzieć się więcej.

Zatem mój użytkownik pozostaje na stronie. Teraz są dwie myśli. Czy powinniśmy podać link do Web MD? A może nie powinniśmy, ponieważ nie znalazłem nigdzie odniesienia, do którego Google chce, abyś linkował? Wiesz, więc dlaczego miałbym dawać więcej linków niż Web MD? Czy to, wiesz, itp. To było moje pierwsze pytanie: w jaki sposób, jaka jest najlepsza praktyka z punktu widzenia Google?

Jana 24:27
Myślę, że jeśli coś cytujesz, to link do źródła zawsze ma sens. To tak po prostu z punktu widzenia użyteczności. Myślę, że to miałoby sens.

Jeśli chodzi o SEO Twojej witryny, nie wiem, czy zauważyłbyś jakąś szczególną zmianę, umieszczając konkretne linki do witryn innych osób, ponieważ jest to jedna z tych technik spamujących, które były dość często stosowane w przypadkach, w których tworzyłbyś niski -jakość, a na dole link do CNN, Google i Wikipedii.

I wtedy miałbyś nadzieję, Google uważa, że ​​to dobra strona, ponieważ zawiera linki do CNN.

SEO Professional 7 25:10
Tak, i dlatego mówiłem o linkowaniu, podałem odniesienie do władz. Ale kiedy łączymy się z kimś, istnieją pewne problemy prawne wynikające z wytycznych FTC, które powodują, że gdy połączysz swój rodzaj udzielania rekomendacji, a użytkownik może pomyśleć: OK, OK, kliknę tutaj i coś zrobię.

A potem otrzymałem listy od prawników, hej, przestańcie się z nami łączyć, bo nie chcemy, żeby nas łączyli. Dlatego nie kontaktuję się z ludźmi. OK, więc chciałem wiedzieć, z punktu widzenia SEO. Po drugie, jeśli mam treść, która jest poza stroną, innymi słowy, napisałem fragment treści na LinkedIn i ponownie łączę się z moją witryną. Pytanie dotyczy tekstu zakotwiczenia. Zatem z nastawienia SEO mogę powiedzieć: OK, chcę zamieścić link do mojej strony. Jeśli moja strona mówi o usługach SEO, mogę użyć tekstu zakotwiczenia, aby dowiedzieć się więcej. Sprawdź moją stronę usług SEO.

To jest tekst zakotwiczenia, który mnie martwi, ponieważ chociaż jest to świetny tekst zakotwiczenia, który przyniesie mi korzyści, z punktu widzenia dostępności sieci, to tego rodzaju linku powinienem używać, wiesz, ale z punktu widzenia SEO jest to jak nadchodząca nadmierna optymalizacja zwróć się do mnie, więc jak sobie z tym poradzę, wiesz, wracając, ponieważ istnieją poziomy ryzyka, wiesz,

Jana 26:36
To znaczy, zazwyczaj zaglądamy do sieci i znajdujemy wszelkiego rodzaju linki. Jeśli tworzysz treści na wielu platformach, spróbowałbym użyć przydatnego tekstu zakotwiczenia. Daje nam to więcej informacji o stronie, do której prowadzi link.

Więc jeśli to jest tekst zakotwiczenia, który obejmuje usługi SEO lub cokolwiek innego, myślę, że jest w porządku. Ponieważ zwykle mamy wiele różnych rzeczy do tworzenia linków i niektóre z nich będą podobne do kliknięcia tej strony i to będzie tekst zakotwiczenia, a inne będą miały więcej informacji o łączu.

Niekoniecznie tak, przesadnie martwiłbym się użyciem dobrego tekstu zakotwiczenia, zamiast tego spróbowałbym użyć dobrego tekstu zakotwiczenia i linku do treści, aby było jasne, jaka jest ta treść, z linkowaniem wewnętrznym to samo i nie mów: cóż, muszę zmienić mój tekst zakotwiczenia lub muszę sprawić, by wyglądał, jakby nie był zoptymalizowany, ponieważ podobnie jak w przypadku linkowania wewnętrznego użytkownicy chcą wiedzieć, o czym jest ten link.

I chcesz nadać ten kontekst. Dlatego uwzględniłbym po prostu ten kontekst.

Profesjonalny SEO 7 27:53
Dlatego moim zdaniem link jest kontekstowy. Dlatego też, gdziekolwiek zamieszczam link, chcę, aby użytkownik tam kliknął i znalazł odpowiednie informacje. Kliknięcie linku, wiesz, nie ma znaczenia. To prowadzi do trzeciego problemu.

Więc kiedy jest na LinkedIn, jest bardziej zaufane, wiesz, to wraca. Ale teraz pojawia się trzeci problem: ludzie wszędzie zamieszczają posty gościnne, wiesz, odwiedzają witryny o niskiej jakości i kupują posty gościnne.

Jak więc Google określa? I jest tak, jak powiedziałeś, jeśli jest to dobry tekst zakotwiczenia, użyj go, prawda? Jeśli jest to post gościnny i Google nie wie, czy jest płatny, czy nie, w jaki sposób Google określi, czy skorzystać z tego linku?

Albo spalić ten link? Wiesz, jaka jest odpowiedź? Więc jesteśmy bezpieczni pod każdym kątem?

Jana 28:38
Tak, to znaczy, jeśli jest to post gościnny, to jest to post gościnny. Nasze wskazówki dotyczące linków i postów gości są takie, że powinny one mieć wartość nofollow.

Jeśli więc piszesz te posty gościnne, aby zwiększyć świadomość swojej firmy, myślę, że nie ma w tym nic złego. Po prostu naprawdę uważałbym, aby upewnić się, że linki nie mają nofollow. Aby zwiększać świadomość, mówisz o tym, co robisz, robisz to tak, aby użytkownicy mogli przejść do Twojej strony. Ale zasadniczo jest to reklama Twojej firmy.

Z tego punktu widzenia po prostu ustawiłbym je jako nofollow. Jeśli chodzi ogólnie o wpisy gości, to jak Google rozpoznaje wpisy gości?

Myślę, że to trudne, ponieważ używamy wielu różnych sygnałów, aby dowiedzieć się, jaki może być post gościnny i jak możemy sobie z tym poradzić.

Ale na pewno nie jest tak, że tekst zakotwiczenia linku sprawia, że ​​jest to problematyczne.