Google zawiesza wirtualne uruchomienie systemu Android 11 do odwołania

Google zawiesza wirtualne uruchomienie systemu Android 11 do odwołania 1

Google ponownie zawiesza jedno z najwa┼╝niejszych wydarze┼ä, oficjaln─ů prezentacj─Ö wersji beta Androida 11 z powodu silnych protest├│w, kt├│re pojawi┼éy si─Ö w Stanach Zjednoczonych. za ┼Ťmier─ç George’a Floyda.

Na pocz─ůtku roku firma Mountain View og┼éosi┼éa, ┼╝e ÔÇőÔÇőzawiesi jedno ze swoich najciekawszych wydarze┼ä tego roku, takie jak konferencja we / wy Google z powodu pandemii koronawirusa (COVID-19), kt├│ra zmusi┼éa ludzi do utrzymania dystans spo┼éeczny od pocz─ůtku 2020 r.

Google zawiesza wirtualne uruchomienie Androida 11 Beta

Według źródłoPo zawieszeniu We / Wy Google firma analizowała inne metody, które pozwoliłyby jej przedstawić różne produkty użytkownikom, w tym wersję Beta Androida 11, która zakończyła się oferowaniem wirtualnych premier tych produktów. .

W tym sensie firma og┼éosi┼éa, ┼╝e ÔÇőÔÇőto przedstawi 3 Czerwiec za po┼Ťrednictwem oficjalnego kana┼éu programist├│w Androida, wszystkie wiadomo┼Ťci o wersji beta Androida 11, wydarzenie, kt├│re zosta┼éo anulowane zgodnie z niekt├│rymi teoriami z powodu silnych protest├│w, kt├│re maj─ů miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Google: ÔÇ×To nie czas na ┼Ťwi─ÖtowanieÔÇŁ

Przez Twitter z Programi┼Ťci Androida, firma og┼éosi┼éa dzi┼Ť, ┼╝e chocia┼╝ s─ů bardzo podekscytowani wirtualn─ů prezentacj─ů Androida 11 Beta, ÔÇ×nie czas ┼Ťwi─Ötowa─çÔÇŁ, s┼éowa oznaczaj─ůce rodzaj ┼╝a┼éoby, chocia┼╝ firma nie wspomnia┼éa o konkretnym powodzie, dla kt├│rego doprowadzi┼éo do tej decyzji.

Jak wiemy, 25 maja sieci spo┼éeczno┼Ťciowe i niekt├│re miasta w USA rozb┼éys┼éy po tym, jak policjant z Minneapolis, Derek Chauvin, kl─Öcza┼é na szyi afroameryka┼äskiego George’a Floyda przez oko┼éo siedem minut, kiedy by┼é skuty i le┼╝a┼é twarz─ů na chodniku.

Scena zamieszek

┼Ümier─ç, kt├│ra spowodowa┼éa niepokoje w wi─Ökszo┼Ťci Stan├│w Zjednoczonych nawet dotarcie do Zatoki, w kt├│rej znajduje si─Ö jedna z siedzib Google, sytuacja, kt├│ra doprowadzi┼éa nas do wniosku, ┼╝e mog┼éa to by─ç przyczyna decyzji firmy Mountain View o anulowaniu wirtualnego uruchomienia tego sistema operativo.

Wreszcie odwołanie tego wydarzenia może również opóźnić uruchomienie Google Pixel 4a, którego prezentacja była również zaplanowana na ten dzień, jednak do tej pory Google nie wspomniał, kiedy planuje robić prezentacje, więc możemy spodziewać się, że ogłosi to później.