GoPro świeciło jaśniej niż Las Vegas dzięki kamerom CES 2020 i akcesoriom

Ani Las Vegas nie świeciło tak bardzo podczas Consumer Electronics Show 2020, jak nowe dodatki GoPro na rynku fotograficznym, które wykorzystały przestrzeń, aby zademonstrować nowe funkcje swoich HERO8 i MAX, a także nowy Light Mod, wszechstronne akcesorium, które świeci niezależnie od okoliczności.

Najwyraźniej protagonistami panelu GoPro byli HERO8 Black i imponujący Max, dwie z najlepszych kamer, jakie możemy znaleźć na rynku i które od czasu jego wprowadzenia podniosły standardy stabilizacji cyfrowej dzięki HyperSmooth 2.0 i MAX HyperSmooth.

Ale to nie wystarczyło GoPro, który był zajęty pracami nad wprowadzeniem tych standardów znacznie dalej dzięki wprowadzeniu TimeWarp 2.0 oraz PowerPano, które dodają nowe funkcje do swoich urządzeń, pozwalając zobaczyć czas i przestrzeń na zdjęciach jak żadne inne akcesorium.

Przyjrzeliśmy się również Light Mod, prezentując się jako nowa linia Akcesoria GoPro które obejmują Media Mod i będą dostępne dla wszystkich kupujących z 7 Stycznia, podczas gdy Display Mod wejdzie w nasze ręce w połowie marca tego roku.

Na tym się nie kończy, ponieważ firma przygotowała dla swoich kupców małą niespodziankę z inicjatywy „kup jedną i weź inną”, umożliwiającą zakup subskrypcji na okres do dwóch lat w GoPro Plus za niewielką cenę, co daje ci Nieograniczony dostęp do chmury, obsługa klienta VIP, rabaty na akcesoria i wymiana aparatu na dwa lata za jedyne 50 USD.

Nie zapominaj, że GoPro ujawni więcej informacji na najbliższe dni, od Marsa 7 i w środę 8 W styczniu firma poświęci czas na otwarcie swoich pozycji dla wszystkich widzów CES 2020, opowiadając o swoim HERO8 Black, GoPro MAX i wielu załącznikach, a także niesamowite filmy i emocjonujące historie za kamerą.