GoToWebinar vs Livestorm

Zarówno GoToWebinar, jak i Livestorm są platformami webinariów dostępnymi dla użytkowników, od indywidualnych użytkowników do dużych użytkowników korporacyjnych do współpracy online, spotkań, seminariów itp. Te platformy webinariów pomagają w prowadzeniu działalności w różnych krajach. Pomagają zwiększyć efektywną komunikację między różnymi podmiotami, takimi jak dyrektorzy i akcjonariusze firmy, nauczyciele i studenci, firma i jej klienci itp. W przypadku prac wykonywanych w domu te platformy internetowe są najbardziej niezbędnym narzędziem do zarządzania różnymi planami, ustalanie i terminy realizacji celów. Zarówno GoToWebinar, jak i Livestorm są najlepszymi platformami do webinariów. Obaj mają jednak pewne odmienności, które sprawiają, że wyróżniają się od siebie. W tym artykule omówiono niektóre z tych głównych różnic.

Zobacz także: Jak dostosować formularz rejestracyjny do webinaru Livestorm

GoToWebinar vs Livestorm 1

GoToWebinar i Livestorm mają różne plany cenowe dla swoich użytkowników.

Dla GoToWebinar są 5 rodzaje dostępnych planów cenowych: poziom 1 do poziomu 5 plany. Każdy z tych 5 plany mają różną liczbę użytkowników i są wyceniane według pewnej kwoty na użytkownika miesięcznie. Do poziomu 1 abonament, cena wynosi 29,95 USD za użytkownika miesięcznie 1-4 użytkownicy. Poziom 2 plan obsługuje 5-9 użytkowników w wysokości 25,95 USD za użytkownika miesięcznie. Na poziomie 3, poziom 4 i poziom 5 abonamentów, stawka pobierana za użytkownika miesięcznie wynosi 23,95 USD, 21,95 USD i 19,95 USD, podczas gdy liczba użytkowników w ramach tych planów wynosi 10-24 użytkowników, 25-49 użytkowników i ponad 50 użytkowników.

Oferty Livestorm 3 rodzaje miesięcznych planów cenowych. Pierwszy program cenowy o nazwie „seminarium internetowe i spełnij podstawowe” jest dostępny bezpłatnie na zawsze. Istnieje jednak ograniczenie liczby uczestników na spotkanie 4 w liczbie maksymalnie 10 rejestrujących na seminarium internetowe. Drugi rodzaj programu nazywa się „premią za webinarium”. Cena wynosi 109 USD za hosta miesięcznie. „Premia za webinarium” ma limit maksymalnie 4 godziny na sesję webinaru. W ramach tego schematu cenowego można pomieścić maksymalnie 100 uczestników sesji na żywo. Istnieje inny program cenowy o nazwie „poznaj premię”. Jego cena zaczyna się od 39 USD za hosta miesięcznie. Może być maksymalna liczba uczestników jak 8. Dla wszystkich schematów cenowych wymienionych dla platformy webinaru Livestorm istnieje możliwość bezpłatnego okresu próbnego przez określoną liczbę dni. Użytkownicy mogą skorzystać z tej bezpłatnej wersji próbnej, aby przetestować oprogramowanie i sprawdzić, czy odpowiada ono ich potrzebom.

Do GoToWebinar wymagane jest pobranie zarówno przez gospodarza, jak i uczestników. Istnieje jednak możliwość skorzystania z alternatywy dla pobierania oprogramowania. Alternatywą jest GoToWebcast. Livestorm nie wymaga jednak pobierania. Można go używać bezpośrednio z przeglądarki z urządzenia podłączonego do stabilnego połączenia internetowego. Będąc dostępnym do wykorzystania w 100% z przeglądarki, Livestorm przyciąga większą liczbę uczestników webinarów i łatwość obsługi dla użytkownika końcowego. Nawet z smartphones, seminarium internetowe jest dostępne na platformie Livestorm.

Dostosowywanie strony docelowej, automatyczne dostosowywanie wiadomości e-mail i dostosowywanie strony rejestracji to niektóre z dostosowań możliwych za pośrednictwem platformy seminariów internetowych Livestorm. Powiadomienia o zwolnieniu są możliwe w Livestorm, ale nie są możliwe na platformie GoToWebinar. Zaawansowane dostosowania e-maili mogą być wykonywane przez Livestom, ale nie przez platformę GoToWebinar. Istnieją różne zmienne, które można dodać do wiadomości e-mail, aby nadać im osobisty charakter. Jeśli e-maile mają do nich osobisty charakter, możesz mieć większą szansę na udział w webinarium dla większej liczby uczestników.