Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gotowy na MIUI 13? Xiaomi będzie już miało datę swojej globalnej prezentacji

Prezentowany już na rynku chińskim MIUI 13 będzie już w końcowych testach, które mają zostać uruchomione na smartphones od Xiaomi. Oczywiście nadal jest to wersja dedykowana i nie dotrze do wszystkich.

Oczekuje się zatem, że Xiaomi przygotuje swoją globalną wersję, która zostanie zainstalowana na smartphones że marka sprzedaje poza krajem pochodzenia. Wciąż bez określonej daty prezentacji wszystko wskazuje na to, że już istnieje. O ile wiemy, wkrótce nadejdzie.

MIUI 13 Xiaomi smartphones globalne wydarzenie

Xiaomi będzie miało na swoim wydarzeniu nowość

Po wszystkich sukcesach, jakie Xiaomi odniosło ze swoimi nowymi modelami smartphones, marka wydaje się teraz stawiać na globalny rynek. W tym celu przygotowało wydarzenie, które odbędzie się 26 stycznia, na którym chce zaprezentować nowego Xiaomi Redmi Note 11.

Ten nowy smartfon ma kilka nowych funkcji i zestaw bardzo ciekawych specyfikacji. Powinna to być kolejna duża propozycja marki, jeszcze bardziej podnosząca ofertę linii Redmi Note i przynosząc jakieś wiadomości.

MIUI 13 będzie już miał datę prezentacji

Kilka godzin po ogłoszeniu tego wydarzenia na Twitter, Xiaomi skorzystało z tej sieci społecznościowej, aby wydać kolejną publikację. Tym razem użył konta MIUI i to, co ujawnił, koncentruje się na MIUI 13 i prawdopodobnie na jego prezentacji.

Zwrotem „nadszedł czas. Niedługo wydarzy się coś wspaniałego. Uważaj na #MIUI13”, Xiaomi bardzo jasno wyjaśnia, co się wydarzy. Oczekuje się, że na tym samym wydarzeniu prezentacyjnym Redmi Note 11 pojawia się ta nowość.

Tak więc 26 stycznia Xiaomi ujawni globalną wersję MIUI 13. Nie powinno to być od razu dostępne, zwłaszcza że chińska wersja nie jest jeszcze gotowa. Później, w terminie, który zostanie ujawniony, zostanie udostępniony smartphones już znany.

MIUI 13 Xiaomi smartphones globalne wydarzenie

Android 12 dla tych smartphones marki

Bazując na Androidzie 12, nadal istnieją wątpliwości, czy MIUI 13 będzie miał wszystkie wiadomości o tej nowości sistema prezent. Xiaomi stara się sfinalizować wszystko, co chce zawrzeć w tej nowości, a wersje testowe są już oceniane i udowadniają, że są gotowe do wydania.

Nie jest to jeszcze informacja potwierdzona przez Xiaomi, ale jest to logiczne i wszystko na to wskazuje. Jeśli zostanie to potwierdzone, MIUI 13 jest znacznie bliższe urzeczywistnienia się i osiągnięcia smartphones które będą wspierane.