Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Gotowy na nowości? Huawei prezentuje 2 Nowy smartphones w następnym tygodniu

Pomimo zmiany koncentracji i postawienia na innych rynkach, Huawei nie omieszkał stworzyć jednych z najlepszych smartphones z rynku. Gigant technologiczny nadal intensywnie obstawia, a dowodem na to jest smartphones przedstawione.

Jeśli jego największym rynkiem są nadal Chiny, Huawei przygląda się reszcie planety i stara się wykorzystać ten moment. Dowód tego nadejdzie w przyszłym tygodniu, wraz z nadejściem dwóch ważnych wiadomości, których oczekiwano od jakiegoś czasu.

Huawei smartphones Wiadomości kieszonkowe P50

Huawei wymyślił się na nowo i ma teraz nowe rynki, na których zaczyna odgrywać ważną i wiodącą rolę. Na Twoje wiadomości podbijają i są już na szczycie, podczas gdy smartphones nadal się pojawiać, choć koncentruje się na Chinach.

Huawei P50 Pro

Marka patrzy teraz na globalny rynek i przygotowuje się do 12 stycznia na przybycie 2 Aktualności. Pierwszy to Przylot do innej partii krajów z niektórych jej najlepsze propozycje. Mówimy w tym przypadku o Huawei P50 Pro.

Ten smartfon powinien wyróżniać się tym, że teraz jest obecny Snapdragon 888 SoC, a nie oczekiwany Kirin 9000. Jednocześnie Huawei P50 Pro będzie wyposażony w EMUI 12, a nie HarmonyOS, jak w przypadku modelu sprzedawanego w Chinach.

Kieszonkowy Huawei P50

Druga nowość to prawdopodobnie najbardziej interesujący dla większości. Mowa o Huawei P50 Pocket, który również zostanie zaprezentowany na światowych rynkach 12 stycznia. To nowy składany smartfon marki, który już pokazał nam kilka nowości w tym zakresie.

Ten model będzie miał konfiguracja z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci oraz z 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Ten smartfon powinien również mieć Snapdragon 888 SoC firmy Qualcomm. Wszystko inne będzie takie samo, jak to, co marka ma już w Chinach.

Tak będzie z tymi dwoma smartphones że Huawei będzie starał się utrzymać swoją pozycję i pokazać, że nadal jest wzorzec. Będzie to kolejna porcja topowych propozycji, które uzupełnią to, co już masz dostępne dla wszystkich Twoich klientów.


Table of Contents