Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Graphene Powerbank w pełni naładuje baterię w zaledwie 27 minut

Czy możesz sobie wyobrazić powerbank, którego ładowanie nie zajmuje dużo czasu i może, nawet przy krótkim czasie ładowania, uzupełnić baterię Twojego smartfona? A co więcej, czy sama przenośna ładowarka jest bardzo szybko naładowana do 100%? Dokładnie to obiecuje firma Elecjet swoim nowym powerbankiem do telefonów.

Ta ładowarka nazywa się Apollo Ultra, jest zbudowana z grafenu i jest w stanie napełnić baterię do 100% w zaledwie 27 minut. Ponadto obiecuje również załadować smartphones z po prostu 7 minut ładowania.

Ładowarka grafenowa ładuje baterię w 27 minut

Kreacja jest autorstwa firmy Elecjet i jest to przenośna ładowarka akumulatorów wykonana z grafenu. Ten gadżet obiecuje być w stanie w pełni naładować baterię w zaledwie 27 minut. W ten sposób zakłada się, że powerbank ma najszybsze ładowanie na świecie.

Według firmy jest to czwarta generacja ładowarki, która ma teraz pojemność 10 000 mAh, czyli niemalże wystarczającą na naładowanie trzech smartphones najnowocześniejszy. Nazywa się Apollo Ultra i możesz go używać nawet w dwóch smartphones jednocześnie jest kompatybilny z szybkim ładowaniem i według producenta nie nagrzewa się zbytnio, a jego maksymalna temperatura nie przekracza 43 stopni.

Aby naładować to urządzenie, wystarczy podłączyć je do portu USB, na przykład w komputerze. Następnie mały ekran na ładowarce pokaże procent naładowania urządzenia. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się każda minuta i nie mają czasu do stracenia (lub cierpliwości na czekanie!).

Według Elecjet, podczas gdy Apollo Ultra w pełni ładuje swoją baterię w zaledwie 27 minut, w tym samym czasie bateria Samsunga osiągnęłaby 19%, bateria Xiaomi 17%, a Anker 15%.

Bateria smartfona ładowana tylko 7 minuty ładowania

Oprócz baterii sprzętowej kolejnym atutem powerbanku jest to, że obiecuje pełne naładowanie baterii smartfona za pomocą zaledwie 7 minut ładowania.

Dzięki portom USB-C i MicroUSB możliwe jest ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, aby naładować powerbank.

Według strony internetowej Apollo Ultra może obsłużyć więcej niż 2,5 tysiąc cykli ładowania, czyli do 7 lat codziennego użytkowania. Trwałość jest powiązana z wbudowaną technologią grafenową, ponieważ pozwala na szybkie magazynowanie energii bez przeładowania baterii, a także zmniejsza utratę wydajności, która zwykle występuje w tradycyjnych modelach litowych.

Urządzenie waży około 230 gramów i jest bardzo kompaktowe, aby nosić je w kieszeni lub plecaku.

Na razie Apollo Ultra jest w fazie finansowanie na stronie Indiegogo w cenie 69 USD. Ta kwota jest ze zniżką, ponieważ pierwotna kwota wynosi 100 USD.