Gry Google Play będą zawierać grę co tydzień

Google Play Games urozmaiciło swoją ofertę i podniosło jakość prezentowanych tytułów. Ta platforma chce jednak udostępnić użytkownikowi inne funkcje. Na przykład wysyłanie powiadomienia do smartfona użytkownika z inną grą co tydzień. W związku z pojawieniem się nowej wersji gier Google Play może to wkrótce stać się rzeczywistością.

W tym segmencie istnieje zakład, Google nie jest wyjątkiem, aw nowej wersji wprowadzono kilka nowych funkcji.

Gry graficzne Google Play, które wyślą powiadomienie na smartfon z Androidem

Google Play Games to aplikacja używana przez wielu użytkowników sistema operativo Android, aby być na bieżąco z nowościami w świecie gier na smartfony. Ponadto ta platforma pozwala klasyfikować tytuły, rejestrować postępy i osiągnięte wyniki.

Mimo że Google stara się promować swoje wykorzystanie do odkrywania nowych gier dostępnych dla Androida, nie osiągnął pożądanego sukcesu. Jednak nowa rola może być w przygotowaniu do osiągnięcia tego celu.

Gry Google Play będą sugerować nowe tytuły co tydzień

Dzięki nowej wersji Gier Google Play amerykańska marka zachęca użytkowników do odkrywania nowych gier z tej aplikacji. Dzięki prostemu powiadomieniu na smartfonie poznamy zalecaną grę tygodnia. Ta nowość została odkryta w nowa wersja 20.20.01.15707 gier Google Play i obiecuje zwiększenie interakcji z użytkownikami tej platformy.

Oprócz tego odkrycia w kodzie znaleziono również odniesienie do możliwości bezpośredniego grania w sugerowane gry, nawet bez konieczności instalowania ich na smartfonie, zwiększając w ten sposób wykorzystanie funkcji natychmiastowych gier, którą Google próbował zastosować w swoim sklepie z aplikacjami.

Obraz platformy Google dla użytkownika, aby wybrać grę

Jeśli nie jesteś miłośnikiem powiadomień, ale korzystasz z tej usługi, Google dodał opcję wyłączenia tej opcji w ustawieniach aplikacji.

Na razie nie ma jeszcze daty przybycia tej funkcji do narzędzia Google. Ponieważ jednak znajduje się już w kodzie źródłowym, powinno to być nowością, której wdrożenie nie powinno zająć dużo czasu w stabilnej wersji aplikacji. Chociaż oczekujemy na oficjalne potwierdzenie od Google, powinniśmy zobaczyć tę opcję dostępną w jednej z kolejnych aktualizacji tego narzędzia.