Hack strumieniowy? W pakiecie Disney +, ESPN + i Hulu za jedyne 12,99 USD miesięcznie

Hack strumieniowy? W pakiecie Disney +, ESPN + i Hulu za jedyne 12,99 USD miesięcznie 1

Święta już są i nadszedł czas, aby rozpocząć transmisję strumieniową wszystkich ulubionych filmów i świątecznych klasyków. Z tym niesamowitym 3-w-1 pakiet, masz więcej do wyboru niż kiedykolwiek wcześniej, bez rozbijania banku.

Jeśli nadal używasz Netflix jako jedynej platformy przesyłania strumieniowego wideo, robisz to wszystko źle. Jest tak wiele opcji do wyboru, wszystkie z własnymi unikalnymi bibliotekami treści. Niektóre z najnowszych dołączają do walki Apple i Disney, z Apple TV + i Disney +. Ale co zyskujesz, dodając znak +? To wiele opcji.

Najbardziej nowy Apple klienci mogą otrzymać cały rok Apple Telewizja + za darmo, a Disney + to tylko $6.99 miesięcznie po bezpłatnej wersji próbnej. Ale po co się tu zatrzymywać?

Hulu oferuje odcinki najpopularniejszych programów następnego dnia po ich emisji, a ESPN + oferuje kilka transmisji sportowych na żywo i najwyższej jakości treści na żądanie.

Zazwyczaj dodanie Hulu i ESPN + kosztuje dodatkowe 11 USD miesięcznie; ale teraz możesz połączyć obie usługi z abonamentem Disney + i zapłacić tylko 12,99 USD wszystkie trzy usługi.

Co dostaje 12,99 USD miesięcznie?

Popularna nowa usługa przesyłania strumieniowego Disneya oferuje treści dla całej rodziny. Od klasyków Disneya po nowoczesne hity, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto istnieje wiele oryginalnych treści dostępnych wyłącznie dla subskrybentów Disney +. Hulu oferuje wszystkie twoje ulubione programy telewizyjne na żywo, a dodanie ESPN + jest hitem dla większości fanów sportu.

ESPN +

ESPN jest wiodącym autorytetem w dziedzinie rozrywki sportowej, a dzięki subskrypcji premium zyskujesz wszystko, co mają do zaoferowania, zarówno w domu, jak i w podróży. Wybieraj spośród tysięcy wydarzeń na żywo, oglądaj ekskluzywne oryginały ESPN oraz pełną bibliotekę 30 na 30. Ponadto subskrybenci ESPN + kwalifikują się do wyjątkowych wydarzeń płatnych za oglądanie UFC i mogą przesyłać strumieniowo lub pobierać na maksymalnie trzech urządzeniach jednocześnie.

Hulu

Hulu pozwala przesyłać strumieniowo tysiące programów i filmów. Zawiera oryginalne treści, takie jak The Handmaiden's Tale, i zawiera wiele dodatkowych dodatków, takich jak streaming bez reklam, telewizja na żywo i wiele innych.

Oglądaj programy takie jak How It Made Made, The Masked Singer, South Park, 9-1-1i Seinfeld. Zobacz przeboje, takie jak Instant Family, Mission: Impossible – Fallout, The Escort, Creed II i A Simple Favor. Pozwól swoim dzieciom cieszyć się mnóstwem treści, w tym Rango, Missing Link, Hercules i Curious George. I odkryj ekskluzywne oryginały Hulu, takie jak Dollface, Castle Rock, Veronica Mars i MarvelRunaways.

Hulu to jedna z najbardziej wszechstronnych usług transmisji strumieniowej na rynku, z dodatkami takimi jak telewizja na żywo. W te święta zapoznaj się z katalogiem świątecznym Hulu, który obejmuje Dom na święta, Dom tatusia 2, Krampus Unleashed i wiele innych.

Disney +

W końcu jest jedna z najbardziej oczekiwanych usług transmisji strumieniowej w tym roku. Disney + oferuje wiele treści. Tyle treści przesłali 3+ godzina wideo do YouTube pokazując wszystko do wyboru! Patrz poniżej.

Disney + to nie tylko tradycyjne filmy Disneya. Franczyzy będące własnością Disneya Marvel, Star Wars, Pixar, a nawet National Geographic. Ponadto klasyki Disneya, takie jak Pinokio, Peter Pan i Królewna Śnieżka, zostały oficjalnie wyłączone z „Krypty” i są gotowe do oglądania. Disney + oferuje również zupełnie nowe oryginalne treści, takie jak Lady and the Tramp na żywo oraz zupełnie nowa seria Star Wars: Mandalorian. Nowe odcinki seriali Disney + są dodawane w piątki.

Oto kilka rzeczy, których możesz spodziewać się na platformie strumieniowej Disney wypełnionej dżemem.

Oryginały

    Pixar w prawdziwym życiu Świat według Jeffa Goldbluma High School Musical: The Musical – The SeriesNoell MandalorianForky zadaje pytanie na jeden dzień w DisneyLady and the Tramp (2019)

Klasyka

    Śpiąca królewna Bambi Mała syrenka Księga dżungli KopciuszekAladdinBeauty and the BeastRobin Hood The Muppet MovieThe Lion KingPochahontasMary PoppinsThe Sword in the Stone RatownicyAlice in WonderlandDumboPinocchioPeter Pan The Love Bug

Popularne hity i najnowsze wydania

    FrozenToy Story 3 Avengers End Game Piraci z Karaibów (wszyscy) Finding DoryCocoCaptain MarvelAvatarIron Man 3MoanaTron

Filmy wakacyjne

    Home AloneThe Santa Clause Będę w domu na Boże Narodzenie Muppet Christmas CarolNoell

Lista jest długa i długa. Są też vintage'owe treści Disneya, takie jak The Reluctant Dragon (1941) i The Plausible Impossible (1956); oraz różnorodne filmy dokumentalne.

Dlaczego pakiet?

Hulu jest jedną z najpopularniejszych dostępnych obecnie usług przesyłania strumieniowego i oferuje odcinki telewizyjne następnego dnia po ich emisji. ESPN + ułatwia śledzenie wszystkich najlepszych gier sportowych. A Disney + ma tyle treści, że Twoja głowa może eksplodować.

Sam Disney + to $60,99 miesięcznie, a Hulu i ESPN to $5.99 i $4Odpowiednio .99.

Zdobycie Disney + i Hulu kosztuje 12 USD miesięcznie. W pakiecie otrzymasz ESPN + za jedyne $1 więcej. To oczywiste, że bez zastanowienia widzisz, ile treści kosztuje około kosztu pizzy.

Tutaj możesz zapisać się na pakiet 12,99 USD. Po aktywacji możesz dodać dodatkowe usługi, takie jak Hulu z Live TV. Rabat będzie nadal obowiązywał.

Niektóre rzeczy do Note

Należy pamiętać, że nie wszystkie gry są dostępne w ESPN + i że mogą obowiązywać terminy zaciemnienia. Jest to typowe dla większości usług przesyłania strumieniowego, ale należy o tym pamiętać. Jestem fanem Utah Jazz i chociaż mogę śledzić gry, otrzymywać aktualizacje, przeglądać szczegółowe statystyki gier, przeglądać statystyki graczy oraz przeglądać krótkie klipy i najważniejsze wydarzenia, relacje z gier na żywo nie były dostępne. Znowu jest to standard w przypadku większości usług przesyłania strumieniowego, ale należy o tym pamiętać.

Hulu jest domyślnie obsługiwane przez reklamy, ale możesz wybrać opcję uaktualnienia do planu bez reklam. Hulu oferuje także telewizję na żywo i wiele innych dodatków.

Disney + oferuje trzymiesięczną zniżkę na Starz, a nowi klienci mogą ją otrzymać za $5 miesięcznie po siedmiodniowym bezpłatnym okresie próbnym. Cena jest ważna przez trzy miesiące i może nie dotyczyć obecnych lub wcześniejszych abonentów Starz. Starz oferuje takie hity, jak Jumanji: Welcome to the Jungle, Venom i The Other Guys. Zawiera również oryginalne treści, w tym Outlanders, Power i The Girlfriend Experience. Po trzymiesięcznym rabacie cena wynosi $8.99 na miesiąc.

Inne świetne usługi przesyłania strumieniowego do połączenia z tym pakietem

Pakiet Disney + to najlepsza oferta przesyłania strumieniowego. Są też inne usługi, które warto rozważyć, aby jeszcze bardziej wzbogacić swoją rozrywkę. Jak wcześniej wspomniano, Apple TV + może być bezpłatny przez jeden rok (i później kosztuje $40,99 miesięcznie), a klienci Disney + mogą otrzymać Starz na trzy miesiące za $5 na miesiąc.

Netflix to klasyk jeśli chodzi o streaming. Amazon Najlepsi klienci otrzymują treści za pośrednictwem Prime Video. CBS All Access oferuje plany już od $5.99.

Możesz także sprawdzić Apple Kanały telewizyjne, które pozwalają subskrybować wiele usług i przesyłać strumieniowo bezpośrednio z Internetu Apple Aplikacja telewizyjna.

Mówiąc o Apple Aplikacja TV, Disney +, Hulu i ESPN + integrują się z aplikacją, umożliwiając wyszukiwanie, odtwarzanie i wznawianie treści w jednym miejscu.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z palących pytań.

Co jeśli mam rodzinę?

Zarówno Hulu, jak i Disney + umożliwiają tworzenie profili dla członków rodziny. Dzieci mogą mieć unikalny profil, który ogranicza dostępną treść.

Jak mogę oglądać?

Apple użytkownicy mogą oglądać na wszystkich swoich urządzeniach, w tym iPhone, iPad, iPod touch, Mac i Apple TELEWIZJA. Użytkownicy mogą również korzystać z Roku, Amazon Fire TVi Google Chromecast; lub online za pomocą obsługiwanej przeglądarki internetowej.

Czy istnieje „limit ekranu”?

    Hulu jest ograniczone do dwóch ekranów, ale można je zwiększyć za pewną cenę. Można utworzyć maksymalnie sześć profili. Disney + obsługuje jednocześnie do czterech urządzeń i jest ograniczony do siedmiu profili użytkowników. ESPN + obsługuje do trzech jednoczesnych strumieni.

Czy mogę anulować w dowolnym momencie?

Tak. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Uwaga: w przyszłości możesz nie kwalifikować się do niektórych ofert. Jest to typowe dla większości usług przesyłania strumieniowego.

Czy nowe filmy są dostępne zaraz po premierze?

Nie. Niektóre treści dotyczą wyłącznie platform; ale filmy nie są dodawane natychmiast po wydaniu. Wiele filmów Disneya można kupić w iTunes za 15–20 USD.

Czy dostępna jest 4K?

Tak. Disney + obejmuje 4K i HDR dla niektórych tytułów bez dodatkowych kosztów. Hulu oferuje pewne treści w 4K – ale niewiele – i nie obsługuje HDR. Jeśli chodzi o ESPN +, obecnie nie obsługuje 4K.

Czy pakiet jest tego wart?

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Disney + lub chcesz połączyć swoje usługi przesyłania strumieniowego, teraz jest dobry moment na rozpoczęcie. Będziesz mieć wakacje, aby przetestować i cieszyć się świetnymi treściami, a 12,99 USD to okazja. Możesz zapisać się na ofertę pakietu Disney +, klikając tutaj.