Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Haptik Mafia: Gdzie jest teraz zespół Ex-Haptik?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Haptik Mafia: Gdzie jest teraz zespół Ex-Haptik?

Kiedy użył terminu „Haptik Mafia”, miał oczywiście na myśli swoich kolegów, którzy pracowali z nim w Haptiku, a teraz rozpoczęli swoją przedsiębiorczą podróż, uruchamiając nowe startupy.

Vaish wspomina w tym poście – „Kiedy zakładaliśmy Haptik, miałem marzenie wykraczające poza zwykłe sprawienie, by biznes odniósł sukces. Często mówiłem potencjalnym pracownikom, że w Haptiku chcemy, abyś „wszedł do pracownika, a zostawił przedsiębiorcę”.

Historia Haptika
Byli Haptikanie – Gdzie oni są
Oś czasu wzrostu Haptika
Wniosek

Historia Haptika

Założona przez Aakrita Vaisha i Swapana Rajdeva w sierpniu 2013 r. Haptik była indyjską platformą sztucznej inteligencji do konwersacji dla przedsiębiorstw. Jej pierwszy produkt, aplikacja Haptik, został wprowadzony na rynek w marcu 2014 roku. Był to osobisty asystent oparty na czacie, umożliwiający użytkownikom załatwianie spraw. W Indiach aplikacja była dostępna na platformach Android i iOS. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy, do września 2014 r., platforma dodała 125 ekspertów od czatu, którzy pomagali użytkownikom w ich zapytaniach.

Byli Haptikanie – Gdzie oni są

Jako firma zajmująca się sztuczną inteligencją, która rozwijała się i utrzymuje tempo pod parasolem Reliance, jej zespół jest zmotywowany i skoncentrowany. Jest kilku byłych Haptikanów, którzy odeszli z firmy, aby następnie podążać za swoimi marzeniami o przedsiębiorczości i odnieśli sukces z entuzjazmem.

Akhil Aryjczyk

W latach 2015-2016 pracował z Haptikiem w dziale Product and Growth. Jego obsesja na punkcie natury elektronów i energii zachęciła go do uruchomienia Energia jonowa. Jego firma zajmuje się tworzeniem najnowocześniejszych technologii, które przyspieszają nową transformację energetyczną Ziemi.

Ronak Agrawał

Współpracując z Haptikiem w 2016 roku jako Growth Manager, Ronak Agrawal jest obecnie założycielem i CEO SkilloVilla która zajmuje się budowaniem skalowalnych rozwiązań dla wschodzących rynków w zakresie edukacji i rozwoju umiejętności.

Rekommenderad:  What's Matter — i dlaczego jest to ważne dla Twojego inteligentnego domu

Pratek Gupte

Prateek Gupte jest współzałożycielem miłość, firma zajmująca się bezodpadową subskrypcją produktów higieny osobistej wykorzystujących ponownie opakowania. Przeniósł się z Haptik po pracy z nimi przez ponad cztery lata. Jego ostatnim stanowiskiem w firmie Haptik było stanowisko wiceprezesa ds. produktów.

Rahul Zutshi & Kartik Poddar

Kartik pracował z Haptikiem od ponad roku 3 lat, a ostatnio zajmował stanowisko Chief Business Officer. Rahul Zutshi pracował w firmie Haptik przez mniej niż rok jako dyrektor ds. marketingu. Wystartowało dwóch byłych Haptikanów Zohort firma technologiczna budująca zespół sprzedawców oprogramowania.

Achal Kothari

Przejście z Haptik po więcej niż 4 lat jako Head of Customer Success, Achal buduje Bytebeam aby zmienić sposób budowania aplikacji IOT.

Atif Khatri

W latach 2016-2017 pełnił funkcję Head of Recruitment w Haptik. Atif zbudował stos talentów – Twój globalny partner ds. talentów, który jest globalną firmą rekrutacyjną.

Jubin Varghese

Pracując jako kierownik kontroli jakości w Haptik przez trzy lata, Jubin jest obecnie współzałożycielem i dyrektorem generalnym Energia Gegadyny zmienić sposób produkcji akumulatorów EV.

Simranjot Singh i Pratham Agrawal

Pratham Agrawal współpracuje z Haptikiem od ponad dwóch lat jako Tech Lead, Frontend. Simranjot Singh przeniósł się z Haptik na ponad 3 lat jako inżynier iOS. Współpracowali i współtworzyli Kanoniczny która pracuje nad włączeniem bezserwerowych backendów.

Aaryamaan

Odchodząc od Haptik Aaryamaan postanowił oddać się globalnemu ekosystemowi jako inwestor Prorocze przedsięwzięcia. Buduje także startup NFT o nazwie Laboratoria Ludo.

Oś czasu wzrostu Haptik

 • sierpień 2015 r – Dan Roth dołączył do Rady Doradców Haptik, która pomogła skalować platformy przetwarzania języka naturalnego (NLP). Został również mianowany oficjalnym osobistym asystentem Mumbai City FC i zapewnił Swipe Telecom chatbox obsługi klienta w tym samym roku
 • listopad 2017 r – Firma uruchomiła pełnowymiarową platformę do zarządzania botami na poziomie przedsiębiorstwa, która zawierała panel analityczny
 • Rok 2019 – Haptik uruchomił bota głosowego dla jednej z największych sieci spożywczych na świecie. Umożliwiło to klientom składanie zamówień za pomocą Alexy. Dostarczał dokładnych informacji o czasie dostępności produktów, a także pomagał użytkownikom znaleźć najbliższy punkt sprzedaży tego łańcucha żywnościowego
 • marzec 2019 r – Haptik zawarł pakt partnerski z rządem stanu Maharasztra w celu opracowania czatu dla swojej platformy Aaple Sarkar, zapewniającego konwersacyjny dostęp do informacji dotyczących 1400 usług zarządzanych przez rząd stanowy
 • kwiecień 2019 r – Reliance Jio Infocom Ltd. kupiła 87% udziałów w spółce za 100 mln USD. Haptik został przemianowany na Jio Haptik Technologies Ltd
 • lipiec 2019 r – Nowa firma Jio Haptik Technologies Ltd., przejął Convrg, start-up z siedzibą w Los Angeles, aby rozszerzyć swoją wiedzę techniczną i zasięg biznesowy na Amerykę Północną
 • listopad 2019 r – Saumil Shah dołączył do Jio Haptika jako wiceprezes ds. inżynierii
 • grudzień 2019 r – Jio Haptik opracował chatbox „Prof. Simply Simple” dla Tata Mutual Fund. Chatbox pomógł w rozwiązywaniu rutynowych, powtarzających się zapytań, pozostawiając zespołowi obsługi klienta swobodę rozwiązywania złożonych zapytań
 • marzec 2020 r – Jio Haptik zbudował chatbox WhatsApp o nazwie MyGov Corona Helpdesk dla rządu Indii. Chatbox pomógł zwiększyć świadomość na temat koronawirusa
 • grudzień 2021 r – Jio Haptik został wyróżniony specjalnym wyróżnieniem przez Meenakshi Lekhi – Ministra Stanu ds. Zagranicznych za współpracę z MyGov w celu stworzenia centrum pomocy Corona
 • Rok 2022 – Jio Haptik ogłosił, że zbuduje chatbox dla platformy do zarządzania hotelami i rezerwacji biletów RedDoorz, zlokalizowanej w Indonezji
Rekommenderad:  Dlaczego DoorDash dezaktywował Twoje konto?

Wniosek

Jako Jio Haptik Technologies Ltd., kontynuuje swoją ścieżkę doskonałości, uplasowała się w czołówce 5 w kategorii AI and Analytics Products dla G2 Best Software Awards 2022. Patrząc na byłych Haptikanów i ich udane podróże, życzę im wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Często zadawane pytania

Kto jest prezesem Haptika?

Aakrit Vaish jest CEO i współzałożycielem Haptik.

Kiedy Reliance Jio kupił Haptika?

Kupiono Reliance Jio Infocom Ltd 87% udziałów w spółce za 100 mln USD w kwietniu 2019 r. Haptik zmienił nazwę na Jio Haptik Technologies Ltd.