Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

HarmonyOS: 150 milionów urządzeń Huawei i najszybszy wzrost w historii

Huawei był bardzo aktywny, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych produktów. Wczoraj widzieliśmy, jak nowe pojawiły się 9 i zegarek GT 3, ten ostatni otrzymał nowość. HarmonyOS jest już u podstaw i będzie sistema które będą cię karmić od teraz.

Dzięki tej wiadomości Huawei robi kolejny krok w kierunku udoskonalenia systemu HarmonyOS. Ten sistema jest już obecny na 150 milionach urządzeń i tak sistema który rósł najszybciej w całej historii.

Urządzenia HarmonyOS Huawei sistema wzrost

To właśnie podczas konferencji deweloperów Huawei w 2021 r. znany Richard Yu, dyrektor wykonawczy i dyrektor generalny ds. konsumenckich, przedstawił najnowsze dane dotyczące przyjęcia HarmonyOS. Ten sistema nadal rośnie i stale osiąga historyczne liczby.

Z tego, co zostało rozwinięte w przemówieniu, nowy sistema osiągnął już poziom 150 milionów urządzeń. Dzięki tej wartości i słowami Richarda Yu staje się sistema operativo który rósł najszybciej w całej historii.

Urządzenia HarmonyOS Huawei sistema wzrost

Cele Huawei musiały zostać kilkakrotnie zrewidowane, biorąc pod uwagę łatwość, z jaką je realizuje. Z wartością 150 milionów marka wskazuje teraz na 200 milionów do końca roku. W rzeczywistości iz tego, co widzieliśmy, powinien to być prosty cel do osiągnięcia.

wersja 3 z HarmonyOS jest niedługo zostanie wydany, powinien pojawić się jako pierwszy w podglądzie programisty. To chce się skupić 3 podstawowe filary. Rozmawiamy o architekturze sistema, superterminale i korzystanie z wielu urządzeń w ramach tego samego ekosystemu.

Urządzenia HarmonyOS Huawei sistema wzrost

Jeśli chodzi o aplikacje do tego sistema, ta obecność rośnie, prawdopodobnie w szybszym tempie. Dotarł do 5,1 miliony programistów w ponad 170 krajach. w terminy globalne, mamy łączną dystrybucję 332 000 aplikacji między styczniem a wrześniem 2021 r.

Mimo, że jest to bardzo ciekawa liczba, z pewnością będzie rosła znacznie bardziej. HarmonyOS jest nadal bardzo skoncentrowany na rynku azjatyckim i wszystko powinno się zmienić, gdy starsze aktualizacje terminali pojawią się w Europie i reszcie planety.