HBO Go vs Amazon Prime: Jaka jest najlepsza usługa przesyłania strumieniowego?

Oglądanie seriali i filmów staje się coraz bardziej popularne wśród wszystkich odbiorców, a jest to w dużej mierze spowodowane zwiększonym dostępem do tych mediów za pośrednictwem usług przesyłania strumieniowego.

Niedawno dokonaliśmy dwóch porównań takich usług: Netflix vs HBO Go i Netflix vs Amazon Prime Teraz robimy to, gdzie patrzymy na HBO Go vs Amazon Prime Kontynuuj artykuł i stwórz własne porównanie!

1. Oferowane ceny i plany

Jednym z głównych zmartwień brazylijskiego konsumenta jest to, ile skończą na wydatkach na wszystko, co zatrudniają. Jednak często najtańsza opcja nie jest najlepsza, ponieważ ilość treści na każdej z platform jest zupełnie inna, a także jakość odtwarzania i więcej.

Ceny i plany

Rozpoczniemy tę sesję od porównania HBO Go vs. Amazon Prime mówi o usłudze przesyłania strumieniowego jednego z największych obecnie kanałów telewizyjnych, z gigantycznymi serialowymi przebojami, HBO Go.

Jest to jedna z najlepszych opcji dla tych, którzy chcą oglądać telewizję na swoim smartfonie, ponieważ pojawiła się na rynku w 2010 roku. Oferuje tylko jeden plan, który w porównaniu do konkurenta tutaj, znacznie droższy, kosztuje 34,90 R miesięcznie. Obejmuje dostęp do trzech jednoczesnych ekranów o rozdzielczości HD lub Full HD dla prawie każdej zawartości.

Jeśli masz pakiet płatnej telewizji z kanałem HBO, jest bardzo prawdopodobne, że masz już bezpłatny i pełny dostęp do HBO Go. Sprawdź to przez ten link jeśli to twoja sprawa. Pamiętaj, jeśli rozważasz subskrypcję takiego pakietu, spójrz na najlepsze alternatywy dla płatnej telewizji.

Jeśli lubisz robić zakupy online, prawdopodobnie znasz Amazon oraz jego plan Prime, który zapewnia dostęp do bezpłatnej wysyłki wielu produktów, szybszą dostawę i liczne rabaty oraz dostęp do Amazon Prime Video, autor: Amazon Prime Music and the Amazon Prime Reading. Ważne jest, aby pamiętać, że ostatni Kindle Nieograniczona, kolejna usługa subskrypcji do czytania Amazon.

Oferuje, podobnie jak konkurencja, jeden plan. Jednak ten plan kosztuje prawie cztery razy mniej, tylko R $ 990 miesięcznie, jak opisano powyżej, zapewnia dostęp do znacznie więcej niż tylko seriali i filmów. Umożliwia dostęp do maksymalnie trzech urządzeń jednocześnie, a także dostęp do rozdzielczości 4K, znacznie wyższej niż HBO Go.

HBO Go vs cena Amazon Prime

2. Katalog

Kolejna niezwykle ważna kategoria przy porównywaniu dwóch stron internetowych do oglądania filmów w Internecie, takich jak HBO Go vs Amazon Stwórz kolekcję posiadanych mediów. W tym obszarze obie platformy mają swoje zalety, bez względu na to, jak Amazon Prime ma większą liczbę prac w swojej kolekcji.

Zacznijmy od zwrócenia się do HBO Go, usługi, w której użytkownik znajduje wyłącznie oryginalne serie, wyprodukowane przez sam HBO, które nie są dostępne nigdzie indziej. Lista zawiera znane nazwiska, takie jak Game of Thrones, Westworld, True Detective i Euphoria. W sumie w katalogu dostępnych jest tylko 115 serii.

HBO Go vs Katalog Amazon Prime

Jeśli chodzi o filmy, ta usługa ma znacznie bardziej wszechstronny katalog, choć ograniczony, z jedynie 586 tytułami. W przeciwieństwie do serii ten sektor nie jest treścią wyłączną i można oglądać filmy fabularne, takie jak Matryca, Lśnienie i V zemsty. W sumie liczby sięgają 700.

Teraz zajmiemy się drugą częścią HBO Go vs Amazon Prime, który, jak powiedziano, ma znacznie większą kolekcję, sięgającą ponad 2900 tytułów, które są podzielone na seriale i filmy wszystkich kategorii.

Ma doskonały wybór serii, oryginałów i innych. Oryginałów, podobnie jak konkurent, nie można znaleźć w żadnej innej usłudze przesyłania strumieniowego. Są to tytuły takie jak Mr. Robot, This Is Us, The Marvelous Mrs. Maisel i Fleabag, wszystkie bardzo dobrze przyjęte i krytycznie nagrodzone. Łącznie seria 315.

Mówiąc o filmach, ma nieco ponad 2600 tytułów, z których wiele pochodzi z platformy. Ma klasyczne tytuły, takie jak John Wick, Lord of the Rings, The Wolf of Wall Street, a także nowszeakcja na żywo od Aladyna.

3. Kompatybilność

Jeszcze jeden ważny czynnik, na który należy zwrócić uwagę przy porównywaniu HBO Go vs. Amazon Najwyższa kompatybilność usług, na których urządzeniach posiadasz, na których działają.

Ich interfejsy są bardzo proste i łatwe w użyciu, z niewielkimi różnicami, które nie wpływają na ich użyteczność. W obu przypadkach możesz pobrać zawartość, aby oglądać wszystko, co chcesz offline, bez konieczności korzystania z mobilnego połączenia danych.

HBO Go kontra kompatybilność Amazon Prime

Między HBO Go vs Amazon Prime, oba są kompatybilne z dużą liczbą urządzeń, więc możesz oglądać gdziekolwiek chcesz. Obsługuje dowolny smartfon lub tablet z Androidem, iPhone, iPad, Smart TV, Apple TV, a nawet centra medialne, takie jak Fire TV Stick z Amazon, Roku i Chromecast.

Jeśli chcesz obejrzeć swoją grę wideo, jest to również całkowicie możliwe, ponieważ oba działają na PlayStation 4 Xbox One. Amazon Prime Video jest jednak nieco większy i zawiera PlayStation 3 i Xbox 360.

4. Jakość obrazu

Ostatni z obszarów naszego porównania między HBO Go vs Amazon Najwyższa jakość obrazu oferowana przez platformy. W tej kategorii platform do oglądania seriali i filmów: Amazon Prime Video zdecydowanie wyprzedza konkurenta.

HBO Go oferuje rozsądną rozdzielczość 1080p, która stara się być wystarczająca do oglądania na mniejszych ekranach, ale w telewizorach okazuje się, że nie jest bardzo dobra.

J nie Amazon Prime, oferowana rozdzielczość osiąga 4K, co wystarcza, aby zaspokoić nawet najbardziej krytyczny obraz. Ta zaleta jest uwzględniona we wszystkich innych korzyściach z planu. Amazon Prime, który kosztuje tylko R $ 990 miesięcznie.

A co sądzisz o naszym porównaniu między HBO Go i Amazon Prime Video?

Daj nam znać, co myślisz o tych serialach i platformach do strumieniowego przesyłania filmów. Powiedz także, jeśli wolisz inne, nie wymienione tutaj, podając dlaczego.