HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest]

HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest] 1

Wymagania: Android 5.0+ Firesticks, Android Box, Fire TV, Fire Cube… NIE TELEFONY!
Przegląd: Streamuj telewizję na żywo, telewizję sportową, filmy, programy, seriale i radio na swoim urządzeniu z Androidem z całego świata!

Dokładamy wszelkich starań, aby linki były aktualne. Jeśli nie możesz przesłać strumieniowo linku, upewnij się, że Twój Internet jest w porządku i że możesz odtwarzać strumieniowo inne linki, a następnie zgłoś nam link, a my naprawimy to jak najszybciej.

Uważamy się za jedną z najlepszych oryginalnych aplikacji TV na żywo. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych usług.
Udostępniliśmy opcję wyboru spośród naszych wewnętrznych odtwarzaczy wideo, aby oglądać transmisję na żywo w aplikacji. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z dobrego połączenia internetowego, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Główne cechy:
Ponad 1000 kanałów na żywo.
-Live streaming radiowy.
– Wiele linków do przesyłania strumieniowego dla kanałów, dzięki czemu możesz cieszyć się nieprzerwaną obsługą, nawet jeśli jakiś link się zepsuje.
-Przyjazna dla użytkownika aplikacja z interfejsem Material Design.
-Szybkie wsparcie użytkownika. Jeśli chcesz dowolny kanał do wyboru. Po prostu daj nam znać poprzez opcję wsparcia, a my postaramy się ją dodać jak najszybciej.

Po prostu daj nam szansę i daj nam znać, jeśli masz jakieś problemy. Nawet jeśli nie podoba ci się nasza aplikacja, przynajmniej daj nam znać, co możemy zrobić, aby ją ulepszyć.

Słuchamy…
Ponieważ nam zależy…
Jesteśmy tutaj, aby ci służyć …
Pamiętaj, że jesteś sercem tej aplikacji!

Z poważaniem
Zespół HDTV

Co nowego:
-NA
-Sprawdzone 2 godzin tego, co gra
-Nie najlepsza z aplikacji
-Nie pytaj o wersję mobilną, to ma poważne problemy!

Informacje o modie:
-Dezaktywowana lokalizacja
– Reklamy ankietowe wyłączone
– Mam nadzieję, że wykrywanie modów minęło
– Zmniejszono rozmiary aplikacji w porównaniu do oryginałów
-Mod przez recenzje hifi 2007

Zrzuty ekranu

HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest] 2 HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest] 3 HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest] 4 HDtv Ultimate 1.0 [Ad-Free + Mod] [Latest] 5

Pobierz linki

HDtv Ultimate 1.0 (Bez reklam + mod) | Lustro