Heart Analyzer: Wszystko o twoim sercu w twoim Apple Watch

Obecnie istnieje wiele urządzeń, które pozwalają nam mieć „pod oczami” nasze serce. Za około 20 euro możemy już mieć gadżet, który mówi nam, czy nasze serce bije szybciej, jaki jest puls w nocy itp.

Dla tych, którzy je mają Apple Watch, oprócz natywnej aplikacji istnieje wiele innych. Niedawno aplikacja Heart Analyzer otrzymała interesującą aktualizację.

Heart Analyzer: Wszystko o twoim sercu w twoim Apple Watch

Ponad rok temu Heart Analyzer otrzymał nowy zestaw. Ostatnio aplikacja została zaktualizowana do wersji 7.2 i dla tych, którzy mają WatchOS 6 Jest dużo nowości. Aplikacja pozostaje darmowa, zapewniając większość swojej funkcjonalności.

Heart Analyzer, dla tych, którzy nie znają, pozwala użytkownikowi łatwo zobaczyć swoje tętno za pomocą czujników i technologii serca. Apple Watch.

Heart Analyzer: Wszystko o twoim sercu w twoim Apple Watch 1 Heart Analyzer: Wszystko o twoim sercu w twoim Apple Watch 2

W Apple Watch jak wspomniano, są też aktualności. Aplikacja Heart Analyzer ma nowy, bardziej płynny i zorganizowany interfejs. Zapewnia różne typy wykresów i wskaźników. Możesz także wyświetlić informacje o swoich treningach.

Heart Analyzer: Wszystko o twoim sercu w twoim Apple Watch

Jeśli szukasz ciekawej i bezpłatnej aplikacji do „kontrolowania” serca, wypróbuj Heart Analyzer. Poza tym jest też aplikacja HeartWatch, która jest dość kompletna, ale za nią zapłacona.

Przeczytaj także.