Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend

Aplikacje tygodnia

W odcinku naszej aplikacji Tygodnia w tym tygodniu mamy piękną wyszukiwarkę zachodów słońca, platformę do czatów wideo z wbudowanymi grami karcianymi oraz intuicyjny moduł śledzenia nawyków. I jak zawsze wybraliśmy dwie świetne nowe gry do sprawdzenia.

Helio

Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend 1

Oto fajna mała aplikacja dla osób, które cenią sobie dobry zachód słońca. Podczas gdy typowe aplikacje pogodowe mogą informować o godzinie wschodu i zachodu słońca, Helio może powiedzieć, czy będą piękne, czy nie. Jeśli mówi 37%, prawdopodobnie możesz to pominąć, ale jeśli mówi 80%, być może warto to sprawdzić.

Pobierz za darmo

Fun Apart

Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend 2

Brakuje nocy z przyjaciółmi i rodziną z powodu kwarantanny? Fun Apart służy pomocą. Jest to zasadniczo czat wideo z elementem do gry w karty, który pozwala grać w gry takie jak Uno, Go Fish, Spoons i War w czasie rzeczywistym. Wideo jest w jakości HD, a połączenia mogą obsługiwać maksymalnie 5 po latach.

Pobierz za darmo

Leap Habit Tracker

Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend 3

Zmiana zachowania jest jedną z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia, więc za każdym razem, gdy widzę ostro wyglądającą aplikację do śledzenia nawyków, myślę, że warto spróbować. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się nowych umiejętności, rzucić zły nawyk, czy zacząć zdrowych, jeśli nie masz narzędzia do śledzenia nawyków, Leap wygląda dobrze.

Pobierz za darmo

Arktyczne szyny

Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend 4

Arctic Rails to uspokajająca gra logiczna, która pomoże ci ćwiczyć mózg. Jest śnieżny i zimny, twój wagon jest pełen drewna opałowego i musisz znaleźć drogę do domu. Przesuwaj bloki, aby rozwiązać zagadkę i sprawić, że się stanie. Istnieje ponad 100 unikalnych poziomów, relaksująca ścieżka dźwiękowa i łatwe sterowanie.

Pobierz za darmo

Ciekawostki Royale

Helio, Fun Apart, Leap Habit Tracker i inne aplikacje do sprawdzenia w ten weekend 5

Aby uzyskać coś bardziej intensywnego, sprawdź Trivia Royale. To wielka gra o ciekawostkach z ponad 100 000 pytań i odpowiedzi oraz 1, 000 innych uczestników do pokonania. Ma także konfigurowalne awatary, które wykorzystują technologię śledzenia twarzy, dzięki czemu mogą naprawdę ożywić podczas gry na żywo.

Pobierz za darmo

Inne wiadomości związane z aplikacjami